ماکروسافت: دستگاه Steam Box شرکت Valve را به چشم رقیب نمی‌بیند.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
Steam-box-apple.jpg

درود.

رئیس بخش سرگر‌می‌های سالم شرکت بزرگ ماکروسافت یعنی اقای Don Mattrick، در طی سخنرانی که در TechForum داشت در مورد پلتفرم جدید شرکت Valve یعنی Steam Box سخن گفت و اذعان کرد، والو دست به برخی کارهای نوآورانه زده است ولی ما این دستگاه را به چشم رقیب برای شرکت نمی‌بینیم. وی در ادامه سخنان بیان کرد، وقتی به مقایسه Steam Box با محصولاتی که در حال حاضر در بازار به همانند سونی، نینتندو، شرکت اپل و Google هستند نگاه می‌کنیم ان‌ها بسیار بهتر و غنی‌تر هستند و این دستگاه شانسی در مبارزه با کنسول xbox نخواهد داشت.

"من به شخصه Gabe را بسیار دوست دارم و وقتی داشت جایزه یک عمر کار مستمرو می‌گرفت من در انجا بودم و دیدن ان چیزهایی که درست کرده است بسیار iهیجان زده شدم. همیشه یک سطح معینی از صلاحیت فنی برای جوابگو بودن به انسان‌ها داریم، زیرا سعی می‌کنیم به همگان یک تجربه بسیار بزرگ را اارائه دهیم.وی در اخر نیز بیان کرد: تمام تلاش ما این است که اطمینان حاصل کنیم خدماتی که بر روی سیستم‌های ما وجود دارد در بالاترین سطح کیفی باشد، زیرا کسانی که از خدمات استفاده می‌کنن برایمان مهم می‌باشند.

gamesindustry

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
همون بخش IEB ماکروسافت کفایت میکنه مثل SCE.
آخه همه عالم و آدم میدونن SCE چیه ولی همه نمیدونن IEB چیه واسه همون باید ترجمه اش نوشته بشه .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
شیر فلکه خیلی کوچکتر از این حرفهاست که بخواد کنسول بده بیرون..
برای موفقیت کنسول باید یک پشتیبانی خیلی قوی داشته باشی

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third
من یه جا هم خوندم بازیهایی که رو Steam Box بیان اُپن-سورس نخواهند بود!!
درهرصورت از رقیب جدید برای این انحصارطلبای پول پاروکن استقبال میشه. :biggrin:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
وقتی به مقایسه Steam Box با محصولاتی که در حال حاضر در بازار به همانند سونی، نینتندو، شرکت اپل و Google هستند نگاه می‌کنیم ان‌ها بسیار بهتر و غنی‌تر هستند و این دستگاه شانسی در مبارزه با کنسول xbox نخواهد داشت.

مشخصه که مثل چی ترسیده.وقتی که Micro حاضر شده Apple و Google رو تو بخش گیمینگ به عنوان رقیب قبول کنه و با توجه به اینکه هم والو هم Micro هدفشون اتاق نشیمن خانواده هاست,پس 100% اینها با هم رقیب محسوب میشن

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
فرهاد یادت رفت یدونه "ی" بذاری اون بالا بشه مایکروسافت . خو چرا عجله داری ؟! :d ;) راجع به این قضیه هم فک نمیکنم این دستگاه قراره رقیب کنسولا باشه و خود valve اینو میدونه و نمیخواد با Xbox یا PS در بیفته , بیشتر حکم یه وسیله مخصوص بازیای استیم رو داره و جانشین لپتاپ و PC نه رقیب کنسول ...

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
یه حسی بهم میگه این دستگاه حداقل تو ایران نمیگره
ولی خب در مورد والو باید گفت تو بازی سازی خداست....
اگه بگیم بازی های مولتی رو متحول کرده اصن اغراق نکردیم...
يه hl رو براش انحصاري كنه ......اون موقع مشخص ميشه كي رقيب كيه !!​
احتمالا همین قصدو داره و من یکی نمیتونم طاقت بیارم....

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
باز اینجا دعوا شد :d
شما ها که هیچ کدوم نمیخواید بخریدش چرا باهم جر بحث میکنید ؟:d
من به شخصه کنسول ها رو (حتی Wii U) رو به این ترجیح میدم ...
والو یک شرکت بزرگ محسوب میشه ولی شرکت های مثل اکتی،EA و یا همین گوگل و اپل که خیلی بزرگ هستن هنوز به طور مستقیم وارد رقابت ساخت کنسول نشدن(مخصوصا اپل که پتانسیل ـش رو داره) بعد این والو میخواد با نیمچه کنسول و یک انحصاری در سال کجای این بازار رو بگیره ؟:|

ξα6ηερ

کاربر سایت
Aug 24, 2011
145
والو یک شرکت بزرگ محسوب میشه ولی شرکت های مثل اکتی،EA و یا همین گوگل و اپل که خیلی بزرگ هستن هنوز به طور مستقیم وارد رقابت ساخت کنسول نشدن(مخصوصا اپل که پتانسیل ـش رو داره) بعد این والو میخواد با نیمچه کنسول و یک انحصاری در سال کجای این بازار رو بگیره ؟:|

خب شما اطلاع نداری که Valve دقیقا می خواد چی کار کنه. اصلا قرار نیست Valve حتما ًخودش این دستگاه رو تولید کنه، یه طرح پیشفرض برای PC های مخصوص Steam با مشخصات با قیمت های مختلف ارائه میده و بعد یکسری از کمپانی های تولید کننده سخت افزار با همکاری Valve این دستگاه رو بر اساس این طرح با مشخصات دلخواهشون تولید می کنن. حالا ممکنه خود Valve بعد ها دستگاه مخصوص به خودش رو تولید کنه. این نیمچه کنسول هم ربطی به Steam Box ـه Valve نداره :d احتیاجی هم به انحصاری نیست الان نسخه Steam بازی های Valve اصلا قابل مقایسه با نسخه کنسولی نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر