مرجع بازی های تست شده به روش ps3 xport روی کنسول های OFW

hamed_republic

کاربر سایت
Jan 24, 2015
108
این:
resident evil hd remaster
بله اجرا نمشه

- - -ویرایش - - -

NBA 2k10 Drift Combine

25434EB5330B94B652D802023A96EB2320D4B207.PNG

لینک دانلود

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- - -ویرایش - - -

Modern Combat Domination

feature-modern-combat-domination.jpg

لینک دانلود

آخرین ویرایش:

hamed_republic

کاربر سایت
Jan 24, 2015
108

I AM ALIVE

header.jpg

لینک دانلود

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adams Venture Chronicles

Adams_Venture_chronicles.png

لینک دانلود

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Castlevania Lords of Shadow Mirror of Fate HD

2293510-mirror_of_fate_HD_35500_screen.jpg

لینک دانلود

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Earthworm Jim HD

medium_cover.png

لینک دانلود

aysanrayaneh

کاربر سایت
Jul 6, 2014
32
با سلام چند تا بازی C00 نداره مثه Call of Juarez - Gunslinger و NBA 2k10 Drift Combine اینا رو هم با برنامه Injector بریزم داخل دستگاه به فیکسی EDAT چیزی نیاز ندارن ؟ اگه ممکنه کمک کنید ممنون میشم

aysanrayaneh

کاربر سایت
Jul 6, 2014
32
حیف این روش روی ورژن 4.75 کار نمیده
yahoo_2.gif

-------------------------------------------------------
رو ۴.۷۵ چند تا بازی جواب میده ولی نه همشون من Assassins Creed Liberation HD NPEB01386 و اجرا کردم رو 4.75

aysanrayaneh

کاربر سایت
Jul 6, 2014
32
با سلام چند تا بازی C00 نداره مثه Call of Juarez - Gunslinger و NBA 2k10 Drift Combine اینا رو هم با برنامه Injector بریزم داخل دستگاه به فیکسی EDAT چیزی نیاز ندارن ؟ اگه ممکنه کمک کنید ممنون میشم

کسی می تونه کمکم کنه ؟

hamed_republic

کاربر سایت
Jan 24, 2015
108

کسی می تونه کمکم کنه ؟
این بازی های که گفتید همشون داری coo هستن
شما باید ابتدا بازی رو با pkgview استخراج کنی سپس پوشه بازی رو به پوشه games اینجکتور انتقال بدید و بک اپ بگیرید بازی ها رو دونه دونه بک اپ بگیرید تا فول اجرا بشن اگه نیاز به edat باشه هنگام معرفی بازی قرار داده میشه این بازی ها نیازی به فایل فیکس ندارن

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

aysanrayaneh

کاربر سایت
Jul 6, 2014
32
این بازی های که گفتید همشون داری coo هستن
شما باید ابتدا بازی رو با pkgview استخراج کنی سپس پوشه بازی رو به پوشه games اینجکتور انتقال بدید و بک اپ بگیرید بازی ها رو دونه دونه بک اپ بگیرید تا فول اجرا بشن اگه نیاز به edat باشه هنگام معرفی بازی قرار داده میشه این بازی ها نیازی به فایل فیکس ندارن

حامد من هر دو رو باز کردم با pkgview ولی C00 داخلشونه نداره از همین سایتم دانلود کردم. شما خودت این بازیا رو دان کردی آخه بازیای دیگه مثه فارکرای و گرفتم داخلشون پوشه C00 داشت اینا رو واقعا ندارن خودتون دان کریدن اینا رو ببنید ؟

hamed_republic

کاربر سایت
Jan 24, 2015
108
حامد من هر دو رو باز کردم با pkgview ولی C00 داخلشونه نداره از همین سایتم دانلود کردم. شما خودت این بازیا رو دان کردی آخه بازیای دیگه مثه فارکرای و گرفتم داخلشون پوشه C00 داشت اینا رو واقعا ندارن خودتون دان کریدن اینا رو ببنید ؟
ایدی بازی ها رو همراه با اسمشون قرار بده اینجا ببینم

aysanrayaneh

کاربر سایت
Jul 6, 2014
32
من تمام بازی های که اینجا معرفی شده اول رو کنسول خودم تست کردم بعد قرار دادم

qz5q_call_of_juarez_-_gunslinger.png

lhme_nba_2k10_drift_combine.png

اینم دو تا عکس از ایدی و مشخصات من C00 پوشه نمی بینم تو بازی NBA و تو بازی Call of Juarez - Gunslinger هم C00 هست ولی ۰ کیلوبایته و پوشه نیس البته تو فارکرای سه هم همینجوریه البته اینا رو دان کردم رو دستگاه تست نکردم ببینم اجرا می شن یا نه اگه واقعا اجرا میشن بریزمشون آخه می دونین که بریزمشون اجرا نشن خیلی کلافه کنندس

hamed_republic

کاربر سایت
Jan 24, 2015
108
اینم دو تا عکس از ایدی و مشخصات من C00 پوشه نمی بینم تو بازی NBA و تو بازی Call of Juarez - Gunslinger هم C00 هست ولی ۰ کیلوبایته و پوشه نیس البته تو فارکرای سه هم همینجوریه البته اینا رو دان کردم رو دستگاه تست نکردم ببینم اجرا می شن یا نه اگه واقعا اجرا میشن بریزمشون آخه می دونین که بریزمشون اجرا نشن خیلی کلافه کنندس

از بابت اجراشدن که اجرا میشن من روی کنسولم ریختم این بازی ها رو و اجرا کردمشون که اینجا گزاشتمشون یه سری شون c00 ندارن به خاطر همین هم کسی تست شون نکرده و اعلام نکرده که اجرا میشن ولی من تست کردم و اجرا میشن

- - -ویرایش - - -

خب امروز میریم سراغ معرفی یه سری بازی جدید

Forest Legends - The Call of Love

3_forest_legends_the_call_of_love_collectors_edition.jpg

لینک دانلود

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bang Bang Racing

class_evo_white.jpg

لینک دانلود

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bentleys Hackpack

latest

لینک دانلود

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zombie Driver HD

41561458.jpg

لینک دانلود

آخرین ویرایش:

hamed_republic

کاربر سایت
Jan 24, 2015
108

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Batman Arkham Origins - Blackgate

batman-arkham-origins-blackgate11.jpg

لینک دانلود

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Watchmen - The End is nigh EP1

27593-watchmen-the-end-is-nigh.png

لینک دانلود

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Watchmen - The End is nigh EP2

27593-watchmen-the-end-is-nigh.png

لینک دانلود

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Burnout CRASH

burnoutcrash04.jpg

لینک دانلود

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bomberman Ultra

2s8ifmb.jpg

لینک دانلود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر