مایکروسافت: فراموش کرده اید چه کسی سیستم عامل میسازد،Titanfall در انحصار ماست

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
titanfall-1.jpg

تنها چند روزی است که اعلام شده بازی Titanfall که در این چند ماه انواع و اقسام جوایز را از آن خود کرد و بسیار موفق ظاهر شد به صورت انحصاری برای پلتفرم های مایکروسافت ارائه میگردد و به هیچ وجه این عنوان بر روی PS4 منتشر نمی شود.در همین مدت کوتاه همین خبر حواشی بسیار زیادی در سایتهای مختلف و منابع خبری ایجاد کرد.
عده بسیاری اعتراض کردند و با طعنه اعلام کردند که به جای خرید نسخه Xbox One این بازی نسخه PC را خریداری میکنند که مایکروسافت نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. یکی از سازندگان XO اخیرا اعلام کرد که:

ما شنیده ایم که عده ای بعد از خبر عرضه نشدن این بازی بر روی PS4 اعلام کرده اند که به جای نسخه Xbox One این بازی نسخه PC را خریداری میکنند. ولی من فکر میکنم آنها فراموش کرده اند همین سیستم عاملی که ازش نام میبرند و میخواهند بر روی آن بازی کنند ، توسط چه کسی ساخته میشود!

سیستم عامل های MAC و Linux نیز جزو سیستم عامل های PC هستند با این حال سازنده این بازی اعلام کرده که Titanfall تنها بر روی Xbox One و ویندوز منتشر خواهد شد و این بازی در انحصار کامل مایکروسافت می باشد.

این بازی در بهار سال ۲۰۱۴ به صورت انحصاری برای Xbox 360،Xbox one و PC منتشر می شود.

منبع

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
یکی از سازندگان XO اخیرا اعلام کرد که:
اگه یکی از سازندگانِ ویندوز این حرفُ میزد ...
خب عزیزِ من جَنابعالی که به نفعت بود فقط رو اِکسُ میومد.
در هر صورت دستشون درد نکنه
در شرایط فعلی رو ویندوز راحت تر میشه ازین بازی لذت برد.

knight's sword

کاربر سایت
Jan 16, 2011
126
نام
علیرضا
630؟؟؟؟:eek::eek::eek:
عزیز من با 560 که دارم دیگه کم کم دارم ریپ میزنم و فکر ارتقای کامل واسه بازیهای جدیدم،اونوقت چه توقعی از 630 دارین؟؟؟:d
این بازی هم هرچی هم گرافیکش عادی باشه باز یه عنوان نسل بعد هست و مطمئنا با این گرافیکها درست و درمون اجرا نمیشه،کافیه یه نگاه به سیستمهای پیشنهادی بازیهای جدید مثل COD Ghost بندازین!
خوب واسه من فرقی نداره چون زیاد علاقه ندارم نه به این نه به COD نه به BF نهایتا کمپین هاشون رو میرم :D
در کل میخام بگم اونی که علاقه داشته باشه به تایتفال لازم نیست حتما XO داشته باشه میتونه رو PC بازی کنه بدون اینکه 1 تومن بده به کارت گرافیک .

آدم مجبور میکنن 1 صفحه در مورد titanfall که حتی 1 تریلرم ازش ندیدم بحث کنم که بعدم بگن دیدین دارین له له میزنین واسش :D چرا تله میزارین واسه آدم ؟ :D البته من میدونم آقای محمد چرا رو TF مانور میده , میخاد اذهان عمومی رو از فضاحتهای اخیر دور کنه :D

آخرین ویرایش:

سگ Naughty

کاربر سایت
Jun 6, 2013
203
نام
رضا
خوب ما با مایکروسافت پدرکشتگی نداریم که! از محصولات خوبش استفاده میکنیم مثل ویندوز از محصولاتی که به نظرمون خوب نیست استفاده نمیکنیم مثل کنسولش، اگرم بازیش رو دوست داشته باشیم میشینیم تو pc بازی میکنیم حتی اگر ویندوز واسه مایکروسافت باشه!

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,130
نام
حامد
اگه بخواید جوایز و E3 و این چیزها رو زیر سوال ببرید، خیلی چیزها زیر سوال میره اونوقت :D تقصیر من نیست این بازی هی جایزه می گیره ولی حتما چیز شاخی هست که همه دارن فرت و فرت بهش جایزه میدن دیگه :D تو همین E3 هم کلی بازی بزرگ معرفی و نمایش داده شد، به هر حال این بازی رکورد جوایز GCA که مربوط به E3 هست رو پس از "+ربع قرن" فعالیت شکست، بله :D

نه اصلا من منکر جوایز گرفتن یک بازی و حتا منکر بزرگ بودن این بازی نیستم، با این که فن سونی هستم اما نیازی نیست که این بازی رو زیر سوال ببرم و فوق العاده برام ارزشمنده و البته از طرفی هم این بازی رو هم انحصاری مایکروسافت نمی دونم (حالا اگه بود هم باز برام ارزشمنده)
اما صحبت من اینه که اون تعداد جوایز زیاد بردن مطمئنا دلیلی بر این نمیشه که حتما بازی موفق ظاهر خواهد شد :D به هر حال ریلیز بازی و نقدهای بازی یک طرف و نظرات قبل از انتشار یک بازی هم طرف دیگه قرار داره.
یک جورایی بحث زیادی طولانی میشه و من سعی کردم به صورت فوق ZIp شده صحبت کنم :D

Kael

کاربر سایت
Oct 31, 2012
425
نام
مجید
مایکرو سر فروش win 8.1 چیزی حدود 400 500 میلیون سود کرد !!
سونی تو سه ماه پایانه 2013 300 میلیون سود کرده
هدف اول آخر شرکت ها درامد هست انحصاری کیلو چنده؟
0.001% هم بخاطر TF نمیرن ویندوز بخرن . شما اصلا حرف منو نفهمیدی فقط اومدی نقل قول کردی ...

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
نسل بعدترین بازی نسل بعد بوده این لحظه :D بیشتر از 75 تا جایزه هم گرفته که نشون میده مایکروسافت حرکت هوشمندانه ای رو در قبالش انجام داده. نسخه PC رو هم اگه اشتباه نکنم خود Respawn نمیسازه، مثل نسخه X360.
یه لینک از این میدی !؟ :D
چون اگه اینجوری باشه این 2 تا به کفر ابلیس هم نمیارزن :| :D
هر چند که من رو هیچکدوم از این 2 تا پلتفرم نمیخوام بازیش کنم :-" :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
بازی رو کلا خود Respawn میسازه منتها پورتش برای PC و X360 گویا به عهده استودیو ی دیگریست مثل پورت Halo 1و 2 که مسئولش بانجی نبود ولی نتیجه ی کار بهتر از خود Xbox بود هم گرافیکش بهتر بود و هم 60 فریم اجرا میشد

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
Ryse با این حرف و حدیث و خشتک دریدنی که سرش تو این فروم و تو بی ربط ترین تاپیک های ممکن انجام شده - تا جایی که یکی از عکسهاش رو کم مونده بود یه سری چاپ کنن و تو سطح شهر به توزیع برسونن! - و طبق گفته و تأکید همین دوستان اونم به کرّات - مثل بهترین گرافیک دیده شده تا الان و... - باید، یعنی باید Best Graphic امسال VGA رو ببره. منتظریم!:-j فقط وای به اون روزی که نبره دیگه از Epic Fail هم یه چیزی اونورتر مثل چیزی که این چند هفته اخیر تجربش کردین.:-j

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
X360 رو که مطمئن هستم، PC رو مطمئن نیستم :D

پ.ن: اوه نمی دونستم Ryse اینقدر خاطرخواه داره :))

knight's sword

کاربر سایت
Jan 16, 2011
126
نام
علیرضا
دقت کردین 2 تا بازی ای که XO با اونا سرپا واستاده و طرفداراش فقط رو اونا مانور میدن هر دو Third Party هستن و آیندشون مشخصه ؟! :D

این دو تا بازی حتی تو تاپیکای سریال و فوتبال هم حضور دارن :))

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
بازی رو کلا خود Respawn میسازه منتها پورتش برای PC و X360 گویا به عهده استودیو ی دیگریست مثل پورت Halo 1و 2 که مسئولش بانجی نبود ولی نتیجه ی کار بهتر از خود Xbox بود هم گرافیکش بهتر بود و هم 60 فریم اجرا میشد
بیخیال :| :| :|
شاید شما این 2 تا بازی روی پلتفرم اصلی و PC بازی نکردی که این رو میگی :-/
بعد هم اون ها رو تا اونجا که یادمه گیربکس پورت کرده بود :D
X360 رو که مطمئن هستم، PC رو مطمئن نیستم :D
لینک رو میدی یا داد و بیداد راه بندازم !؟ :D
بیشوخی بده ببینم دادن دست کدوم حمال هایی :D
خروجی وقتی مالِ خودشون نباشه به درد نمیخوره :-"

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
حتی TGS ژاپن هم بازی ژاپنی پسند درست حسابی نداشته که Titanfall جایزه گرفته
905.gif

پ.ن: اوه نمی دونستم Ryse اینقدر خاطرخواه داره
:))
Halo 4 هم متاسفانه کات سین بود!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
بیخیال :| :| :| شاید شما این 2 تا بازی روی پلتفرم اصلی و PC بازی نکردی که این رو میگی :-/ بعد هم اون ها رو تا اونجا که یادمه گیربکس پورت کرده بود :D لینک رو میدی یا داد و بیداد راه بندازم !؟ :D
بیشوخی بده ببینم دادن دست کدوم حمال هایی :D
خروجی وقتی مالِ خودشون نباشه به درد نمیخوره :-"
امروز فکر کنم هوس کردی توسط من به قتل برسی خوب مگه من چی گفتم؟؟؟؟ Gear Box خوب پورتش کرده منم همینو میگم بعد عم میپرسم مگه بد پورت شده بود؟ حداقل 60 فریم اجرا میشد روی خود Xbox که 30 فریم بود و 480p که خیلی هم عالی بود من الان درک نمیکنم کجای حرفم ایراد داشته
حالا پورت TF هم روی pC هم به همین منواله اگر خود Respawn هم اینکارو نکنه به معنای بد بودنش نیست

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
امروز فکر کنم هوس کردی توسط من به قتل برسی خوب مگه من چی گفتم؟؟؟؟ Gear Box خوب پورتش کرده منم همینو میگم بعد عم میپرسم مگه بد پورت شده بود؟ حداقل 60 فریم اجرا میشد روی خود Xbox که 30 فریم بود و 480p که خیلی هم عالی بود من الان درک نمیکنم کجای حرفم ایراد داشته
sm194.gif
بد پورت نشده ولی اگه رو جفت پلتفرم ها بازی میکردی هیچ وقت نمیگفتی از ورژن اصلیشون هم بهتر شدن :| :D
اتفاقا بازی کردم ولی با فاصله ی طولانی. اصلشو 7 یا 8 سال پیش پورتش روی PC رو دیشب. بنظرم از نظر گرافیکی هیچ فرقی نمیکنن فقط روی PC رزولوشن و فریم بالاتره که اونم طبیعیه PC ی من حداقل 10 سال از Xbox جدیدتره
خو اگه فرقی تو گرافیک ندارن که....
ولش کن :D

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
sm194.gif
بد پورت نشده ولی اگه رو جفت پلتفرم ها بازی میکردی هیچ وقت نمیگفتی از ورژن اصلیشون هم بهتر شدن :| :D
اتفاقا بازی کردم ولی با فاصله ی طولانی. اصلشو 7 یا 8 سال پیش پورتش روی PC رو دیشب. بنظرم از نظر گرافیکی هیچ فرقی نمیکنن فقط روی PC رزولوشن و فریم بالاتره که اونم طبیعیه PC ی من حداقل 10 سال از Xbox جدیدتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر