مد جدید برای GTA IV در PC، گرافیک بازی را به طور باور نکردنی بالا می برد!

• Thread starter Thread starter mahi58
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

mahi58

کاربر سایت
4g40gh48bc33ur9crx3c.jpeg

ظاهرا شخصی برای نسخه PC بازی GTA IV یک مد تغییر دهنده Engine بازی نوشته که تغییرات زیادی در بازی ایجاد می کنه، از جمله Texture های با رزولوشن بالا و نورپردازی بسیار بهتر.

یک مد 2.82 مگابایتی ظاهرا چنین تغییرات عجیبی رو در گرافیک بازی داده!!

خبر در منبع اصلی در همین حد و خیلی کوتاهه و تغییرات رو در حد خیلی بالایی توصیف کرده؛ ولی در سایت اصلی تعداد زیادی از طرفداران این بازی مد رو دانلود کردند، که عکس العمل های متفاوتی داشتند. عده کثیری از دانلود کننده ها خیلی راضی بودند و گفتند تغییرات عالیه، یه عده از کاهش فریم ریت شاکی بودند، و یه عده هم گفتند محیط خوب تغییر می کنه، ولی درخت و سبزه و ... از حالت طبیعی خارج میشن.

نکته جالب اینه که رای اکثریت به نظر مثبت میاد و میانگین نمره مد هم 9.23 از 10 هستش.

منبع اصلی خبر vg247 هستش، ولی محل اصلی Mod اینجاست که می تونید هم دانلودش کنید، هم عکس هاش رو ببینید، و هم نظر دیگران رو بخونید.

اگر دوستان بتونند تست کنند و بگن نتیجه اش چطوره خیلی عالیه. :)

-----------------------------------------
ویرایش تاریخ 30 تیر 90: نسخه جدید مد که حجمش به 101 مگابایت افزایش پیدا کرده از این لینک قابل دانلوده، و محل اصلی مد که می تونید نمونه عکس ها و نظرات دانلود کننده هاش رو ببینید هم اینجاست. شایان ذکره که تعدادی از سایت ها با گذاشتن نمونه تصاویر این مد، گرافیک این نسخه مد رو به عکس های واقعی تشبیه کردند!
yahoosurprised.gif

تشکر از nihilnigritude عزیز به خاطر آدرس مد.

آخرین ویرایش:
من بازی Grand Theft Auto IV - Episodes From Liberty City دارم اما هر چه سعی می کنم با sparkiv ماشین جدید بیارم یا مدل گوشی را عوض کنم نمی تونم می شه بگی چرا؟
}
دوست عزیز SPARK IV مخصوص خودشو باید دانلود کنی درغیر این صورت جواب نمیده!!!!!

---------- نوشته در 04:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:25 PM ارسال شده بود ----------

درباره مدی است که گرافیک بالاتر می بره
100mb پتچ جدیده که تقریبا ایرادات بازیو رفع میکنه ولی من نصب کردم بار دوم بازیم بالا نیومد:d

دوستان عزیز با این برنامه میتونید ماشینارو اتوماتیک نصب کنید :
اینم SPARK IV مخصوص GTA EFLC:

برای اجرای بهتر این مود نیاز به این پچ دارید:

آخرین ویرایش:
واقعا وحشتناک بی نظیره. گرافیک بازی رو خیلی بی نظیر میکنه ( این چیزی که من الان دارم بازی میکنم BF3 هم در مقابلش صفره )

کسایی که میگن بازی شارپ میشه و غیر طبیعی و جالب نمیشه به خاطر اینه که این مد درست کار نمیکنه رو بازیشون
من خودم بار اول که ریختم کلی فحش دادم به سازندش و میخواستم بازی رو دوباره نصب کنم اما قبلش دوباره رفتم
چند نسخه دیگه از این مد رو ریختم و وارد بازی شدم دیدم بازم چندان جالب نیست و خیلی غیر طبیعی شده
خلاصه دوباره رفتم پچ 1.4 رو گرفتم و ریختم و دوباره پچ 1.7 رو ریختم و دوباره نسخه 1.2 و 1.3 مد رو ریختم و دوباره آخرین ویرایش مد رو ریختم و وارد بازی شدم
گرافیک بازی به طرز وحشتناکی طبیعی شده جوری که میگم ساختمون های داخل بازی به قدری طبیعی هست که تو هیچ بازی نظیرش نبوده و خیلی به واقعیت نزدیکه

البته به شدت فریم رو پایین میاره من به صورت معمولی 50 - 60 فریم میگیرم با این مد گرافیکی 28-30 فریم میگیرم
درکل گرافیکش انقدر جالب و طبیعی شده که بعید میدونم نسحه بعدی GTA تا این حد گرافیک داشته باشه :d

بچه ها چه سیستمی میخواد این مد ؟

سیستم واقعا قوی میخواد چون گرافیک رو به طرز وحشتناکی بالا میبره
من با سیستم زیر 28-30 فریم میگیرم ( پچ 1.4 و 1.7 هم رو بازی نصبه که فریم رو خیلی بهتر میکنه )

cpu : i7 860
vga : 5850 ati
ram : 4 gig

واقعا وحشتناک بی نظیره. گرافیک بازی رو خیلی بی نظیر میکنه ( این چیزی که من الان دارم بازی میکنم BF3 هم در مقابلش صفره )

کسایی که میگن بازی شارپ میشه و غیر طبیعی و جالب نمیشه به خاطر اینه که این مد درست کار نمیکنه رو بازیشون
من خودم بار اول که ریختم کلی فحش دادم به سازندش و میخواستم بازی رو دوباره نصب کنم اما قبلش دوباره رفتم
چند نسخه دیگه از این مد رو ریختم و وارد بازی شدم دیدم بازم چندان جالب نیست و خیلی غیر طبیعی شده
خلاصه دوباره رفتم پچ 1.4 رو گرفتم و ریختم و دوباره پچ 1.7 رو ریختم و دوباره نسخه 1.2 و 1.3 مد رو ریختم و دوباره آخرین ویرایش مد رو ریختم و وارد بازی شدم
گرافیک بازی به طرز وحشتناکی طبیعی شده جوری که میگم ساختمون های داخل بازی به قدری طبیعی هست که تو هیچ بازی نظیرش نبوده و خیلی به واقعیت نزدیکه

البته به شدت فریم رو پایین میاره من به صورت معمولی 50 - 60 فریم میگیرم با این مد گرافیکی 28-30 فریم میگیرم
درکل گرافیکش انقدر جالب و طبیعی شده که بعید میدونم نسحه بعدی GTA تا این حد گرافیک داشته باشه :d
سلام عزیز
امکانش هست کارهایی رو که انجام دادین رو با گزاشتن لینک از مد و پچ مارو هم از این بازی بی نصیب نزارین :d
ممنون

منم mod رو نصب کردم واقعا عالی شده
افت فریم هم زیاد ندارم در حد 2/3 فرم البته سیستمم قوی هستش اکثرا دور بره 60 هست
cpu core i7 950 OC @4 GHz
vga: gainward gtx 580
ram: 12gb ddr3 1600
جاده های نزدیک ساحل کنتراست خیلی هست که اونم اگر ترینر آب و هوا و ساعت برای تنظیمش استفاده کنید حل میشه
برای من بهترین حالت ساعت 5 بعداز بهتر و هوای افتابی بود
خیلی خیلی جذاب میشه ی جور حالت سینماتیک پیدا می کنه

من کاری که کردم دقیقا این بود که اول بازی رو نصب کردم و بعدش پچ 1.4 جی تی آی رو نصب کردم و بعد رفتم مد مخصوص افزایش گرافیک بازی رو دانلود کردم ( تو صفحه 4 همین انجمن تاپیکش هست )

فقط یادتون باشه که تمام نسخه های این مد رو دانلود کنید و یکی یکی کپی کنید تو محل نصب بازی

بعد از اینکار وقتی وارد بازی شدم هم بازی خیلی سنگین شده بود و هم خیلی ناجور شده بود گرافیکش! برای اینکه این مشکل حل بشه و گرافیک بازی درست بشه
پچ 1.7 رو باید دانلود کنید و نصب کنید

فقط یادتون باشه اول پچ 1.4 رو نصب کنید بعد نسخه های مد افزایش گرافیک بازی رو یکی یکی کپی کنید تو محل نصب بازی و بعد از اینکارها پچ 1.7 رو نصب کنید
و وارد بازی بشید

اگه همه مراحل رو درست رفته باشید گرافیک به طرز وحشتناکی بالا میره جوری که نظریش رو من ندیدم تا حالا :d

---------- نوشته در 04:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:38 PM ارسال شده بود ----------

این یه عکس که الان گرفتم از بازی

http://ups.night-skin.com/up-90-07/GTAIV-2011-09-12-14-36-54-76.jpg

غروب که بارون میاد تو بازی فیلم سینمایی میشه :d

---------- نوشته در 04:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:45 PM ارسال شده بود ----------

تو عکسی که گذاشتم به ساختمون های پشتی دقت کنید ! اصلا نمیشه تشخیص داد که واقعی هستن یا رئال تایم

patch 1.7 رو نصب نکنید
خود سازنده 1.4 رو پیشنهاد می کنه و اصلا این mod بر اساس 1.4 ساخته شده
منم اولش 1.7 رو نصب کرده بودم فریمم 10/15 کم شده بود ولی با 1.4 اصلا مشکلی ندارم
توی این عکس کنتراست تصویر خیلی بالاس اگر زمان و آب و هوا رو تغییر بدی خیلی زیباترم میشه

patch 1.7 رو نصب نکنید
خود سازنده 1.4 رو پیشنهاد می کنه و اصلا این mod بر اساس 1.4 ساخته شده
منم اولش 1.7 رو نصب کرده بودم فریمم 10/15 کم شده بود ولی با 1.4 اصلا مشکلی ندارم
توی این عکس کنتراست تصویر خیلی بالاس اگر زمان و آب و هوا رو تغییر بدی خیلی زیباترم میشه

واسه من اینجوری نبود و بعد از نصب پچ 1.7 خیلی بهتر شد و فریم به طرز فجیعی بالاتر رفت

سلام
من این مد رو ریختم ولی تو دمو همه چی روشنه ولی تو بازی درست هستن
چیکار باید بکنم؟

آره این مشکلو داره . منم سعی کردم درستش کنم نشد اما خیلی هم مهم نیست واسه کسی که قبلا یه بار بازی رو بازی کرده باشه و دموهارو دیده باشه میشه با این مشکلش کنار اومد

منم پچ 1.7 (همونی که 100 مگه ) رو نصب کردم ولی اینطوری نشد چی نصب کردی....؟
یکی از دوستان لطف کرد بهم یاد داد مد وافکت هاو آپدیت را مدیافایر آپلود کرده ،بعد از نصب آپدیت می تونید از مدها استفاده کنید ولی برای دیدن با این گرافیک باید اولش GTA IV Ultimate Textures را دانلود کنید که حجمش 4.37GB و بعد از نصب تکسچربازی کلا عوض میشه ،

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or