مایکروسافت روی کینکت متعصب نیست، و به دنبال تحمیل زوری آن نیست!

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
مایکروسافت می گوید: این کمپانی هیچ اصراری ندارد کینکت را به مخاطبین اصلی خود به زور تحمیل کند.

0000-Kinect_01.jpg

کینکت یک موفقیت بسیار بزرگ برای مایکروسافت بوده و یکی از عللی بوده که جایگاه XBOX 360 را در سال 2011 به عنوان پرفروش ترین کنسول حفظ کرده است. ولی تا به حال به وضوح تمرکز کینکت بر روی گیمرهای غیرحرفه ای بوده است، در حالی که عمده مخاطبین ایکس باکس رو گیمرهای حرفه ای و اصلی تشکیل میدن. به نظر می رسه مایکروسافت هم به مرور واضحا داره به سمت گیمرهای حرفه ای تر میره.

آقای Dennis Durkin، یکی از مدیران مایکروسافت در مصاحبه با IndustryGamers گفته اند که: "من تصور میکنم یکی از اجزای مهم کار اینه که ما مطمئن بشیم کینکت مناسب تمامی مخاطبینی که داریم است. مسلمه که گروهی از مخاطبین ما گیمرهای اصلی و حرفه ای هستند. ما می خوایم مطمئن بشیم که کینکت برای اونها هم عالی خواهد بود. ولی مساله کلیدی در اینجا تجربه است، و باید کار بر اساس تجربیات متعدد باشه. ما در یک سر طیف بازی هایی که بدون کنترلر و فقط 100 درصد با کینکت کار می کنند رو داریم و در سر دیگر طیف بازی هایی رو داریم که 10 ساله همه دارند فقط با کنترلر بازی می کنند و همه بسیار بسیار به روش کنترل شخصیت در چنین بازی یی عادت و تعصب دارند. چنین بازی هایی الان دارند در زمینه کینکت کسب تجربه می کنند، و ما هم در چنین شرایطی اصرار نمی کنیم که: هی! کنترلر بی کنترلر! فقط باید از کینکت استفاده کنید!"

ایشون ادامه میدن: "بین این دو سر طیف، شما مثلا Mass Effect رو می بینید که از فرمان های صوتی کینکت برای حرکت در منوها و فرمان دادن به افراد استفاده می کنه، یا در دنیای Tom Clancy می تونید هم از فرمان صوتی و هم از ژست هاتون برای تعمیر و تغییر اسلحه ها استفاده کنید، و حالا در بازی Forza کینکت حرکات سر شما رو دنبال می کنه. پس همون طور که می بینید در تمام طول این طیف همه دارند تلاش می کنند که تجربه بازی رو برای کاربر راحت تر کنند."

ایشون در انتها گفتند: "ما هیچ وسیله ورودی رو به کسی تحمیل نمی کنیم. اگر بازی سازها بخوان کاری رو انجام بدن و فکر کنند باعث بهتر شدن تجربه بازی میشه، مصرف کننده ها استقبال می کنند و اون رو مورد پیگیری قرار میدن و اگر هر کدوم از این تجربیات موفق نبود هم، بازی سازها به دنبال تجربیات و گزینه های دیگه میرن".

منبع: industrygamers

----------------------------------------------------
نظرات شخصی:
- به نظر می رسه که سیاست درست در مورد کینکت واقعا همین باشه! کینکت بالای 10 میلیون نسخه فروش کرده، ولی واقعیت اینه که هنوز خیلی از گیم بازها روش های قدیمی از قبیل کنترلر رو (به هر دلیل) ترجیح میدن. واقعا انتخاب ساده لوحانه ایه که مثلا بیان بازی های بزرگ و مهم رو مخصوص کینکت (KINECT ONLY) بکنند.

- به دوستان، اعم از حرفه ای، نیمه حرفه ای، کژوال، نیمه کژوال، فن این کنسول، فن اون دستگاه و ... توصیه میشه کینکت رو از دست ندن!
o9yixf2ub5cv8r8mz0k5.gif

دستگاهی که 10 میلیون نسخه فروخته مطمئن باشید سال ها ساپورت داره و بهترین ها رو به خودش خواهد دید! ضمن این که کینکت به احتمال زیاد با کنسول بعدی مایکرو هم سازگار خواهد بود.

- فن بوی بازی هم اگه خواستید در بیارید در حد معقول باشه لطفا! :mrgreen:

آخرین ویرایش:

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
ممنون برای خبر ..>:d<
کینکت واقعا فراتر از حد تصور فروش کردو محبوب شد ولی خیلی از گیمر های کژوال رفتن طرفش .

الانم ماکرو قشنگ داره راهه وروده هاردکورها به کینکت رو گسترش میده ..... سیاسته ماکرو همیشه عالی بوده .... سیاست هاشم در مورده کینکت خیلی حرفه ای بود .....
نظر شخصی: به دوستان، اعم از حرفه ای، نیمه حرفه ای، کژوال، نیمه کژوال، فن این کنسول، فن اون دستگاه و ... توصیه میشه کینکت رو از دست ندن!

اینو خیلی خوب اومدی ......یه تجربه نو و جدید و منحصر به فردی هستش ( با کینکته رفیقم خیلی بازی کردم )..... من خودمم می خوام به زودی بخرمش و لذت ببرم .....

• Like
Reactions: mahi58

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
مرسی ، ولی دوست عزیز نظرات شخصی نباید در متن خبر قرار بدید؛ خلاف مقررات سایت هست . اگر نظری در باره خبری که خودتون میزارید دارید ، اون رو به صورت پست جداگونه بیان کن . الان این حرفت تحمیل خبری هست موفق باشی.

• Like
Reactions: TOP Game

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
مرسی ، ولی دوست عزیز نظرات شخصی نباید در متن خبر قرار بدید؛ خلاف مقررات سایت هست . اگر نظری در باره خبری که خودتون میزارید دارید ، اون رو به صورت پست جداگونه بیان کن . الان این حرفت تحمیل خبری هست موفق باشی.

سلام. ممنون بابت تذکر.

البته خبرهایی که من می نویسم همیشه آخرش منبع رو ذکر می کنم، و چند خط پایین تر از منبع خط می کشم و پایینش نظر خودم رو راجع به خبر می نویسم. فکر کنم کاملا واضحه که نظر خودمه اون جملات پایینی.

این کار رو به این خاطر انجام میدم که جایی خوندم پست های متوالی ممنوعه. (مگه این طور نیست؟ همونی که توی تاپیک انتقادات نوشته بود پست رزرو نباید بزنید این رو گفته بود اگه اشتباه نکنم).
89.gif

اگر کسی از ناظم ها توضیح بدن ممنون میشم. :)

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
خب این مشخصه اگه میخواست تحمیل کنه که میومد Halo میساخت بعد میگفت همه فقط باید با کینکت بازی کنند با چیز دیگه ای هم نمیشه :d

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537

این علامت { ----------- } دو متن رو از هم سوا می کنه ، فکر نکنم مشکلی داشته باشه !:-/

m.rad

کاربر سایت
Jul 18, 2009
118
نام
Arisato
میشه یه جور دیگه هم بهش نگاه کرد! بخشی از خبر توی vg247 اینه!:
Microsoft’s Dennis Durkin says the company won’t try to force Kinect on core gamers

حالا تا دیروز میگفتن این وسیله گیمینگ رو متحول میکنه و یه جورایی با بازیهای اصلی سازگار میشه و واسه حرفه ای هاست.حالا که بعد از یه سال و خورده ای و بعد 2تا e3 گندش دراومده چه خالی ای بستن اومدن میگن ما کسی رو مجبور نمیکنیم باهاش بازی كنه.:)):)):))
چند وقت پیش هم رئیس بخش اروپای مایکروسافت بود فکر کنم که گفت ما از اول خودمون هم نمیدونستیم چطور باید از کینکت تو بازیها استفاده کنیم اما به تدریج داریم کشفش میکنیم=))=))
مایکروسافت خلاقیت درست و حسابی واسه استفاده از محصولات خودش رو هم نداره,معلومه توی ادعاهاش میمونه:-q
البته به طرفداراش برنخوره,کینکت وسیله ی جالب و مفرحی هست;) مثل wii اما به درد حرفه ای ها نمیخوره مگر اینکه بخوان باهاش بازیهای کژوال بازی کنن.اخه بدبختی مایکرو نمیتونه حتی چند بازی درست و حسابی مثل wii براش بسازه.:cheesygri

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
من موندم خدا وکیلی من اگر جای PS3 داران عزیز بودم درباره کینکت صحبت نمیکردم با اون گندی که سونی زده(MOVE):))
البته من نباید در این مورد بحث کنم خود دوستان میدونن!
بعد مطمئن باشید که هدف اصلی کینکت ایکس باکس 360 نبوده بلکه تصاحب بخشی از نسل بعد رو در سر داره!

آخرین ویرایش:

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
نیست دیگه یارو شب خوابیده صبح بیدار شده اینو گفته اخه یکی نیست به این بگه اگه رو کینکت متعصب نبودی که الان باید کاسه گدایی می گرفتی دستت:surrender:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
دستگاهی که دوربینش کیفیت VGA داشته باشه باید منهدم بشه نا اینکه براش جو سازی صورت بگیره.
:))
نکنه کینکت می خوای باهاش عکس یادگاری بگیری !! :d وقتی کامنت دوستان رو می خونیم روحمون شاد میشه ! :d

• Like
Reactions: mahi58

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
دستگاهی که دوربینش کیفیت VGA داشته باشه باید منهدم بشه نا اینکه براش جو سازی صورت بگیره.

کیفیت دوربینشو چیکار داری؟!!؟! /:)
مهم اینه که تو بازی مشکلی نداره.
فقط یه قسمت video kinect ازش استفاده میشه که اونم همین کیفیت بسشه،نمی خوای که 1080p ببینی!

Manifesto

کاربر سایت
Oct 23, 2009
264
نام
اشکان
الان شما با این کیفیت بالا که مد نظرت هست میخوای چیکار کنی ؟ برای بازی کردن فکر نکنم کیفیت خیلی خیلی بالا لازم باشه. عملکرد درست و کیفیت معقول کافی هستش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر