مسابقات حرفه ای Pes6 (دور جدید)

danijon_2006

کاربر سایت
سلام دوستان این تاپیک بدین منظور باز شد که دوستان همکاری کنند تا بتونیم یه سری مسابقه ی حرفه ای راه بندازیم از دوستانی که در این زمینه اطلاعات کافی دارن تقاضا دارم مارا در این امر یاری کنند امیدوارم کسی نیاد و بگه که فلان سایت الن خیلی وقته داره از این کارا میکنه این کارا قدیمی شده و یه قول گفتنی سنگ تو راه ما بندازه باز هم تاکید میکنم فقط کسانی که اطلاعات کافی و کامل در این ضمینه دارن ابراز امادگی کنن راستش من خودم اطلاعاتم در این کار خوبه ولی در حد حرفه ای نیستم منتظر پستهای شما هستم امیدوارم با کمک شما دوستان گرامی این تاپیک به یکی از پر بیننده ترین و پر مpتوا ترین تاپیک های سایت تبدیل بشه.

آخرین ویرایش:
میشه یه کم بیشتر توضیح بدی
چه جوری ؟ یعنی یه جا جمع شیم با هم بازی کنیم ؟
تا اونجایی که من میدونم شما تهران نیستید ! .........

نه بابا منظورم این نبود مگه نمیبینی تو سایر سایت ها این مسابقه انجام میشه ولی به یه صورت دیگه که هر وقت دیدم از این تاپیک استقبال شد توضیح میدم

احتمالا این من مدتی نمیام تو سایت چون بعد از اخرین امتحانم که شنیه هست میخوام برم تو کار مسابقات بازی های کامپیوتری و خودمو برای اون اماده کنم

سلام دوستان از اینکه مدتی شما رو منتظر گذاشتم معذزت میخوام نحویه مسابقه به شرح زیر است
دوستان به ترتیب اولویت تیم مورد نظر خودشون رو انتخاب میکنن (هرکی اول از یکی دیگه تیم رو انتخاب کنه تیم مال اونه)
هر فرد میتواند با توافق دیگری بازیکنان خود را با هم عوض کنن یا به قولن قرار داد دو طرفه ببندن (حد اکثر نقل انتقال هر تیم 4 بازیکن)
حد اکثر تعداد شرکت کننده 32 نفر
پس از پایان انتخاب تیم ها ونقل و انتقالات دوستان ترکیب های خودشون در این تاپیک اعلام میکنن (بازهم تاکید میکنم پس از پایان انتخاب تیم ها و نقل و انتقالات)
اگر توانستم با یکی از مدیران سایت صحبت میکنم تا در صورت امکان برای این تاپیک نظر سنجی قرار بدن و گزینه های نظر سنجی اینها هستن
به نظر شما این مسابقات به چه صورت انجام شود
1-یه صورت لیگ (فقط مسابقات رفت انجام شود)
2-به صورت جام حذفی (فقط مسابقات رفت انجام شود)
3-به صورت جام حذفی (مسابقات به صورت رفت و برگشت انجام شود)
4- به صورت گروهی و بعد حذفی مانند جام باشگا های اروپا (بازی ها در هر دو مرحل ی گروهی و حذفی به صورت رفت و برگشت انجام شود
5-به صورت گروهی و بعد حذفی مانند جام باشگا های اروپا(بازی ها در هر دو مرحل ی گروهی و
حذفی به صورت فقط رفت انجام شود
پس از مذاکرات با مدیران سایت نتیجه اعلام میشود
در واقع در این مسابقات فقط شما کارهای بالا را انجام میدهید و بعد من به یکی از صورت های انتخابی شما (رای با اکثریت است) نقل و انتقالات را در کامپیوتر خو د انجام داده ترکیب تیم ها را بر اساس گفته ی شما میچینم و بعد بازی ها را به کامپیوتر واگذار میکنم تا دو تیم با هم بازی کنند و نتیجه را کامپیوتر رقم زند( با توجه که من در این مسابقات تیمی انتخاب نمیکنم و در کل در این مسابقات حضور ندارم)
اما در مورد جایزه من سعی خودم را میکنم تا در مذاکره با یکی از مدیران سایت از او در خواست کنم تا به صاحب تیم قهرمان به صلاح دید مدیران سایت یک جایزه ی داده شود (مطمئنا جایزه ی احتمالی جنبه معنوی دارد نه مادی)
اسم این جام bazicenter cuo است که ممکن است تغییر کند

دوستان به ترتیب اولویت تیم مورد نظر خودشون رو انتخاب میکنن (هرکی اول از یکی دیگه تیم رو انتخاب کنه تیم مال اونه)
هر فرد میتواند با توافق دیگری بازیکنان خود را با هم عوض کنن یا به قولن قرار داد دو طرفه ببندن (حد اکثر نقل انتقال هر تیم 4 بازیکن)
حد اکثر تعداد شرکت کننده 32 نفر
پس از پایان انتخاب تیم ها ونقل و انتقالات دوستان ترکیب های خودشون در این تاپیک اعلام میکنن (بازهم تاکید میکنم پس از پایان انتخاب تیم ها و نقل و انتقالات)
اگر توانستم با یکی از مدیران سایت صحبت میکنم تا در صورت امکان برای این تاپیک نظر سنجی قرار بدن و گزینه های نظر سنجی اینها هستن
به نظر شما این مسابقات به چه صورت انجام شود
1-یه صورت لیگ (فقط مسابقات رفت انجام شود)

به نظر من اینجوری فایده نداره باید هرکس تیم خودشو انتخاب کنه و نقل انتقالات هم نداریم مسخره بازی می شه هر کس باید با همون تیم باشگاهی یا ملی خودش شرکت کنه .
بهتر هم اینه که مسابقات به صورت لیگ برگزار بشه اما یک مشکلی که داره زمان زیاد می بره مسابقات لیگ

در ضمن دوستان محترم من از حالا باید به فکر برگزاری بازی ها باشم پس لطف کنین برای جذابیت و پر بیننده شدن تاپیک دوستان خود را به این تاپیک دعوت کنین و ظرف 2 الی 3 روز اینده که دیدم از تاپیک استقبال شد که انشا الله میشه زمان شروع برای انتخاب تیم رو اعلام میکنم و از شنبه هم مذاکراتمو با مدیران سایت شروع میکنم

تیمهای که خودم به ذهنم رسید برای انتخاب اینا هستن فعلا هنوز 32 تا نشدن شما تیمهای زیر نمونه هایی از تیمهای خوب هستن در موقع اعلام زمان انتخاب تیم شما میتوانید هر تیمی را که دوست داشتید انتخاب کنید
رئال مادرید
بارسلونا
والنسیا
سویا
منچستر یونایتد
چلسی
ارسنال
لیورپول
اینتر میلان
اث میلان
اس رم
لاتزیو
بایرن مونیخ
وردر برمن
اشتوتگارت
هامبورگ
نیوکاسل
یوونتوس
پرتو
بنفیکا
لیون
مارسی
پاری سن جرمن
موناکو
باز هم تاکید میکنم در هنگام اعلام زمان انتخاب تیم شما ازاد هستید هر تیمی را انتخاب کنید ولی با توجه به انتخاب های کاربران قبلی(انتخاب تکراری ممنوع) باز هم از دوستان تقضا دارم برای گرمی و جذابیت تاپیک دوستان خود را به این تاپیک دعوت کنند

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or