مایکروسافت: بازی HALO بر روی PC منتشر نخواهد شد

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
halo-4-wallpaper-45-600x300.jpg

مدتی میشود که شایعاتی پیرامون پایان انتشار سری بازی های HALO بر روی PC در سراسر جوامع گیمران به گوش میخورد که شرکت مایکروسافت به تازگی تمام این شایعات را تایید کرده است. شرکت مایکروسافت در رابطه با انتشار سری بازی های HALO بر روی PC در گفتگو با Game Spot اینگونه سخن میگوید:

" ما در حال حاضر هیچگونه برنامه خاصی در رابطه با ادامه سری بازی های HALO بر روی PC نداریم."

آخرین نسخه از سری بازی های پرطرفدار HALO با عنوان halo spartan assault در تاریخ 4 آوریل بر روی شبکه steam قرار خواهد گرفت.

منبع

75264647654239960881.png

آخرین ویرایش:

Dlforshot

کاربر سایت
Aug 29, 2013
512
اونوقت بازی های سال 2014 انتخاب شدن که 60 تا جایزه برد؟ جایزه های قبل از نیومدن بازی رو خیلی راحتتر میشه داد. شما اجازه بده ببین آخر سال چندتا جایزه میبره.

تو e3 و تمام نمایشگاه ها که حضور داشت بهترین مولتی پلیر و اول شخص گرفت اخر سال هم مشخص میشه که چی میشه و با این امتیازهایی که گرفته فعلا بهترین aaa نسل بعده تا به اینجا
من تمام قسمت های هیلو را بازی کردم. بهترین شوتر اول شخص تاریخ که اصلا نیست. بهترین شوتر کنسولی هم نیست. در رابطه با متا و میانگین باید تعداد نقدها را در نظر گرفت. به عنوان مثال قسمت اول هیلو با 68 نقد 97 شده است. البته گیم رنگینگز 95 هست. یا یک مثال بهتر the legend of zelda : ocarina of time با 22 تا نقد شد 99!! یک بازی هم مثل رزیدنت اویل 4 با 99 نقد شد 96! به نظر من اصلا متای زلدا ارزش نداره. چون تعداد نقدهاش شوخی هست!!!
به نظر من بهترین قسمت هیلو قسمت سوم بود. اصلا قسمت اول منو جذب نکرد.کیلزون عنوان جذاب تری نسبت به هیلو هست. فضا و اتمسفر ، گیم پلی تاکتیکی و سخت ، گرافیک فوق العادش و....هیلو یک شوتر اول شخص نوجوانانه هست!بد نبود!

:))

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
PC Gaming اولویت اول مایکروسافت نیست. اگه بود که کنسول خودشو روانه بازار نمی‌کرد. یه IP بسیار محبوب و پرفروشی مثل Halo خیلی توی جنگ کنسولی بهشون کمک می‌کنه. نباید هم واسه PC منتشر شه.

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
هیلو یک شوتر اول شخص نوجوانانه هستش ؟؟؟؟!!!! :| واقعا وسکر یکی از این طرفدار های سونی هستی که آدم میمونه چی بگه !

شما هر وقت تونستی رو درجه آخر هیلو 4 رو به راحتی تا آخر بری (درجه سختی آخر هیلو واقعا یکی از سخت ترین درجه تمام بازی های شوتر اول شخص هستش ) بیا با هم صحبت میکنیم . مشخصه که نه هیلویی زیاد بازی کردی و نه هیچ شناختی از هوش مصنوعی بی نظیر این بازی داری .

هر جا نامی از سونی باشه چند نفری ( نه همگی ) از فداییان سونی تمامی بازی های مورد علاقشون رو بهتر از بازی های هم سبک رقیب میدونن !!! البته این موضوع درباره بعضی از مایکرو فن ها هم صدق میکنه ولی این تعصبات تو بخش طرفداران سونی بیشتر دیده میشه البته عجیب هم نیست چون به هر حال سونی در ایران طرفدارهای خیلی بیشتری داره .....................
اتفاقا هیلو 3 را بر روی اخرین درجه سختی رفتم. اخه بقبه بازی ها هوش مصنوعی ندارند!این نوجوانانه را من نگفتم. زمان ساخت بازی haze از کارگردان ان بازی در رابطه با رقابت با بازی هیلو پرسیده بودند گفته بود این دو بازی ربطی به هم نداره و هیلو یک شوتر نوجوانانه است!بحث فن بازی نیست.من ان جمله به دلم نشست!:))

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اتفاقا هیلو 3 را بر روی اخرین درجه سختی رفتم. اخه بقبه بازی ها هوش مصنوعی ندارند!این نوجوانانه را من نگفتم. زمان ساخت بازی haze از کارگردان ان بازی در رابطه با رقابت با بازی هیلو پرسیده بودند گفته بود این دو بازی ربطی به هم نداره و هیلو یک شوتر نوجوانانه است!بحث فن بازی نیست.من ان جمله به دلم نشست!:))
چقدر هم که سازنده Haze تو ساخت بازیش موفق عمل کرد:|
تو سایت ubisoft برای Haze یک تاپیک زده بودن و نوشته بود، Halo Killer :|
Is Haze gonna be the "Halo killer?"
با همین طرز فکر که halo نوجوانانست رفتن بازی ساختن که اینقدر افتضاح شده بود:d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
تو e3 و تمام نمایشگاه ها که حضور داشت بهترین مولتی پلیر و اول شخص گرفت اخر سال هم مشخص میشه که چی میشه و با این امتیازهایی که گرفته فعلا بهترین aaa نسل بعده تا به اینجا
من نگفتم که تو مراسم اسکار جایزه گرفته! شما اومدی جوایز پایان سال رو با جوایز E3 یه بازی مقایسه کردی منم گفتم مقایست از بیخ و بن اشتباهه.

Dlforshot

کاربر سایت
Aug 29, 2013
512
من نگفتم که تو مراسم اسکار جایزه گرفته! شما اومدی جوایز پایان سال رو با جوایز E3 یه بازی مقایسه کردی منم گفتم مقایست از بیخ و بن اشتباهه.

خب وقتی پایان سال نیومده چطور میشه مقایسه کرد؟پس باید با جوایزی که اون بازی مورد نظر از e3 کسب کرده مقایسه کرد که باز هم titanfall رکوردار هست و اصلا اعداد نزدیک نیست

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خب وقتی پایان سال نیومده چطور میشه مقایسه کرد؟پس باید با جوایزی که اون بازی مورد نظر از e3 کسب کرده مقایسه کرد که باز هم titanfall رکوردار هست و اصلا اعداد نزدیک نیست
خودت جواب خودت رو میدی؟ من دو صفحه است میگم نمیشه مقایسه کرد اومدی حرف خودم رو به خودم میزنی؟ شما اجازه بده پایان سال بیاد جوایز رو بگیره بعد مقایسه رو شروع کن.

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
این همش سلیقه ایه ...بعضی ها هم cod 3-4 رو بهترین شوتر های تاریخ میدونن ..از نظر خودم که نیمه جان 2 با فاصله افسانه ای بهترین شوتر اول شخص تاریخه ... ولی جدا از اینها یه شوتر دیگه

میشناسم ... به جای اکشن اول شخص ... بیشتر شباهت داره به war simulator ..... کسایی که بازی کردن فکر کنم بدونن کدوم بازی رو میگم

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
میشناسم ... به جای اکشن اول شخص ... بیشتر شباهت داره به war simulator ..... کسایی که بازی کردن فکر کنم بدونن کدوم بازی رو میگم
اَی بابا، تو تاپیک مربوط به پلتفرمی که سری Arma و Operation Flashpoint Cold War Crisis رو بصورت انحصاری داره نباید حرف از شبیه ساز جنگ زد دیگه:))

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
این همش سلیقه ایه ...بعضی ها هم cod 3-4 رو بهترین شوتر های تاریخ میدونن...
CoD 3 با اختلاف فاحش آشغال ترین کالاو دیوتی ـه. مقایسش با کالاو دیوتی های 4، 1 و به خصوص 2 خیانت به ژانر شوتره اصلا.
اون امتیازای نسبتا خوبی هم که گرفت تحت تاثیر تغییر نسل و HD شدن رزولوشن ها و افزایش کیفیت بافت ها بود! وگر نه شدیدا بازی معمولی ایه.
= = =
خدایی آخه متروید اصلا از نظر جریان سازی در حد و اندازه های هیلو هست؟!:D دیگه از بقال سر کوچه هم بپرسید میگه بهتون بعد هیلو 1 بود که شوتر کنسولی محبوب شد و به این شکل مدرن در اومد. اسم CE هم براش واقعا اسم با مسماییه!:D
هیلو 1 برای شوتر کنسولی مثل "بتمن" تیم برتون برای فیلمهای کامیک بوکی میمونه:D

HD1225

کاربر سایت
Jan 13, 2014
34
نام
HaDi
نباید هم برای pc عرضه بشه
همین الان از هر سه نفری که 360 دارن میپرسی چرا ps3 نگرفتی میگه به خاطر هیلو! تایتان فال هم اگه انحصار Xone بود همین نقشو ایفا میکرد...یه محرک عالی

خدایی آخه متروید اصلا از نظر جریان سازی در حد و اندازه های هیلو هست؟!
biggrin1.gif
دیگه از بقال سر کوچه هم بپرسید میگه بهتون بعد هیلو 1 بود که شوتر کنسولی محبوب شد و به این شکل مدرن در اومد. اسم CE هم براش واقعا اسم با مسماییه!
biggrin1.gif

هیلو 1 برای شوتر کنسولی مثل "بتمن" تیم برتون برای فیلمهای کامیک بوکی میمونه
biggrin1.gif
HALO:CE اولین بازیی بود که با دو تا انالوگ کنترل میشد.یکی حرکت کردن و یکی هدف گیری. تا قبل اون هر دو تای اینا فقط با یک انالوگ بوده! اگه یادتون نمیاد یه چیزی تو مایه های Gears of war وقتی که داری از اره زیر لنسر استفاده میکنی! در حال حرکت به هر سمتی هستی هدفت هم به همون سمته
یعنی عملا هیلو بود که FPS رو روی کنسول اورد تازه GOTY هم که شد یعنی Combat Evolved رو جزو بهترین شوتر های تاریخ نگیم چی رو بگیم؟!؟!

آخرین ویرایش:

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
CoD 3 با اختلاف فاحش آشغال ترین کالاو دیوتی ـه. مقایسش با کالاو دیوتی های 4، 1 و به خصوص 2 خیانت به ژانر شوتره اصلا.
اون امتیازای نسبتا خوبی هم که گرفت تحت تاثیر تغییر نسل و HD شدن رزولوشن ها و افزایش کیفیت بافت ها بود! وگر نه شدیدا بازی معمولی ایه.
= = =
خدایی آخه متروید اصلا از نظر جریان سازی در حد و اندازه های هیلو هست؟!:D دیگه از بقال سر کوچه هم بپرسید میگه بهتون بعد هیلو 1 بود که شوتر کنسولی محبوب شد و به این شکل مدرن در اومد. اسم CE هم براش واقعا اسم با مسماییه!:D
هیلو 1 برای شوتر کنسولی مثل "بتمن" تیم برتون برای فیلمهای کامیک بوکی میمونه:D

دیگه توجیح ضایع تر از این ندیدم ... چون hd شده نمرات بالا بهش دادن =))... جان من یه کم به حرف خودت فکر کن ... دقیقا منم حرف خودت رو به خودت بر میگردونم و اتفاقا سندیت بیشتری هم داره ... هیلو هم چون اولین شوتری بود که روی کنسول خوب پیاده شده اون نمرات رو بهشون داد ...

اقا شما دوست نداشتی دلیل بر مسخره بودن چیزی نمیشه ... مقایسه cod 1-2 هم با 3 قشنگ داره با سلول های خاکستری مغزم یکی به دو میکنه ... واقعا جالب بود ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر