مسابقات FIFA 12 ، جام حذفي بازي سنتر مخصوص دارندگان كنسول PS3

زمان و روز مورد علاقه خود براي برگزاري مسابقات راي دهيد

• 3 روز اول هفته / از ساعت 18تا 22

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    16
  • نظرسنجی بسته شده است .

lockerr

کاربر سایت
Mar 3, 2010
84
نام
امیرهمایون
سلام اگه جا هست هنوز منم هستم
amir_locker
level : 13 چون بيشتر با ايكس باكس ميزنم اينجوريه توي اونجا ٢٨ هست لولم
سرعتم ٥١٢ هست و با بچه هاي ايران مشكلي ندارم واسه بازي

Sent from my iPhone using Tapatalk

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
اي بابا يعني كسي نيست تو اداره تاپيك و برگزاري مسابقه يه كمكي به ما بده و تجربه داشته باشه ؟؟ بابا مثلا همتون ادعا هستيد ها !!:d

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
مثل اینکه اداره کردن بلد نیستی به هممون قول سر خرمن بده عزیز یکی یه دونه پرونده بده دستمون و هی اینور و اونور کن مارو دیگه تموم:d

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
مثل اینکه اداره کردن بلد نیستی به هممون قول سر خرمن بده عزیز یکی یه دونه پرونده بده دستمون و هی اینور و اونور کن مارو دیگه تموم:d

گه ميخواستم قول سر خرمن بدم بهتون كه انقدر پيگير ماجرا نبودم و از اين و اون براي هرچه بهتر اداره كردن مسابقه و نحوه انجامش سوال نمي پرسيدم !!

خب دسوتان تعداد زياد شد پس ميريم براي همون 16 نفر و ديگه اينجا عضو گيري تموم ميشه و من به 16 كاربري كه بيشترين لول رو دارند Invite ليگ رو ميدم و بازي ها رو شروع ميكنيم .

دوستان مسابقه ها طبق راي اكثريت و جامع دوستان در روز هاي پنجشنبه و جمعه از ساعت 20 تا 24 شروع ميشه و انشالله مسابقاتي سالم و عالي رو خواهيم داشت . همين الان بگم قبل از اينكه به اين روز ها برسيم كسي اگه براش مشكلي پيش اومد از طريق pm به من خبر بده وگرنه در همون روز 3-0 باخته اعلام ميشه .

بازي ها بصورت ابتدا گروهي و بعد هم قرعه كشي و حذفي خواهد بود !

بازم ميگم من امشب invite دادن رو شروع ميكنم و بعدشم هم ميريم براي انجام مسابقات و وسلام

بازم اعلام ميكنم عضو گيري از اين پست به بعد تموم شد !!!!!!!

اپديت : دوستان حتما حتما امشب inbox ايدي psn اتون رو چك كنيد زيرا قرار است اسم ليگ و پاسوورد در همون psn براتون sent بشه .

15 نفر انتخابي بعلاوه خودم در پست اول بولد و قرمز شدن و براي اونها پيام فرستاده ميشه پس پست اول رو حتما چك كنيد .

آخرین ویرایش:

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
580
نام
فرشاد
اي بابا يعني كسي نيست تو اداره تاپيك و برگزاري مسابقه يه كمكي به ما بده و تجربه داشته باشه ؟؟ بابا مثلا همتون ادعا هستيد ها !!:d
وحید جان باز اگه کمکی و سوالی بود بگو اگه بدونم در خدمتم.
راستی لول این دوستای ما رو هم بزن دیگه!!!من رفتم براشون دیدم:
idahadi1 level:25
mhfifa level:52

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
مسابقات تون هم مثل خودتون بی برنامه است !

اول قرار شد به حدنصاب 12 نفر که رسید ، گفتید عضوگیری تموم شده ... حالا که چند نفر جدید اومدند من رو بیرون انداختید و کسانی دیگر رو جایگزین مون کردید !؟

خجالت داره آقا ! چند نفر زودتر اعلام آمادگی کردند ... حتماً لول کم دلیل بر بدی بازیشون هست !؟ من بازی رو جدید خریده ام ! حتماً دلیل میشه که بازی ام بد است !!؟

مسئول محترم تاپیک !!! به اعتراض من رسیدگی کنید ! من ابتدا اعلام آمادگی کردم !

جهت اطلاع : ظهر با کسی از اعضای لیست که لول 30 و خورده ای هستند بازی کردم و بازی رو تا دقیقه 90 برده بودم ولی 2-2 مساوی شد !
دوست عزیز شما بیا بگو من n00b نیستم !!!!

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
مسابقات تون هم مثل خودتون بی برنامه است !

اول قرار شد به حدنصاب 12 نفر که رسید ، گفتید عضوگیری تموم شده ... حالا که چند نفر جدید اومدند من رو بیرون انداختید و کسانی دیگر رو جایگزین مون کردید !؟

خجالت داره آقا ! چند نفر زودتر اعلام آمادگی کردند ... حتماً لول کم دلیل بر بدی بازیشون هست !؟ من بازی رو جدید خریده ام ! حتماً دلیل میشه که بازی ام بد است !!؟

مسئول محترم تاپیک !!! به اعتراض من رسیدگی کنید ! من ابتدا اعلام آمادگی کردم !

جهت اطلاع : ظهر با کسی از اعضای لیست که لول 30 و خورده ای هستند بازی کردم و بازی رو تا دقیقه 90 برده بودم ولی 2-2 مساوی شد !
دوست عزیز شما بیا بگو من n00b نیستم !!!!

حامد جان عزيز شما برو دوباره پست اول رو بخون اگه موجه نشدي بگو تا بهت بگم .

تو قوانين هم نوشتم كه تعداد افراد مورد نظر 16 نفر هست ولي اگر به هر دليل تعداد كمتر از اين عدد بود مسابقات رو بصورت 12 نفره برگزار ميكنيم ولي خب خدا رو شكر تعداد به حد نصاب رسيد و همون 16 تا شد . اما در مورد كنار گذاشتن شما ، من در همون پست اول هم ذكر كردم كه براي انتخاب افراد يه ملاك ميزاريم بنام (( لول )) و افرادي كه بيشتر از 12 نفر يا 16 نفر باشند بر اساس لول ها انتخاب ميشند و شما خب لولتون كمتر بود و از مسابقه كنار زده شديد ! . چيز عجيبي نيست و حق كسي خورده نشده و قرار هم نبوده هركي زود تر داوطلب شد مسابقات رو از همون شخص شروع ميكنيم !!

اينجا هم فكر نكنم لول پايين ملاك بر نوب بودن باشه هستند كسايي كه لولشون حتي از 10 هم كمتر ولي يه لول 25 رو ثل اب خوردن 5 تايي ميكنند !! و منم به شما نگفتم نوب هستيد يا چيز ديگري ولي خب قوانين هست و بايد ملاك ها و مورادي وجود داشته باشه .

ايشالا شما رو هم در دور بعدي مسابقات ميبينم .

يك خبر تازه :

مسئول ديگري كه بنده رو در هدايت مسابقات ياري ميدهند فرشاد جان با نام كاربري stevejobs هستند و دوستان ميتونند با ايشون سوال ها و راهنمايي هاشون در ميون بزارند .

و نكته بعدي هم اينكه اميدوارم اون 16 نفر پيغام رسيده باشه بهشون و وارد ليگ تا الان شده باشند . پس خواهشا inbox هاتون رو چك كنيد !

با تشكر

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر