مجله تخصصی اندروید|نسخه ی اول

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
با سلام به همگی

خوشحالم که اعلام کنم بالاخره و بعد از مدتها توانستیم اولین شماره از نخستین مجله تخصصی اندرویدی در ایران رو برای شما دوستان عزیز آماده کنیم ..

i17547_jeld.jpg

اینجا و قبل از هر چیزی لازمه از همه دوستانی که برای ایجاد این مجله من رو همراهی کردند تشکر ویژه کنم ، به خصوص از دوست بسیار خوبم جناب آقای علی اکبر فرشباف که تقریبا کل زحمت کار به گردن ایشون بود ، بی نهایت ممنون و سپاسگذارم ، همچنین از برادر خوبم آقای حسین نظری عزیز که زحمت طراحی جلد رو کشیدند ممنونم

لازم میبینم چند نکته ی کوچک را خدمت شما دوستان خوبم عرض کنم :

همانگونه که مشاهده میکنید روی جلد درج شده آذر ماه 1390 ، اما الان در پایان بهمن ماه هستیم ، قرار بر این بود این مجله در اواسط دی ماه ارائه بشه و در آن مطالب مربوط به آذر ماه گنجانده شود که به دلایلی و وجود مشکلاتی نتوانستیم مجله را در تاریخ مقرر آماده کنیم به همین دلیل کار به تعویق افتاد اما مطمئن باشید در شماره های آینده همچین مشکل و مواردی پیش نخواهد آمد .

قطعا و بی شک این مجله خالی از اشکال و ایراد نیست و من از همه دوستان خواهش میکنم که ایرادات و مشکلات و یا حتی پیشنهادات خود را برای هر چه بهتر شدن مجله در همین تاپیک و یا به صورت خصوصی در پروفایل بنده اعلام کنید و مطمئن باشید کلیه پیشنهادات شما رو در شماره های آتی لحاظ خواهیم کرد .

توجه کنید در این شماره برخی اشکالات نگارشی ، املایی و تایپی به چشم میخوره اما در حدی که قابل چشم پوشی است ، پس خواهش میکنم که از اعلام اشکالات املایی یا نگارشی جدا خودداری نمایید چون کلیه این اشکالات رو خود نیز دیده ایم ....

هر دوست و عزیزی که خواهان فعالیت و همکاری در شماره های آتی مجله است میتواند تمایل خود به همکاری و زمینه ای که قادر به همکاری هست رو در همین تاپیک و یا در پروفایل بنده اعلام کند .

در نهایت از صبر و حوصله ی کلیه کاربران و مدیران فهیم انجمن تخصصی اندروید سپاسگذارم و امیدوارم توانسته باشیم مجله ای در خور نام و شخصیت انجمن و کاربرانش تهیه کنیم

و آرزومندیم که به کمک شما عزیزان هر بار مجله ای پربارتر و بهتر از قبل ارائه بدیم

دانلود مجله با کیفیت بالا و البته حجم بالا ، مناسب برای مانیتورهای 17 اینچ به بالا ( حجم 38MB )

کد:

fl دانلود ● فایل هاست انجمن تخصصی آندروید
لینک مدیا فایر برای فایل با کیفیت عالی (حجم 38 MB )
کد:

android magazine.rar
دانلود با کیفیت متوسط و حجم پایین ، مناسب برای سرعت های پایین ، مانیتور های 15 اینچ به پایین ( حجم 10MB )

کد:

magazine دانلود ● فایل هاست انجمن تخصصی آندروید
لینک mediafire برای فایل کم حجم :
کد:

magazine.rar

توجه :

پسورد فایل and-roid.ir می باشد ( کلیه حروف کوچک باشند .)

آدرس سایت جهت اصلاع بیشتر:
www.and-roid.ir

منتظر شماره بعدی مجله باشید.

آخرین ویرایش:

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
دوستان با افراد مربوط به این بخش حرف زدم گفتند اگه از این تاپیک استقبال کنید این تاپیک مهم میشه پس خواهشا نظراتتون رو هم بگید تا تو شماره های بعدی استفاده کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر