مسابقات FIFA 12 ، جام حذفي بازي سنتر مخصوص دارندگان كنسول PS3

زمان و روز مورد علاقه خود براي برگزاري مسابقات راي دهيد

• 3 روز اول هفته / از ساعت 18تا 22

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    16
  • نظرسنجی بسته شده است .

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
580
نام
فرشاد
اقا داداش منم هست
hardbarca1994
level:31 or 32
حریف میطلبیممممممممممممممم:d
فقط یه سوال :منظورتون از کیفیت سرعت چیه؟؟

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
اقا داداش منم هست
hardbarca1994
level:31 or 32
حریف میطلبیممممممممممممممم:d
فقط یه سوال :منظورتون از کیفیت سرعت چیه؟؟

عزيز اگه دقت كني زماني كه ميخواي يه بازي انلاين تو لابي سرور ها انجام بدي كيفيت سرعتت رو توسط سه تا خط سبز و دوتا خط نارنجي و يه خط قرمز نشون ميده حالا شما دقت كن و ببين تو اكثر اوقات اين درجه سبز هست يا نارنجي يا قرمز .

با تشكر .

نتظر دوستان بيشتري هستم تا هرچه سريعتر بازي ها رو شروع كنيم و لذت ببريم .

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
580
نام
فرشاد
عزيز اگه دقت كني زماني كه ميخواي يه بازي انلاين تو لابي سرور ها انجام بدي كيفيت سرعتت رو توسط سه تا خط سبز و دوتا خط نارنجي و يه خط قرمز نشون ميده حالا شما دقت كن و ببين تو اكثر اوقات اين درجه سبز هست يا نارنجي يا قرمز .

با تشكر .

نتظر دوستان بيشتري هستم تا هرچه سريعتر بازي ها رو شروع كنيم و لذت ببريم .
بابا بگو latency دیگه;;)ما که با ایرونی جماعت میزنیم اکثرا سبز تشریف داره.مگر اینکه اوضاع نت حریف خوب نباشه.

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
آقا خیلی دوست دارم سریعتر شروع بشه اما یه روز و نیمه که از PSN محروم هستیم... انگار دارن باز دستکاری می کنن این نت ... !

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
آقا خیلی دوست دارم سریعتر شروع بشه اما یه روز و نیمه که از PSN محروم هستیم... انگار دارن باز دستکاری می کنن این نت ... !
حالا تو شروع مسابقه و ايجاد نظر سنجي براي يك زمان مشخص حالا حالا ها داريم عرفان جان:d . تا اون موقع خدا كريم !!!!!:d

وقتي بيكار ميشن هي با سيخ ميكنن تو اين نت خدا زده ما !!!

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد

یکی بهم بگه این عرفان رو کی راه داده اینجا ... !؟

نه یکی بهم بگه ! :D

عرفان ، سقّ سیاهه ! ببینید الان کاری میکنه پورت های بازی ها EA کامپلت بسته بشه ! :D ببینید کی گفتم !!!

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
یکی بهم بگه این عرفان رو کی راه داده اینجا ... !؟

نه یکی بهم بگه ! :D

عرفان ، سقّ سیاهه ! ببینید الان کاری میکنه پورت های بازی ها EA کامپلت بسته بشه ! :D ببینید کی گفتم !!!

سه بدبختی :d
من اگه دیگه حرف زدم :d

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
ایشاله که مسابقات به بهترین شکل برگزار کنید ولی حس کردم یک چیزی اینجا بگم شاید به کیفیت مسابقه کمک کنه اونم چیزی نیست جز "دفاع تاکتیکی" فیفا 12 .این واقعا خیلی اهمیت داره که در طول مسابقات به عنوان یک قانون(حالا هرچی اسمشو می زارید) گفته بشه سیستم دفاع بازیکن ها یکی باشه .اصلا عادلانه نیست یکی با دفاع تاکتیکی بازی کنه (می دونید سختی های خاص خودشو داره نسبت به دفاع legacy ) و فرد دیگری با دفاع legacy .(شاید یکی از ایرادات فیفا12 همین مورد باشه ای کاش حداقل در بازی های انلاین فقط یک دفاع در نظر گرفته می شد با توجه به مانورهای خیلی زیاد ea sport روی این حالت، انتظار می رفت فقط شاهد دفاع تاکتیکی در بازی های انلاین باشیم) .می دونم همتون حرفه ای هستید و ... این فقط به عنوان پیشنهاد در نظر بگیرید .

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
دوستان ، یه قانونی بزارید که گلهای بازی رو باید بلافاصله جلو زد !
ظهر با یکی از دوستان بازی می کردیم گل که میزد میزاشت کامل ببینیم چجوری گل زده !

انصاف داشته باشید که اعصاب نمی مونه واسه طرف مقابل !
برای این میگم که بازیهای من همیشه خدا پر گل میشه ! :D

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
. منم هستم ... idahadi1

خیلی وقته دستم به فیفا نخورده و همچین زیاد هم head to head نزدم که رنکم خوب باشه یا ....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر