مایکروسافت فرانسه : نسل بعدی Xbox مطمئنا در سال 2012 نخواهد بود

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
Cedrick Delmas، مدیر بازاریابی مایکروسافت در فرانسه در گفت‌گویی با Lepoint.fr و طی سوالی در رابطه با شایعات نمایش کنسول جدید مایکروسافت در جون امسال اعلام کرد:

"ما در صنعتی هستیم که زیاد در آن صحبت شده و قصه سر هم می‌شود. من {ما} هنوز برای انجام چنین کاری (معرفی و عرضه کنسول جدید) متقاعد نشدیم. عمر 360، هنوز به پایان نرسیده و عدم کاهش قیمت آن نیز دلیلی بر این مدعاست."

2012-01-30-10h55_25-520x245.jpg

"حال، چه چیزی در E3 به نمایش درخواهدآمد، بحثی است که صحبت در مورد آن بسیار زود است. اما مطمئنا چیز جدیدی (کنسول جدید) در 2012 نخواهیم داشت. اگر می‌خواستیم که در جواب نینتندو (عرضه Wii U) حرکتی انجام دهیم، باید سریعا اقدام به عرضه چیزی می‌کردیم که اصلا چنین چیزی در کار نیست."

البته از قرار معلوم، پس از معرفی نه چندان موفق و مطلوب Wii U، نینتندو قصد معرفی دوباره آن در E3 امسال را دارد که طبق شایعات منتشر شده قرار بود هر سه شرکت سونی، مایکروسافت و نینتندو کنسول‌های نسل بعد خود را به نمایش درآورند که سونی شایعات مذکور را تکذیب کرد و مایکروسافت نیز این شایعات را رد می‌کند. از طرف دیگر سونی نیز اعلام کرده که کنسول خود را آخر از همه معرفی خواهد کرد.

xbox720Dumary-546x303.jpg

unofficial

از طرف دیگر شایعات مبنی بر این است که دو ورژن از کنسول نسل بعد Xbox در دست ساخت می‌باشد :

اولی تا جای ممکن ارزان و تنها شامل یک کنسول و کینکت می‎شود که برای توصیف آن از واژه "ورژن تقلیل‌یافته" استفاده شده و دومی شامل کنسول، کینکت، هارد، آپتیکال درایو و قابلیت اجرای بازی‌های نسل قبل خواهد شد که بیشتر مخصوص بازیبازهای هاردکور خواهد بود و با قیمت بیشتری عرضه خواهد شد.

GOOD-LUCK

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
با توجه به اینکه الان هم کنسول و هم بازی ها فروششون در سطح مطلوب و حتی بالای سطح مورد انتظار هست
حد اقل تا 2014 خبری از نسل بعد نخواهد بود ، البته این رو من از خودم نمیگم و تحلیله خیلی از تحلیلگرهای این صنعت هست

Last edited by a moderator:

BigMafiaBoy

همه چیز آرومه :D
کاربر سایت
Mar 3, 2011
608
نام
رضا محمد میرزائی
سونی هم تا سال 2013 کنسول جدید معرفی نمی کنه. رقابت این دو تو معرفی کنسول واقعا" تماشایی میشه

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بعضی ها خیلی تو رویا به سر میبردند میگفتند 2012... از همون اول هم معلوم بود خبری نخواهد بود!

مطمئن باشید زودتر از 2014 به بازار نمیاد...

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
من اولش نمیخواستم که زودتر بیاد چون میترسیدم بازیهای این نسلو اجرا نکنه اما حالا که خیالم از این بابت راحت شد امیدوارم هرچه سریعتر کنسولای نسل جدید بیان:d(البته تا 2 سال بخاطر اینکه قیمتها تو ایران وقتی بیان بالای 1 تومنه نمیشه خرید بعد از 2 سالم 1 سال باید صبر کنیم تا هک بشه کلا باید 3 سال صبر کنیم:ranting::cursing:)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خسته شديم از اين اوضاع امروز يه چيزي ميگن فردا ميان ميگن شايعه هست:(
خدا كنه همين e3 رونمايي كنن تموم شه بره پي كارش
اينجور گيمر رو سركار گذاشتن اصلا خوب نيست:(

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
برن بمیرن همشون.هی میگن این نسل هنوز جا داره.آره واقعا خیلی جا داره.با نهایت رزولشن 720 و فریم ریت 30 و بدون AA و هزار کوفت دیگه.جا دار ولی برای جیب اونا.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
فکر کنم تو ایران ملت بیشتر از جاهای دیگه برای نسل بعد عجله دارن!
من فکر نمیکنم عرضه نسل بعد اتفاق خوشایندی برای گیمر ایرانی باشه...مطمئنا هک شدنشون بسیار سخت خواهد بود....قیمت فضایی...البته از لحاظ فنی اومدن کنسول نسل بعد اتفاق خوبیه ولی کنسول بعدی نمیتونه براحتی در دسترس بخش وسیعی از گیمرها باشه دست کم تا دو سه سال اول!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر