مایکروسافت به فکر بازی های ویندوز 8 و تبلت است.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

Microsoft استدیوی جدیدی را در لندن برای تمرکز و ساخت بازی برای Windows 8 Tablet تاسیس کرده است.

MS.jpg

مایکروسافت استدیویی جدیدی در لندن برای تولید و پیشرفت بازی های Windows 8 و دستگاه tablet بازگشایی کرده است.

رئیس این استدیو جدید یکی از نامدارترین مدیران سابق استدیو Rare اقای Lee Schuneman است. این استدیو کار خود را رسما از ماه نوامبر اغاز خواهد کرد.

Schuneman در جایی می گوید :" من به شدت از این سرمایه گذاری بزرگ برای این استدیو جدید خورسند هستم. اضافه شدن چهارمین استدیو بازی سازی مایکروسافت در انگلستان فرصت بزرگی را می دهد تا استعداد های بیشتری را جذب کنیم و از انان استفاده کنیم. حضور ما در این منطقه باعث می شود نه تنها استدیو ما رشد کند، بلکه باعث می شود استدیو های دیگر مایکروسافت استعداد های بیشتری پیدا کنند و فرصت های شغلی زیاد تری ایجاد کنند، این امر باعث توسعه بیشتر Windows 8 tablet در این صنعت شود."

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
4 تا استودیو تو انگلستان داره.!!؟

W8 یا نصف شرکتها رو ورشکست میکنه یا ماکرو را به "کاسه چه کنم چه کنم" میندازه..

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
بازی هایی در حد لیمبو و شانک و این چرت پرتا برای ویندوز 8
ماکرو هر چقدر تو ساخت بازی کم گذاشته برای کنسولش اما تو بازی های ارکید خیلی عالی بوده و خوبم نتیجه گرفته از بازی های ارکیدش.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
من که سلیقم عوض شده و دیگه نه با بازی های بزرگ حال میکنم و نه حوصله انجامشون رو دارم! الان همین بازی های به قول شما چرت و پرت رو به بلاک باسترهای خفن ترجیح میدم!

در نتیجه درود بر مایکروسافت و W8!:D

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
یکی نیست به این مایکروسافت بگه اخه اگه تو عرضه داشتی یه دوتا بازی واسه کنسولت میساختی که وضعش الان این نباشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر