مراسم The Game Awards 2021

دوست دارید کدوم بازی سال بشه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    277
  • نظرسنجی بسته شده است .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
کاربر فعال
Jul 10, 2013
9,372
نام
سید محمد حسین
ببندیم عاقا :-"
من میگم نشون داده میشه با تاریخ انتشار بسیاز نزدیک :-"

View attachment 234108

اوه، باید سریعتر خودم رو این مورد شرط می بستم
پس من شرط می بندم رو این که یا نیست یا حتی اگه هست بیشتر از 6 ماه تا عرضه اش مونده :D

light-yagami.gif

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
2,038
نام
محمد علی

Vesemir

Sovereign Colonies Admiral
Gold User
May 29, 2014
1,056
نام
کیوان
این 2022 اگر بازیا توش تاخیر نخورن بهترین سال صنعت گیم بشه فک کنم:D همین بایوشاک، گاد آف وار راگناروک، استارفیلد، هورایزن، الدن رینگ، کالیستو پروتکل، استالکر 2، هاگوارتز لگسی، سوئساید اسکواد و کلی بازیه دیگه، چه خبره!:D

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
772
این 2022 اگر بازیا توش تاخیر نخورن بهترین سال صنعت گیم بشه فک کنم:D همین بایوشاک، گاد آف وار راگناروک، استارفیلد، هورایزن، الدن رینگ، کالیستو پروتکل، استالکر 2، هاگوارتز لگسی، سوئساید اسکواد و کلی بازیه دیگه، چه خبره!:D
گاد آف وار_استارفیلد احتمالا برن برای ۲۰۲۳

darklynch

کاربر سایت
Nov 29, 2020
172
مایکروسافت تو کمتر از یکسال تو چهار ژانر استراتژیک، ریسینگ، شوتر و شبیه ساز پرده لبه تکنولوژی صنعت رو زد، سونی از اونطرف دنبال جایزه همه سبک هارو بوسیده گذاشته کنار، دودستی چسبیده به AA سوم شخص که مطابق استاندارد های TGA عمل کنه

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
793
نام
حمید
به نظرم بحث اش دیگه بی مزه شد. بی خیال این موضوع شین.

هر کی دوست داشته باشه ریسینگ بازی کنه قطعا فورزا هورایزن بهترین انتخابش هست. حالا بهش جایزه بدن یا ندن فکر نمی کنم فرقی تو ماجرا ایجاد کنه.

جالبه، فکر می کردم it takes two و سایکوناتز توی جوایز بهتر عمل کنن ولی انگار RE8 رو بیشتر تحویل گرفتن امسال.
واقعا خیلی عجیبه سایکوناتز تا حالا جایزه نگرفته.

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,857
نام
مهدی
مایکروسافت تو کمتر از یکسال تو چهار ژانر استراتژیک، ریسینگ، شوتر و شبیه ساز پرده لبه تکنولوژی صنعت رو زد، سونی از اونطرف دنبال جایزه همه سبک هارو بوسیده گذاشته کنار، دودستی چسبیده به AA سوم شخص که مطابق استاندارد های TGA عمل کنه
View attachment InShot_20211129_150246601.mp4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر