مد جدید برای GTA IV در PC، گرافیک بازی را به طور باور نکردنی بالا می برد!

• Thread starter Thread starter mahi58
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

mahi58

کاربر سایت
4g40gh48bc33ur9crx3c.jpeg

ظاهرا شخصی برای نسخه PC بازی GTA IV یک مد تغییر دهنده Engine بازی نوشته که تغییرات زیادی در بازی ایجاد می کنه، از جمله Texture های با رزولوشن بالا و نورپردازی بسیار بهتر.

یک مد 2.82 مگابایتی ظاهرا چنین تغییرات عجیبی رو در گرافیک بازی داده!!

خبر در منبع اصلی در همین حد و خیلی کوتاهه و تغییرات رو در حد خیلی بالایی توصیف کرده؛ ولی در سایت اصلی تعداد زیادی از طرفداران این بازی مد رو دانلود کردند، که عکس العمل های متفاوتی داشتند. عده کثیری از دانلود کننده ها خیلی راضی بودند و گفتند تغییرات عالیه، یه عده از کاهش فریم ریت شاکی بودند، و یه عده هم گفتند محیط خوب تغییر می کنه، ولی درخت و سبزه و ... از حالت طبیعی خارج میشن.

نکته جالب اینه که رای اکثریت به نظر مثبت میاد و میانگین نمره مد هم 9.23 از 10 هستش.

منبع اصلی خبر vg247 هستش، ولی محل اصلی Mod اینجاست که می تونید هم دانلودش کنید، هم عکس هاش رو ببینید، و هم نظر دیگران رو بخونید.

اگر دوستان بتونند تست کنند و بگن نتیجه اش چطوره خیلی عالیه. :)

-----------------------------------------
ویرایش تاریخ 30 تیر 90: نسخه جدید مد که حجمش به 101 مگابایت افزایش پیدا کرده از این لینک قابل دانلوده، و محل اصلی مد که می تونید نمونه عکس ها و نظرات دانلود کننده هاش رو ببینید هم اینجاست. شایان ذکره که تعدادی از سایت ها با گذاشتن نمونه تصاویر این مد، گرافیک این نسخه مد رو به عکس های واقعی تشبیه کردند!
yahoosurprised.gif

تشکر از nihilnigritude عزیز به خاطر آدرس مد.

آخرین ویرایش:
درود بر همه
انصافا الان می فهمم چرا اون موقع ریلیز اون نمره را گرفت کلا رکستار اخر همه چیز هست با این که چند سال از ریلیز نسخه pcگذشته ولی انصافا با دادن چند پچ و این یکی واقعا سنگ تموم گذاشتن >:d<
خو باریختن مد Texture ها به طرز باور نکردی بالا می ره و گرافیک محیط خیلی زیبا تر از قبل میشه درختان هم خیلی سبز تر و طبیعی تر به نظر می ایند

برای روشن شدن موضوع برای دوستاران چند تصویر از بازی را قرار می دهم
نکته:البته برای سبک شدن تصاویر حجم عکس هارا با فتوشاب کم کردم یهنی تصاویر از این هم بهتر هستند !
به دوستانی که می تونند انجان بدهند شدیدا توصیه می کنم مد بریزند :-*

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Saeed Gamer
درود بر همه
انصافا الان می فهمم چرا اون موقع ریلیز اون نمره را گرفت کلا رکستار اخر همه چیز هست با این که چند سال از ریلیز نسخه pcگذشته ولی انصافا با دادن چند پچ و این یکی واقعا سنگ تموم گذاشتن >:d<
خو باریختن مد Texture ها به طرز باور نکردی بالا می ره و گرافیک محیط خیلی زیبا تر از قبل میشه درختان هم خیلی سبز تر و طبیعی تر به نظر می ایند

برای روشن شدن موضوع برای دوستاران چند تصویر از بازی را قرار می دهم
نکته:البته برای سبک شدن تصاویر حجم عکس هارا با فتوشاب کم کردم یهنی تصاویر از این هم بهتر هستند !
به دوستانی که می تونند انجان بدهند شدیدا توصیه می کنم مد بریزند :-*

اي بابا
كار درست شد باز برام !!
متاسفانه بايد بشينم نصبش كنم انگاري :d
مرسي حسين جون

بله میشه بخش داستانی روهم رفت !

کاری به چیزی نداره ، تکسچرها و بافت ها رو جایگزین میکنه فقط ! الیته خیلی هم عالی نیست ، باگ ، exture pop up و ... خیلی زیاد هست توش .

اخر نفهمیدم می شه باهاش قسمت داستانی هم رفت روی اونم کار می کنه؟ اگه اره برم بخرمش
اره ربطی اطلا به اون نداره رو همه بازی می اندازه
بله میشه بخش داستانی روهم رفت !

کاری به چیزی نداره ، تکسچرها و بافت ها رو جایگزین میکنه فقط ! الیته خیلی هم عالی نیست ، باگ ، exture pop up و ... خیلی زیاد هست توش .

میشه اونوقت شما یک دونه از باگ های که روش می اندازه به ما نشون بدی !!!!!!!!!!!!!!!!!!

قبل از استفاده از این فایل حتما راهنماشو بخونین و توجه کنین گرافیکی که تو تصاویر میبینین سیستمی در همون حد هم میخواد و اگه تنظیماتو خیلی بالا ببرید ممکنه به کارت گرافیک اسیب برسونه
و تغییرات مورد نظرتون رو میتونید در فایل iceconfig.ini ایجاد کنید
یه سوال هم دارم
دوستانی که امتحان کردن وقتی وارد بازی میشیم باید دکمه ی خاصی رو بزنیم تا تنظیمات فعال بشن یا نه؟
چون تا جایی که یادم میاد GTA SA اینجوری بود ولی دکمش یادم رفته که چی بود

قبل از استفاده از این فایل حتما راهنماشو بخونین و توجه کنین گرافیکی که تو تصاویر میبینین سیستمی در همون حد هم میخواد و اگه تنظیماتو خیلی بالا ببرید ممکنه به کارت گرافیک اسیب برسونه
و تغییرات مورد نظرتون رو میتونید در فایل iceconfig.ini ایجاد کنید
یه سوال هم دارم
دوستانی که امتحان کردن وقتی وارد بازی میشیم باید دکمه ی خاصی رو بزنیم تا تنظیمات فعال بشن یا نه؟
چون تا جایی که یادم میاد GTA SA اینجوری بود ولی دکمش یادم رفته که چی بود
نه عزیز همون اول که وارد بازی میشوید بالای صفحه سمت چپ خودش می نویشه مد فعال کردید

این گرافیک روی کارت ATI 6070M مخصوص لپ تاپ HP 6050 جواب میده؟
و یه چیز دیگه
لطف کنید عکس های مقایسه ای بزارید یعنی قبل از عمل و بعد از عمل!
TNX
عزیز باید بی خیال لبتاب بشی
کلا بزار خیالتون را راحت کنم وقتی این مد فعال می کنید حدودا 10 فریم از فریمی که نسبت به قبل می گرفتید را کم می کنه
ولی اگه یک سیستم خوب داشته باشید راحت قابل اجرا هست و هیچ مشکلی ندارید :d
باید بشینم از اول نصبش کنم. گرافیکش گذشتنی نیست:d
دقیقا همینطور هست که میگی کلا با این 2 مگ از در دیوار گرفته تا اب و هوا و درختان و خود ماشین ها خیلی فرق کرد اند

اي بابا
كار درست شد باز برام !!
متاسفانه بايد بشينم نصبش كنم انگاري :d
مرسي حسين جون

منم همین طور؛ با این فرق که DVD های من دست یکی از دو دره باز ترین دوست هامه! موقع گرفتنش با التماس قلبم رو به درد آورد، ولی برای پس گرفتنش باید حداقل با شات گان (ترجیحا راکت لانچر) برم سراغش!
medieval.gif

هی بچه ها عکس می ذارن می بینم حرص می خورم!
xvmhb5tf7jfndfhgbd1a.gif

این گرافیک روی کارت ATI 6070M مخصوص لپ تاپ HP 6050 جواب میده؟
و یه چیز دیگه
لطف کنید عکس های مقایسه ای بزارید یعنی قبل از عمل و بعد از عمل!
TNX
گرافیک لپ تاپت 6770M هستش نه 6070. همونطور که حسین گفت بعیده از گرافیک لپ تاپ تو یه همچین گیم و مد وحشتناکی جواب خوبی بگیری، ولی حالا چون جزو گرافیک های قوی تر لپ تاپه باز هم یه تست بکن ببین چی میشه...

من بازی رو نصب شده با اخرین اپدیت دارم :دی
بگید چی کار کنم!؟!؟ :دی باید از اول نصب شه؟
نصبش چه جوریه؟
ممنون میشم کسی توضیح بده!
نه عزیز نمی خواد از اول نصب کنی همه فایل های مد که از زیب خارج کردی را بریز تو فولدر اصلی بازی و تمام ;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or