مایکروسافت: آینده Xbox بر روی بازی های ابری تمرکز می کند

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بنا بر گفته های آقای Phil Harrison معاون مدیر عامل بخش سرگرمی های تعاملی مایکروسافت، آینده Xbox روی سیستم بازی های ابری تمرکز می کند.

The-Future-of-the-Xbox-Focuses-on-the-Cloud-Microsoft-Says-2.jpg

وی در مصاحبه با CVG گفت: "بازی ها (در آینده Xbox) بیشتر مبتنی بر سیستم ابری خواهند بود و به جای تمرکز بر روی یک دستگاه بر روی سیستم ابری تمرکز خواهند داشت." به عقیده وی، آینده Xbox بازی هایی خواهند بود که توسط دستگاه های مختلف قابل دسترسی هستند. بنا بر صحبت های Harrison، ویندوز 8 تجربه Xbox را به خارج از اتاق و خانه خواهد برد و آن را تبدیل به دیگر برند هایی که توسط مایکروسافت حمایت می شوند (مانند PC، تبلت، موبایل و...) خواهد کرد.

منبع

آخرین ویرایش:

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
مایکروسافت که رفت سراغ Cloud
سونی هم که کمر همت رو بسته جلوی بازی های دست دوم رو بگیره

پاشید بریم نینتندو فن شیم

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
یاااااااااا قران!!!!!!با این اوصاف تو نسل بعدی باید قید بازی کردنو بزنیم!!!!اگه نسل بعدی ایکس باکس بخاد تحت سیستم ابری کار کنه با اینتر نت زغالیمون فقط باید به دیدن تریلراش بسنده کنیم:-(......اما بعید میدونم هنوز زوده بخان غمار به این بزرگی بکنن!اما اونچه که مث روز برا همه روشنه این هست که آینده بازیها تحت سیستم ابری هست و سونی هزینه های خیلی بزرگو خوبی کرده....

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
منظورشون اینه که داری تو خونه Halo بازی می کنی یه دفعه نگاه ساعت می کنی میبینی دیرت شده باید بری جایی ، حالا دل کندم برات سخته، دست میکنی Surface بر میداری ادامه Halo رو با تبلتت میری
..
در کل می خواسته بگه تمرکز ما روی Smart Glass هست
..
نگران نباشید نسل بعد هم مثل همین نسل هست اما با اندکی تفاوت که ماجرا رو گفتم

---------- نوشته در 09:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:32 PM ارسال شده بود ----------

خو بیا PC فن شو:D
چه کاریه آخه:D
بازگشت همه به سوی PCیست :D

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
منظورشون اینه که داری تو خونه Halo بازی می کنی یه دفعه نگاه ساعت می کنی میبینی دیرت شده باید بری جایی ، حالا دل کندم برات سخته، دست میکنی Surface بر میداری ادامه Halo رو با تبلتت میری ..در کل می خواسته بگه تمرکز ما روی Smart Glass هست ..نگران نباشید نسل بعد هم مثل همین نسل هست اما با اندکی تفاوت که ماجرا رو گفتم---------- نوشته در 09:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:32 PM ارسال شده بود ----------بازگشت همه به سوی PCیست :D
یجوری با اطمینان گفتی یلحظه فک کردم منبع هم براش گذاشتی!!!!این خوش بینانه ترین حالتش میتونه باشه....

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
این صحبتی که کرده البته ربطی به ضد کپی و ضد دست دوم نداره ! بحثش یه چیزه دیگست کلا فعلا !

جالبه خودتون قبول دارین اجباری هستید . :d

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
از نسل بعد استارت Cloud Gaming زده میشه ولی به طور کامل جایگزین سیستم فعلی نمیشه تا نسل بعدترش.

البته از همین نسل هم استارتش با OnLive زده شد ولی اونقدرا همه گیر نشده. از نسل بعد همه گیر تر میشه و سونی و ماکروسافت هم میرن سراغش.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
خو بیا PC فن شو:D
چه کاریه آخه:D

PC که همین الان Diablo 3 ـش زودتر از بازی های کنسولی تقریبا این کار رو شروع کرده:D
فکر کن بازی های کنسولی نسل بعد هم کلود باشن و هم مثل دیابلو 3 موقع بازی باید حتما به نت وصل باشی و اصلا یه بخش بازی بصورت آنلاین رله شه:D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
امیدوارم اینطوری نشه.تنها چیز که من از نسل بعد میخوام سخت افزار قویه دیگه هیچ تغییری نکنه دیسک رو بذاری و با همین دسته فورتزا5.6.7.8.9.10و...بازی کنم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر