مسابقات FIFA 12 ، جام حذفي بازي سنتر مخصوص دارندگان كنسول PS3

زمان و روز مورد علاقه خود براي برگزاري مسابقات راي دهيد

• 3 روز اول هفته / از ساعت 18تا 22

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    16
  • نظرسنجی بسته شده است .

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
ایشاله که مسابقات به بهترین شکل برگزار کنید ولی حس کردم یک چیزی اینجا بگم شاید به کیفیت مسابقه کمک کنه اونم چیزی نیست جز "دفاع تاکتیکی" فیفا 12 .این واقعا خیلی اهمیت داره که در طول مسابقات به عنوان یک قانون(حالا هرچی اسمشو می زارید) گفته بشه سیستم دفاع بازیکن ها یکی باشه .اصلا عادلانه نیست یکی با دفاع تاکتیکی بازی کنه (می دونید سختی های خاص خودشو داره نسبت به دفاع legacy ) و فرد دیگری با دفاع legacy .(شاید یکی از ایرادات فیفا12 همین مورد باشه ای کاش حداقل در بازی های انلاین فقط یک دفاع در نظر گرفته می شد با توجه به مانورهای خیلی زیاد ea sport روی این حالت، انتظار می رفت فقط شاهد دفاع تاکتیکی در بازی های انلاین باشیم) .می دونم همتون حرفه ای هستید و ... این فقط به عنوان پیشنهاد در نظر بگیرید .

مطمئن باشيد يه نظر سنجي هم براي دفاع ها خواهيم گذاشتم و خود منم تو فكرش بودم . راي با اكثريت هست يعني يا Legacy يا Tactical .

اطلاعيه بسيار مهم :

12 نفر از ما تكميل شد ولي خب با توجه به انتظار 16 نفري كه داشتم مسابقات رو بصورت همون 12 نفره برگزار ميكنيم . پس هرچه سريعتر تمامي ايدي هاي پست اول رو ادد كنيد و خواهش ميكنم هر 12 نفر هم همين الان بيان و اعلام امادگي كنند تا من نظر سنجي ساعت و تاريخ رو بزارم .

آخرین ویرایش:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
من آماده ام !

فقط دعا میکنم که با HamidEldorado برخورد نداشته باشم از نظر قرعه وگرنه همون مرحله اول حذف میشم ! :D
اگر شانس منه که به حمید میخورم !!! :D

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
خب دوستان نظر سنجي ايجاد شد . ممنون ميشم هرچه سريعتر اون 12 نفر هم بيان اعلام امادگي كنند و هم راي هاشون رو بدند

خواهش ميكنم ، خواهش ميكنم دوستاني كه در مسابقه وجود ندارند و يا ثبت نام نكردند در اين نظر سنجي شركت نكنند . ممنون

morteza 76

کاربر سایت
Mar 29, 2011
219
نام
morteza
من آماده ام !

فقط دعا میکنم که با HamidEldorado برخورد نداشته باشم از نظر قرعه وگرنه همون مرحله اول حذف میشم ! :D
اگر شانس منه که به حمید میخورم !!! :D
خدا کنه منم به hamid نخورم
هفته پیش باهاش بازی کردم کلی ازش گل خوردم:d
منم برای مسابقات اماده ام

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
مطمئن باشيد يه نظر سنجي هم براي دفاع ها خواهيم گذاشتم و خود منم تو فكرش بودم . راي با اكثريت هست يعني يا Legacy يا Tactical .

اطلاعيه بسيار مهم :

12 نفر از ما تكميل شد ولي خب با توجه به انتظار 16 نفري كه داشتم مسابقات رو بصورت همون 12 نفره برگزار ميكنيم . پس هرچه سريعتر تمامي ايدي هاي پست اول رو ادد كنيد و خواهش ميكنم هر 12 نفر هم همين الان بيان و اعلام امادگي كنند تا من نظر سنجي ساعت و تاريخ رو بزارم .

البته می شد نظر سنجی هم انجام نداد و این به عنوان یکی از شرایط بازی قرار داد که کسی بازی می کنه دفاع تاکتیکال داشته باشه چرا؟ در این صورت اول می دونیم داریم فیفا12 بازی می کنیم نه فیفا 11 و به قبل! در کنارش پذیرش رای اکثریت ممکن تلفات هم داشته باشه!!! ممکن به طور مثال دفاع lagacy رای بیاره تکلیف کسی که 6 ماه داره تاکتیکال دفاع می کنه خیلی تکلیف جالبی نیست و برعکس!
(در کل امیدوارم به بهترین شکل مسایقه برگزار بشه و لذت ببرید . و اینکه نتایج بازی ها اگر در سایت قرار داده باشه خیلی عالی .)

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
من هم هستم!
amin_gh7
لولم هم 23!
پینگمم خوبه!:d
آقا این دفاع رو روی همون تاکتیکال بذارید! خدا وکیلی من تو فیفا 12 تا حالا فقط تاکتیکال بازی کردم! اصلا اون دفاع رو یادم رفته!:d بازیا رسمیه دیگه:dپس مثل بازیای رسمیه فیفا 12 رو همون تاکتیکال بذارید!:-b

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
580
نام
فرشاد
دوستانی که راجع به حمید نظر دادن لطف دارن و حمیدم اینارو خوند خندید:d
ولی از الان میخوایم کری بخونیم
من که alexacm1990 داداشم هم hardbarca1994 حمیدم که فامیلمونه HamidEldorado
اگر تو مراحل اول به هم نخوریم ۲تامون پایه ی فینالیم:d
فقط یه نکته:این بازیها از کی شروع میشه؟داداشمون خرداد از ۲۰ به بعد امتحان داره.زود تمومش کنیم.
لیگم خوانوادگی کردما:d

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
دوستان ، یه قانونی بزارید که گلهای بازی رو باید بلافاصله جلو زد !
ظهر با یکی از دوستان بازی می کردیم گل که میزد میزاشت کامل ببینیم چجوری گل زده !

انصاف داشته باشید که اعصاب نمی مونه واسه طرف مقابل !
برای این میگم که بازیهای من همیشه خدا پر گل میشه ! :D

منم اعلام آمادگی میکنم
erfanimmortal
آقا اول بازی هم نشینین فیلم های اول بازی رو ببینین که بازیکنا میان توو زمین،حوصله دارین هااااا:d
من به هرکی بخورم بازی خودم رو می کنم و میام فینال=))
میگم این دفاع تاکتیکال چیه؟
راستی تکلیف چیه الان که PSN قطعه؟

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
دوستانی که راجع به حمید نظر دادن لطف دارن و حمیدم اینارو خوند خندید:d
ولی از الان میخوایم کری بخونیم
من که alexacm1990 داداشم هم hardbarca1994 حمیدم که فامیلمونه HamidEldorado
اگر تو مراحل اول به هم نخوریم ۲تامون پایه ی فینالیم:d
فقط یه نکته:این بازیها از کی شروع میشه؟داداشمون خرداد از ۲۰ به بعد امتحان داره.زود تمومش کنیم.
لیگم خوانوادگی کردما:d

یعنی چی آقا !؟
ایشون کل فامیلشون رو ورداشته آورده توی لیگ ! :D
بزنم به تخته همه هم PRO ! :D فقط آمار حمیدشون رو داشته باشید که شب ها تا ساعت 5 صبح بیداره FIFA 12 میزنه ! :|

منم اعلام آمادگی میکنم
erfanimmortal
آقا اول بازی هم نشینین فیلم های اول بازی رو ببینین که بازیکنا میان توو زمین،حوصله دارین هااااا:d
من به هرکی بخورم بازی خودم رو می کنم و میام فینال=))
میگم این دفاع تاکتیکال چیه؟
راستی تکلیف چیه الان که PSN قطعه؟

کی اینو راه داده توی تاپیک !؟ [2] :D
PSN قطعه !!؟ شوخی میکنی !؟ =))
آره قشنگ بازی خودت رو کنی ، میرسی به فینال بازنده ها ! ( برای کسب رتبه 11م یا 12م ) ... :D

morteza 76

کاربر سایت
Mar 29, 2011
219
نام
morteza
حالا که 12 نفرمون مشخص شده زودتر قرعه کشی رو بکنید ببینیم با کی بازی داریم
خوش به حال کسی که به من می خوره
چون بدون هیچ زحمتی می ره بالا:d

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
خب روز و ساعت هم كه مشخص شد و اكثرا هم كه موافق همون دفاع تاكتيكال هستيد پس همه چيز حله . راستي گفتم حتما همديگر رو ادد كنيد .

خب حالا يه چيز ديگه :

دوست يا دوستاني كه تجربه اي در برگزاري مسابقات و اداره تاپيك و نظم دادن بهش دارن هرچه سريعتر بهم pm بزنند چون بايد باهاشون مشورت كنم . ولي خواهشا حتما داراي تجربه و كار بلد باشيد . با تشكر

ايشالا مسابقه از همين هفته شروع ميشه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر