مرگ جوان تايلندي بر اثر بازي كردن بيش از حد

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
73796070932433462234.jpg

جسد جواني 24 ساله به خاطر پرداختن بيش از حد به انجام بازي هاي ويدئويي بر روي صندلي كامپيوترش پيدا شد.

پليس در روز پنجشنبه دليل مرگ اين فرد را اين طور اعلام كرد كه به دليل اعتياد اين شخص به بازي هاي كامپيوتري و بيداري هاي مكرر شبانه وي در مقابل كامپيوترش جان خود را از دست داده است.

جسد بي جان اين جوان 24 ساله به دنبال يكي از همين رقابت هاي شبانه در استانSamut Songkhram درجنوب غربي شهر بانكوك دراتاقش و بر روي صندلي پيدا شد.

در مصاحبه اي تلفني كه افسر Chaichana Boonrod يكي از پليس هاي محلي با AFP داشته عنوان كرد كه:

"او واقعا علاقه ي زيادي به بازي هاي كامپيوتري داشت و به جز زماني كه به تخت خوابش مي رفت هميشه از صبح زود تا نيمه هاي شب مشغول بازي بود."

پليس در آخر اضافه كرد كه جسد وي بايستي براي مشخص شدن علت دقيق مرگ مورد كالبدشكافي قرار بگيرد.

منبع

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
24 ساله؟:(
کسایی که زیاد بازی میکنن،بگم که ممکنه زنده بمونن ولی عوارضش بعدا خودشو نشون میده.تعادل رو در هر کاری رعایت کنیم.

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
من كه خودم نهايت هر دو ساعت ي بار خسته ميشم و ي استراحتي به خودم ميدم...در كل شايد روزي ٥-٦ ساعت بازي كنم ولي واقعا فكر اينكه از صبح تا شب ي كله بازي كنم ديوونم ميكنه!
افراط تو هيچ كاري خوب نيست!
ايشونم خدا بيامرزه!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
این فرد تایلندی یک الگو باید باشه برای جوانان گیمر هاردکور..!

گیمر که تا سر حد مرگ بازی نکنه هاردکور نیست..

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اینان برادران جان بر کف صنعت گیمند راهشون پر رهرو باد:D

یحتمل هم Blizzard نفلش کرده;;)

ولی خداییش یکسری از ملت بالا خونشون درست درمون کار نمیکنه ها من خودم یه زمان هایی خر بودم بازی خاصی رو در روز چیزی حدود 16 ساعت بازی میکردم ولی دیگه هیچ وقت نیازهای اولیه بدنم رو فراموش نمیکردم این ها بابا یا خوابن یا دارن بازی میکنن اصلاً آب و غذا مذا تعطیل [-(
بماند که این نشستن های مداوم و طولانی مدت چه اثرات بدی میتونه به همراه داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر