**مسابقات فیفا 12 آنلاین بازی سنتر همراه با جوایز نقدی**

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
fifa12ad-580x323.jpg

سلام خدمت دوستان گل همونجور که تو تاپیک قبلی قولش رو داده بودم این تاپیک جدید رو زدم برای اینکه هم مسابقات با نظم بهتری صورت بگیره هم از اون شلوغ پلوغی اون یکی تاپیک راحت شیم...
این سری از مسابقات رو در نظر گرفتیم که دارای جایزه نقدی باشه که هم هیجان و هم جذابیت مسابقات بالا بره.
به همین خاطر شرکت کنندگان برای شرکت در مسابقات باید مبلغ 5000 تومان به حساب بنده واریز کنند تا در مسابقات شرکت کنند.
متقاضین شرکت میتونن برای اعتماد به بنده جهت واریز پول به لینک من در سایت پرشین تولز مراجعه کنند.نمایش مشخصات: behrad22 - PersianTools Forums
شماره حساب هم به کسی که خواستار ثبت نام بود پ.خ میشود و شرکت کننده موظف هست پس از واریز پول کد رهگیری و 4 رقم اخر کارتش را برای من ارسال کند.
برای ثبت نام گیمر تگ و تیم رو همین جا اعلام کنید.

نحوه برگزاری مسابقات:

این دوره شامل 16 تیم هست که در 4 گروه 4 تایی قرار میگیرند مسابقاتشان برگزار میشود و از هرگروه 2 تیم به مرحله حذفی راه میابد.
مسابقات به صورت Friendly match در لایو انجام میپذیرد و به صورت لیگ نیست.
بازی های گروهی به صورت تک بازی و بازی های حذفی به صورت رفت و برگشت هست و میزبان و میهمان هم بستگی به رتبه فرد در گروهش دارد

قوانین مسابقات(با تشکر فراوان از Farshad360 جهت تنظیم)
شرکت کنندگان گرامی توجه داشته باید قوانین رو به دقت بخوانید تا در جریان روال کاری مسابقات قرار بگیرید , هم چنین تمامی شرکت کنندگان اعم از مسىٔولین لیگ و کاربران دیگر موظف به انجام تک تک قوانین هستند. ثبت نام شما به منزله ی قبول داشتن قانون های زیر می باشد , پس اگر قوانین رو نپذیرفتید از ثبت نام در مسابقات خودداری فرمایید .
در صورت ثبت نام و اجرا نکردن قوانین ( طبق قانون های ذکر شده با شما برخورد خواهد شد . )

1. پس از ثبت نام و واریز وجه فرد شرکت کننده امکان انصراف ندارد پس دقت کنید اگر مشکلی با برگزاری مسابقات و یا زمان ان دارید قبل از ثبت نام ان را مطرح کنید چون پس از ثبت نام مبلغ واریز شده به شما بر نخواهد گشت و تیمتان باید در مسابقات شرکت کند ( در غیر اینصورت بازیهای شما 3.0 اعلام میشود )

2. بازیها رأس ساعت مشخص شده باید برگزار شوند . بهتر است یک ربع قبل از شروع بازی حاضر باشید تا بازی ها سر موقع برگزار شوند , در صورتی که هر یک از تیم ها به مدت یک ربع تاخیر ایجاد کنند بلافاصله بعد از اطلاع رسانی حریف مبنی بر حضور نداشتن تیم رقیب نتیجه 3.0 به سود تیم حاضر رقم خواهد خورد . ( خواهشمندیم قبل از هر بازی گیمرتگ تیم های حریفتان رو بررسی کنید و ان را ADD کنید که در زمان اعلام شده بازی بدون وقفه انجام شود )

3. به دلیل اهمیت نظم این دوره از مسابقات تا آنجایی که می توانید برنامه های خود را با ساعت بازیها هماهنگ کنید تا مشکلی برای دوستان رخ ندهد . ولی در بعضی مواقع که امکان را نداشتید که سر موقع خودتان را به بازی برسانید با هماهنگی قبلی , حداکثر تا 12 ساعت قبل از شروع بازی اعلام کنید تا تیم حریفتان هم از این مشکل با خبر شده و ساعت دیگری را برای انجام بازی انتخاب کنیم .
لازم به ذکر است از همین الان ساعت و تاریخ برگزاری تمامی مسابقات از مرحله گروهی تا فینال مشخص شده است .

4. بازیها در قسمت Online Friendly برگزار میشوند و زمان هر بازی را Min 6 در نظر گرفته ایم . هم چنین در تنظیمات Invite قسمت Online Squad باید فعال باشد .
در صورت مشاهده تخلف از حریفتان ( استفاده از
Custom squad ) سریعا ان را به مسىٔولین مسابقات اطلاع دهید , در صورت اطلاع ندادن مسىٔولیت عواقب احتمالی و یا شکست به عهده ی خودتان خواهد بود پس در صورت مشاهده ی تخلف به سرعت ان را گزارش کرده . ( تخلفات صورت گرفته را تا قبل از ثبت نتیجه گزارش دهید در صورت گزارش ندادن و ثبت نتیجه , دیگر امکان تغییر را نخواهید داشت و همانطور که گفته شد مسىٔولیت ان به عهده ی خودتان میباشد .)

(P.S)در قسمت کنترل بازی,بازیکنان موظف هستند نوع دفاع رو بصورت
Tactical Defending بزارند و انجام بازی بصورت Legacy Defending تخلف محسوب میشه و در صورت گزارش نتیجه 3.0 به سود حریف اعلام خواهد شد.

5
. در هنگام انجام بازی اگر به هر دلیلی بازی قطع شد و از بازی بیرون افتادین , دو تیم موظف هستند بلافاصله یک مسابقه ی دیگر برگزار کنند البته با ادامه ی نتیجه قبلی و هم چنین زمان باقیمانده از بازی قطع شده . مثلا اگر تیم A با نتیجه ی 2.0 از تیم B برده بود و دقیقه 72 بازی قطع شد , موظف هستین 18 دقیقه ی دیگر بازی کرده و نتیجه ی 2.0 رو ادامه دهید .
( در صورت حضور نیافتن هر یک از طرفین تا 10 دقیقه بعد از قطع شدن بازی , نتیجه
3.0 اعلام خواهد شد )

6. تیم های خودتان را از قبل مشخص کنید : شرکت کنندگان موظفند تیم خود را در موقع ثبت نام اعلام کرده و در کنار اسمشان بنویسند تا حریفان هم از تیم های مقابلشان اطلاع داشته باشند .
لازم به ذکر است در صورت تخلف و برداشتن تیمی به غیر از تیمی که اعلام کرده بودید , بازی شما
3.0 به سود حریفتان اعلام خواهد شد .

7. بازیهای دور سوم مرحله گروهی در هر گروه رأس یک ساعت و به صورت همزمان برگزار میشوند تا مشکلی از طرف هر تیم پیش نیامده و از تبانی های احتمالی جلوگیری شود . به همین دلیل مثلا در روز اخر مرحله گروهی در گروه 1 بازی تیم های A --- D و B ----C به طور همزمان باید برگزار شود و به دلیل اینکه تغییر ساعت این بازیها در مرحله اخر گروهی مشکلات زیادی دارد , امکان تغییر ساعت در این مرحله اصلا وجود نخواهد داشت و بازیها رأس ساعت انجام میشود ( در صورت حضور نیافتن نتیجه 3.0 به سود تیم حریف اعلام میشود . )

8. در مرحله گروهی و همچنین حذفی تا فینال میزبان هر بازی از قبل قرعه کشی خواهد شد و با رنگ قرمز نشان داده میشود , همچنین تیم قرمز موظف به Invite کردن تیم حریف رأس ساعت انجام بازی میباشد .

9. پس از اتمام هر بازی طرفین موظفند تا سریعا جهت اعلام نتیجه در تاپیک اقدام نمایند . خواهشمندیم این کار را بعد از دقایقی پس از اتمام بازی انجام دهید تا مشکلی رخ ندهد .

10. تأکید این دوره از مسابقات بر حفظ نظم میباشد , پس با هر گونه تخلف و بر هم زدن نظم لیگ برخورد شدیدی صورت خواهد گرفت .

..**حق کپی رایت تمامی مطالب محفوظ است و متخلف مفسد فی العرض شناخته میشه و در جهنم خواهد سوخت**..

جوایز مسابقات:

نفر اول مبلغ:25 هزار تومان
نفر دوم مبلغ:10 هزار تومان

................................................................................................................................
تاریخ شروع رقابت ها:1 تیر ماه
................................................................................................................................

همکاران:farshad360 و 72masoudlive
هرکس هر نظری,انتقاد یا پیشنهادی داشت همین جا میتونه اعلام کنه...

کسانی هم که مایل به همکاری با بنده تو اداره مسابقات هستند اعلام کنند.
یاعلی...

این پست اپدیت میشود...

---------- نوشته در 02:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:47 AM ارسال شده بود ----------

اسامی شرکت کنندگان:
1-(ALTAIR/GT.(Prince Sohrab K.........(ثبت)...(تیم):Germany
2-
(omid/GT.(Omid Rivaldo................(ثبت)...(تیم):Real Madrid
3-
(amin audietore/GT.(amin audietore.(ثبت)...(تیم):Real Madrid
4-(Arman sensi/GT.(Arman sensi......(ثبت)...(تیم):Real Madrid
5-(Behrad22/GT.(NaTo Vampire........(ثبت)...(تیم):Ac Milan
6-(sash2020/GT.(masoudlive72...........(ثبت)...(تیم):Real Madrid
7- (HoriZon/GT.(I Am Al1ive................(ثبت)...(تیم):manchester city
-------------------------------------------------------------------------
برنامه مسابقات:1 تیر-------------------------------------------------------------------------
Prince Sohrab K
0-3 Omid Rivaldo--------- ثبت نتیجه
amin audietore
2-1 Arman Sensi-----------ثبت نتیجه
NaTo Vampire
2-1 masoudlive72----------ثبت نتیجه
I Am Al1ive استراحت
-------------------------------------------------------------------
I Am Al1ive
3-0 Prince Sohrab K---------ثبت نتیجه
Omid Rivaldo
1-4 amin audietore-------- ثبت نتیجه
Arman sensi
3-3 NaTo Vampire ---------ثبت نتیجه
masoudlive72 استراحت
------------------------------------------------------------------
masoudlive72
3-0 Prince Sohrab K------ ثبت نتیجه
Omid Rivaldo
0-3 Arman sensi-----------ثبت نتیجه
amin audietore
1-3 I Am Al1ive----------ثبت نتیجه
NaTo Vampire استراحت

------------------------------------------------------------------
برنامه مسابقات:2 تیر
-------------------------------------------------------
NaTo Vampire
3-0 Prince Sohrab K-------- ثبت نتیجه
Omid Rivaldo
2-5 I Am Al1ive -------------- ثبت نتیجه
masoudlive72
2-2 amin audietore----------- ثبت نتیجه
Arman Sensi استراحت
-----------------------------------------------------------------
Arman sensi
3-0 Prince Sohrab K----------- ثبت نتیجه
Omid Rivaldo 2-3 NaTo Vampire------------ ثبت نتیجه
masoudlive72
5-1 I Am Al1ive--------------- ثبت نتیجه
amin Audietore استراحت
----------------------------------------------------------------
Prince Sohrab K 0-3 amin audietore-------- ثبت نتیجه
masoudlive72
2-1 Arman sensi------------- ثبت نتیجه
NaTo Vampire 4-2 I Am Al1ive-------------- ثبت نتیجه
Omid Rivaldo استراحت
---------------------------------------------------------------
NaTo Vampire
2-2 amin audietore---------- ثبت نتیجه
Omid Rivaldo
0-3 masoudlive72------------- ثبت نتیجه
Arman sensi
0-3 I Am Al1ive-----------------ثبت نتیجه
Prince Sohrab K استراحت

«جدول مسابقات »

z17lbn58svu90nfbj9w.jpg

** بدلیل تساوی امتیازات بین NaTo Vampire و amin auditore بازی مجددی به صورت رفت و برگشت بین این دو برای تعیین قهرمان انجام میپذیرد **

خب بازی فینال هم بین من (NaTo Vampire) و (amin auditore) انجام شد و نتایج به شکل زیر انجام شد...
NaTo Vampire 2-1 amin audtore من میزبان
NaTo Vampire 2-1 amin audtore من میهمان

قهرمان:NaTo Vampire

آخرین ویرایش:

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
از همین الان بهت میگم دوست عزیز اگه قوانین رو به طور کامل بنویسی و سخت گیر باشی لیگ منظمی خواهی داشت .
واسه برنامه بازی ها هم حتما باید چارت درست کنی مگر نه شیر تو شیر میشه و مسخره . سخت گیری در سر ساعت بازی کردن هم یکی از نکات مهمه ....
خواستم راهنماییت کنم چون اون دو تا لیگ قبلی به شدت بی نظم بود . تاریخ تک تک بازیها از روز اول تا فینال هم باید از قبل مشخص کنی ...

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
از همین الان بهت میگم دوست عزیز اگه قوانین رو به طور کامل بنویسی و سخت گیر باشی لیگ منظمی خواهی داشت .
واسه برنامه بازی ها هم حتما باید چارت درست کنی مگر نه شیر تو شیر میشه و مسخره . سخت گیری در سر ساعت بازی کردن هم یکی از نکات مهمه ....
خواستم راهنماییت کنم چون اون دو تا لیگ قبلی به شدت بی نظم بود . تاریخ تک تک بازیها از روز اول تا فینال هم باید از قبل مشخص کنی ...
حتما فرشاد جان لیگ قبلی تقریبا حکم آزمایشی داشت برای برگزاری هرچه بهتر این مسابقات.
برنامه بازی ها هم بلافاصله پس از تکمیل شدن نفرات اعلام میشه.البته من دست تنها یخورده سخته دوستانی که مایل به همکاری هستند اعلام کنند حتما.
بازم اگر چیزی از قلم افتاده بگید اصلاح کنم...

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
منم هستم فقط همینطور که گفتم اگه میشه من با برادرم بیام
باور کنید به خاطر برنده شدن و... نیست ما 2 نفریم و 10000 تومان هم پرداخت میکنیم با 2 تیم میایم
برای لذتشه
اینجوری مجبور میشبم که 1 نفره بیایم تو لیگ حال نمیده
اگه پروفایل free داشتم با اون میومدیم
ممنون میشم قبول کنید

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
من از همین جا بگم تاپیک خودمو به هیچ عنوان قفل نمیکنم و دلیلی هم برای قفل کردنش ندارم.کلی براش زحمت کشیدم بچه هارو جمع کردم

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ژمان مسابقات فوق العاده خوبه,فقط زیادی طولانیش نکنید زود جمع کنید بره پی کارش....
منم هست:
گیمر تگم:
Prince Sohrab K
تیم هم مشخصه بایرن مونیخ
.....................
فقط من انلاین فیفا رو نزدم تا حالا,فیفا خیلی البته بازی کردم,ولی تا موقع بازی ها صد در صد گلد و پوینت رو جور می کنم واسه بازی ها....

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
من از همین جا بگم تاپیک خودمو به هیچ عنوان قفل نمیکنم و دلیلی هم برای قفل کردنش ندارم.کلی براش زحمت کشیدم بچه هارو جمع کردم
کاره درستی نیست تو اینجا بحث کنیم پ.خ دادم خدمتتون...

---------- نوشته در 04:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:04 PM ارسال شده بود ----------

منم هستم فقط همینطور که گفتم اگه میشه من با برادرم بیام
باور کنید به خاطر برنده شدن و... نیست ما 2 نفریم و 10000 تومان هم پرداخت میکنیم با 2 تیم میایم
برای لذتشه
اینجوری مجبور میشبم که 1 نفره بیایم تو لیگ حال نمیده
اگه پروفایل free داشتم با اون میومدیم
ممنون میشم قبول کنید

من هم هستم...........

ژمان مسابقات فوق العاده خوبه,فقط زیادی طولانیش نکنید زود جمع کنید بره پی کارش....
منم هست:
گیمر تگم:
Prince Sohrab K
تیم هم مشخصه بایرن مونیخ
.....................
فقط من انلاین فیفا رو نزدم تا حالا,فیفا خیلی البته بازی کردم,ولی تا موقع بازی ها صد در صد گلد و پوینت رو جور می کنم واسه بازی ها....

تمامی دوستان برای ثبت نام رزرو شدید.
شماره حساب خدمتتون پ.خ شد.

---------- نوشته در 04:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:17 PM ارسال شده بود ----------

پس از واریز پول شرکت کننده از رزرو به ثبت در مسابقات در میاد...

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
خواهش میکنم دوست عزیز behrad 22 و amirkms مشکلاتتون رو با هم بزارین کنار اقا اومدیم اینجا دور هم حال کنیم نیومدیم که سر تاپیک و مسىٔول لیگ شدن بحث کنیم ....
صورت خوشی هم نداره , دو تایی با هم این لیگ رو برگزار کنید چه مشکلی داره مگه !!!!
این دو دستگی رو بزارین کنار یه لیگ حرفه ای ردیف کنید این که تاپیک مال کیه و مسىٔولش کیه زیاد مهم نیست مهم اینه که منظم باشه .
منم تا شب چارت بازی هارو میکشم بر طبق تاریخی که اعلام کردین میدم خدمت behrad
من شخصا لیگ های زیادی تو لایو با بچه ها شرکت کردیم پیشنهاداتم رو میگم خدمتتون تا لیگ منظمی داشته باشیم .

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
خواهش میکنم دوست عزیز behrad 22 و amirkms مشکلاتتون رو با هم بزارین کنار اقا اومدیم اینجا دور هم حال کنیم نیومدیم که سر تاپیک و مسىٔول لیگ شدن بحث کنیم ....
صورت خوشی هم نداره , دو تایی با هم این لیگ رو برگزار کنید چه مشکلی داره مگه !!!!
این دو دستگی رو بزارین کنار یه لیگ حرفه ای ردیف کنید این که تاپیک مال کیه و مسىٔولش کیه زیاد مهم نیست مهم اینه که منظم باشه .
منم تا شب چارت بازی هارو میکشم بر طبق تاریخی که اعلام کردین میدم خدمت behrad
من شخصا لیگ های زیادی تو لایو با بچه ها شرکت کردیم پیشنهاداتم رو میگم خدمتتون تا لیگ منظمی داشته باشیم .
فرشاد جان من اگه یادت باشه پیشنهاد تشکیل این لیگ رو قبل از پایان اون مسابقات داده بودم و به امیر هم گفته بودم که مسابقات تموم شد بیا یه تاپیک جداگونه میزنیم با هم
با همکاری بقیه یه لیگ توپ را میندازیم که جواب نداد تا اینکه دیروز بدون اینکه به بنده اطلاع بده اومد پست اولش رو ویرایش و دقیق از همون ایده ای که من داده بودم استفاده کرد.
منم باز به ایشون گفتم بیا اون تاپیک رو کلا بیخیال شیم چون خیلی در هم پرهم و شلوغ بود و بیایم تو این تاپیک که ایشون قبول نکردند...
بازم مشکلی نیست اگه ایشون نمیخوان میتونند تو تاپیک خودشون مسابقات راه بندازند ولی من گفتم واسه اینکه یه لیگ توپ داشته باشیم همه در کنار هم باشیم.
من دیگه این بحث رو ادامه نمیدم تا تاپیک بیش از این به هم نریزه...

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
آقا جان نکنید این چه کاریه آخه خوب تو همون تایپیک قبلی کار رو ادامه میدادین!
خود بنده هم اولین نفری بودم که گفتم یه لیگ برگزار کنیم بعد دیدم وقت ندارم و هزار چیز دیگه!آقای amir0831 لطف کردن یه لیگ دیگه ساختن و بچه ها رو دوباره جمع کردن ولی این کار شما اصلا درست نیست اگه خود ایشون کناره گیری میکردن درست بود شما میتونستین این کار رو انجام بدین ولی وقتی ایشون حاضر هستند نباید این کار رو میکردین!
بعد هم خیلی نامردیه با این زحمتی که ایشون کشیدن بیای سرراست بهش بگی تایپیک قبلی رو قفل کن !
به هر حال موفق باشین!

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
آقا جان نکنید این چه کاریه آخه خوب تو همون تایپیک قبلی کار رو ادامه میدادین!
خود بنده هم اولین نفری بودم که گفتم یه لیگ برگزار کنیم بعد دیدم وقت ندارم و هزار چیز دیگه!آقای amir0831 لطف کردن یه لیگ دیگه ساختن و بچه ها رو دوباره جمع کردن ولی این کار شما اصلا درست نیست اگه خود ایشون کناره گیری میکردن درست بود شما میتونستین این کار رو انجام بدین ولی وقتی ایشون حاضر هستند نباید این کار رو میکردین!
بعد هم خیلی نامردیه با این زحمتی که ایشون کشیدن بیای سرراست بهش بگی تایپیک قبلی رو قفل کن !
به هر حال موفق باشین!
محسن جان بنده با ایشون هماهنگ کرده بودم ولی ایشون یکدفعه زدن زیرش.مشکلی نیست کسی دوست داشت تو اون تاپیک میتونه شرکت کنه.
بعد شما میگی این همه زحمت کشیدن ایشون که همون دور اول حذف شدن و تاپیک رو رها کرده بودن.همه شاهد بودن که من داشتم میچرخوندم تاپیک رو حالا بگذریم...
خواهشا دیگه این بحث رو ادامه ندید...

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
بذارید اقا بهراد لیگ رو بچرخونه
ایشون در دور قبل هم خیلی تلاش کردن و این دفعه که من با ایشونم چون به نظر میرسه نظم بازی ها با ایشون بالا باشه

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
من هستم
sirsmrm
ولی باید اجازه تعویض تیم در طول مسابقات باشه به نظر من تو تمام مسابقاتم این امکان وجود داره.
شرمنده نمیشه اون مسابقاتی که شما ارز میکنید تعداد شرکت کننده هاش کجا این کجا.
رزرو شدید و شماره حساب پ.خ شد بهتون...

---------- نوشته در 11:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:02 PM ارسال شده بود ----------

بذارید اقا بهراد لیگ رو بچرخونه
ایشون در دور قبل هم خیلی تلاش کردن و این دفعه که من با ایشونم چون به نظر میرسه نظم بازی ها با ایشون بالا باشه
با کمک شما دوستان گل حتما همینطور خواهد بود...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر