ماکروسافت و ساخت عنوانی با ترکیب فیلم و بازی

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
MicrosoftStudiosLogo-Black.png

شرکت ماکروسافت در حال ساخت عنوانی AAA است که می‌تواند هالیوود، فیلم های تلوزیونی و بازی را به یکدیگر پیوند دهد.
طبق آگهی استخدام شرکت سازنده فرانچایز Halo که توسط Videogamer فاش شد، این کمپانی در نظر دارد تا عنوانی را با ترکیب المان های فیلم و بازی خلق کند. بر اساس این آگهی، ماکروسافت به دنبال کارگردان با تجربه ای است که بتواند عنوانی دنباله دار و AAA را بسازد؛ این گونه می‌توان برداشت کرد که آن ها به دنبال دمیدن خونی تازه در رگ های فرانچایز هایی مانند Halo, Fable, Forza Motorsport, و Gears of War هستند. فردی که به خدمت این شرکت در خواهد آمد، نه تنها در ساخت بازی های AAA بلکه در ساخت فیلم نیز باید تجربه ای داشته باشد.
ماه گذشته، شرکت ماکروسافت نام استدیو Vancouver را به Black Tusk Studios تغییر داد و اعلام کرد که این سازنده در حال کار بر روی عنوان بزرگی است؛ پیش از این نیز مدیر اجرایی سابق تلویزیون CBS‌، خانم Nancy Tellem، در بخش سرگرمی و رسانه های دیجیتال این کمپانی به خدمت گرفته شده بود؛ قرار است او و تیمش داستان سرایی بی نظیری بر روی یک عنوان را در استدیو لوس آنجلس، کالیفرنیا انجام دهند.
منبع

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
مطمئناً برای نسل بعده. فکر کنم یک چیزی مثل بازی های دیوید کیج باید از آب در بیاد بیرون. با تاسیس استودیوهای جدید توسط مایکروسافت، فکر کنم انحصاری های کنسول بعدی مایکروسافت خیلی پربار تر از امسال باشه.

ممنون از امیر حسین بابت خبر.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد
این ماکروسافتم از اول نسل داره هی یارکشی میکنه برای چی خدا عالمه!:d
فکر کنم یادش رفته بهشون بگه باید بازی بسازن:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
اول نسل کجا بوده :D
Good Science Studio سال 2009 تاسیس شد که فقط واسه کینکت فعالیت میکنه.
Microsoft Vancouver (همین Black Tusk Studios فعلی) سال 2010 تاسیس شد و الان مشغول ساخت بازیه.
Microsoft Victoria سال 2011 تاسیس شد که آگهی استخدامشون خیلی عجیب و غریب هست :D به نظر میاد مهمترین استودیو مایکروسافت واسه نسل بعد هم Victoria باشه.
استودیو Twisted Pixel Games هم که پارسال خرید، الان هم یه بازی واسه سال 2013 دارن.
یه سری استودیو دیگه هم هست که وضعیتشون کاملا مشخص نیست ولی معلومه که مایکروسافت داره رو نسل بعد سرمایه گذاری میکنه :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
خلق یه IP جدید با استانداردهای ماکروسافت کاری بس سخت و دشوار است :D.
گذشته از شوخی، این مسائل جای تعجب نداره. استودیو تازه تاسیس رویه ش همینه. شما توقع داری مثل بتزدآ کار کنن؟ :D.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
مطمئناً برای نسل بعده. فکر کنم یک چیزی مثل بازی های دیوید کیج باید از آب در بیاد بیرون. با تاسیس استودیوهای جدید توسط مایکروسافت، فکر کنم انحصاری های کنسول بعدی مایکروسافت خیلی پربار تر از امسال باشه.

ممنون از امیر حسین بابت خبر.

LA Noire یا کارای ناتی داگ هم کم از فیلم نداشتن. منظور این نیست که حالا هوی رین و فارنهایت بدن یا فیلمن و بازی نیستن بلکه قصدم اینه که ما بازی با سناریو قوی و تولید هم رده سینما توی این نسل کم نداشتیم و این مورد فقط مختص کارای کیج نیست

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
LA Noire یا کارای ناتی داگ هم کم از فیلم نداشتن. منظور این نیست که حالا هوی رین و فارنهایت بدن یا فیلمن و بازی نیستن بلکه قصدم اینه که ما بازی با سناریو قوی و تولید هم رده سینما توی این نسل کم نداشتیم و این مورد فقط مختص کارای کیج نیست

دقیقا سناریو کیج شاید عالی بود ولی باید قبول کرد تو گیم پلی یکم مشکل داشت ولی کارای ناتی داگ یا فارنهایت علاوه بر این گیم پلی عالی ای هم داشتن(هرچند بنظرم تو داستان باز به هوی رین نمیرسیدن)
مایکرو هم احتمالا نسل بعد سطح انحصاریهاش خیلی بالا میره و حسابی شاخ میشه:d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
مطمئناً برای نسل بعده. فکر کنم یک چیزی مثل بازی های دیوید کیج باید از آب در بیاد بیرون.
اینکه کرکتر واسته و شما X بزنی اون فریاد بزنه "شآن" که نمیشه بازی سینمائی!.
نمونه مشخص و عالی توی این مبحث TloU هست. ترکیب ویدئوی جدید MGS: Ground Zero ام عجیب سینمائی بود (کلاً ساخته های کوجیما کارگردانی فوق العاده خوبی داره).

یه Alan Wake ی ام هست که بیشتر TV Show هست تا Movie :D.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
خوشم اومد.مایکرو داره برای نسل بعد سنگ تموم میزاره.واقعا این نسل از نظر بازیه انحصاری در مضیقه بود.

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
سلام بنظرم ماکروسافت داره با kinect 2.0 وتکنولوژی جدیدش که اگه ذهنم یاری کنه!عکسی که چن وقت پیش از تکنولوژی جدید ماکروسافت لیک شد که آبجکت بازی تو محیط واقعی قرار می گرفت!!!!و منظورشم تو این آگهی احتمالا همین بوده که با زبون بی زبونی می خاسته هم تکنولوژیش لو نره هم اونی رو که میخاد بدست بیاره!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر