ماهنامه دنياي پردازش

mehdi-psp

کاربر سایت
سلام
دومين شماره از ماهنامه دنياي پردازش كه در واقع ادامه مجله بازي كام هست منتشر شد . به عبارت ديگر بازي كام از اين به بعد به صورت ماهنامه و با عنوان دنياي پردازش منتشر ميشود ( به قيمت 2000 تومان و فرمت مجله )
اما اين شماره از مجله علاوه بر خبرهايي از دنياي بازي شامل نقد بازي هاي زير است :
wild arms
flow
crisis core final dantasy
god of war chain of olympus
sega superstars tenis
el tigre
warriors orochi
the worlds ends with you
lost
اما در قسمت پيش پرده نيز به بازي هاي زير پرداخته است :
saints row2
my life coach
haze
mirrors edge
lego indiana jones
و ....

آقا اين پست اول ماست اينجا! بگو بسم ا...
طبق عادتي كه دارم هر مجله بازي كه مياد و ميگيرم. اما خداوكيلي اين دنياي پردازش خيلي پرت بود از ماجرا. نمي دونم اما با توجه به سابقه آقاي بلالي كه به نظرم هنوز هم يكي از بهترين منتقدهاي گيم تو ايرانه، اين مجله خيلي بد بود و شايد اصلاً كار ايشون نبود.
اولاً كه اكثر نقدها ترجمه بود. مثلاً بازي فوق العاده اي مثل The world ends with you رو دلم ميخواد بريد بخونيد ببينيد چي نوشته ازش! يه قسمتش يادمه از جاشوا و بيت و شيكي به عنوان تكنيك!! ياد كرده بود (اينا شخصيت هايي هستن كه به كاراكتر اول بازي ملحق ميشن)
يا مثال هاي ديگه كه متاسفانه فراوونه تو اين مجله.
اميدوارم مسئولاي اين مجله يه كم بيشتر به خواننده هاشون احترام بزارن و يه مقدار بيشتر واسه مقاله ها وقت صرف كنن.
خودمونيم چه پست اول منتقدانه اي شد.

درسته نقد ها زياد فني نبود ولي به نظر من بد هم نبودش . بالاخره هر مجله ايي منتقد هاي خاص خودشو داره . مثلا يه مجله كه اسمشم نميبرم منتقد هاش فقط نقد هاي خودشونو مي نوسند و اصلا كاري به خوب يا بد بودن بازي ندارند . ممكنه از يه بازي بد هم كلي تعريف كنند .

ببخشید این مجله دنیای پردازش همون بازی کام که این آقای romana گفت ؟
همه نقداش که بد نیست ولی گاهی اوقات سوتی میده
من یه دفعه خوندم که نوشته بود کوجیما داره با مسئولان مایکروسافت واسه ساخت این بازی رو 360 صحبت میکنه و نوشته بود که بزودی شاهد ظهور این بازی رو 360 هم خواهیم بود.
کلی حالم با این خبر گرفته شد.
فکر کنم اقای طه رسولی که واسه مجله کلیک می نویسه هم توی این مجله کار میکنه ؟ نمی کنه ؟

ببخشید این مجله دنیای پردازش همون بازی کام که این آقای romana گفت ؟
همه نقداش که بد نیست ولی گاهی اوقات سوتی میده
من یه دفعه خوندم که نوشته بود کوجیما داره با مسئولان مایکروسافت واسه ساخت این بازی رو 360 صحبت میکنه و نوشته بود که بزودی شاهد ظهور این بازی رو 360 هم خواهیم بود.
کلی حالم با این خبر گرفته شد.
فکر کنم اقای طه رسولی که واسه مجله کلیک می نویسه هم توی این مجله کار میکنه ؟ نمی کنه ؟

نه دوست عزیز آقای رسولی تو مجله دنیای بازی کار میکنه که صاحب امتیازش آقای نمازیان هست .
کلا این مجله چیز جالبی نداره اخبارش فقط در مورد اینکه غربی ها دارن بازی هایی میسازن که مسلمان ها درش تروریست هستند و.... همش هم در مورد بازی هخا چرت و پرت مینویسن من که یه نقد خوب و قوی توش ندیدم . !!

اصلاحیه

دوست عزیز، از حسن نظر و دقت شما به مجله دنیای پردازش تشکر می کنم. حرف شما درمورد بازی The World End You کاملا صحیح است.
اصل متن به صورت زیر بوده که متاسفانه اشتباها به شکل نامطلوبی به چاپ رسیده است.

" در صفحه بالایی حرکت ها به وسیله دکمه ها انجام می شود که فشار دادن آن ها باعث ایجاد تکنیک های خاصی می شود. داستان این بازی به 3 قسمت تقسیم شده است که شامل:
ماجراهای Shiki و Joshua، Beat است"

بدین وسیله این موضوع تصحیح می شود. باید این نکته را یادآور شوم که در طول چاپ یک مجله پیش امدن چنین اشتباهاتی اجتناب ناپذیر است و نباید آن را به حساب بی سوادی و بی اطلاع بودن عوامل نشریه گذاشت.

درمورد نقد مقالات و غیر تخصصی بودن آن ها هم باید بگویم که کمی بی انصافی به خرج داده اید. واقعا اینطور که شما گفتید و اکثر نقد ها به صورت تخصصی کار شده اند. البته این نظر شماست و نظر همه دوستان برای ما محترم است.
با تشکر

• Like
Reactions: Sega_genesis
آره دنياي پردازش همون بازي كام هست . درسته بازي كام جالب بود . من كه با دنياي پردازش هم خيلي حال كردم . چون هم اون موقع كه بازي كام بود هم حالا كه دنياي پردازش شده هواي بازيهاي psp رو زياد داره .

سلام
مرسي بابت اصلاحيه. به قول شما اين اشتباهات اجتناب ناپذيره. اما يكي، دوتا، سه تا ... نه تو هر مقاله چندتا. نمي دونم اما هنوز هم كه هنوزه احساس مي كنم اون مقاله و برخي ديگه از review هاي دنياي پردازش ترجمه بودن. ايشالا اينم تو شماره هاي بعدي درست بشه.
چيزه. اين آقا مهدي psp بي راه نميگه. شما تو بازي كام مطلب مي نويسيد؟

دقت كرديد؟ 2 تا پست دادم هردو هم اينجا بوده :ي
آخه خدا وكيلي نميشه با كاربراي اين دنياي مجازي كل كل كرد. طرف دو ساعت داره مزخرف ميگه و در مورد مثلاً فلان جاي يه بازي چرند ميگه، هي مياي توجيحش كني ميبيني نه. اصلاً گوشش بدهكار نيست. بعد ميري تو پروفايلش ميبيني 12 سالشه ! خب من احمقم كه دارم با تو بحث ميكنم ديگه.
در مورد مجله ها هم كلاً يه جاي درست واسه حرف زدن نيست. اون از فروم بازي نما كه تا مياي حرف بزني سعي ميكنن توجيحت كنن كه نه ! ما راست ميگيم و تو نمي فهمي.
اينم از اينجا كه خدا نكنه به بازي رايانه بد نگاه كني! يه سري فن بوي ميريزن سرت كه بازي رايانه تخصصي ترين و بين المللي ترين و هزار تا ترين ديگه س.
دنياي بازي هم كه قربونش برم بي جا و مكانه. بازي كام هم كه از اون بدتر.
آقا من همش دارم غر ميزنم. سر شبي سر دلم سنگين شده به گمانم.
اينم پست سوم!

General Stalin عزیز ، بله من توی مجله دنیای پردازش ( بازی کام ) کار می کنم.

باز هم اینجا اعلام می کنم که مجله دنیای پردازش همون بازی کام هستش فقط قبلا مجوز نداشت و حالا با اسم دنیای پردازش مجوز گرفته.

دوستان عزیز همینجا از فرصت استفاده می کنم و از همه شما عزیزان و بزرگواران برای همکاری در نشریه و پربارتر کردن اون دعوت به همکاری می کنم.

به طور حتم همکاری شما دوستان و راهنمایی های شما می تونه کمک بزرگی باشه تا دیگه اشتباهات تکرار نشن و مجله با کیفیتی عالی به دست علاقه مندان برسه.

باز هم از همه شما عزیزان بابت دقت نظری که به مجله خودتون دارید تشکر می کنم.

بسياز عالي شد كه يكي از كاركنان مجله هم اين تاپيك رو ديده . فقط حالا كه شما جز پرسنل مجله هستيد خواهش ميكنم سعي كنيد ديگه تاخير تو چاپ مجله نداشته باشيد چون واقعا بعضي وقت ها آدم كلافه ميشه .
در مورد همكاري كه گفتيد چه جوري هست ؟ چون من قبلا به بازي كام ايميل زده بودم و در مورد فرستادن نقد بازي سوال كرده بودم .

سلام دوستان من هم يكي از نويسندگان دنياي پردازش هستم و از اين بابت خيلي خوشهالم كه مجله‌ي ما را با دقت فراوان خوانديد.به هر حال به قول swordfish اشتباهاتي وجود داره كه ما با تمام وجود سعي در بر طرف اونها هستيم از توجه شما هم بي نهايت خوشهاليم و به اين هم اعتقاد داريم تا اشتباهي نباشه انتقادي هم نيست و تا انتقادي هم نباشه پيشرفتي در كار نخواهد بود البته انتقاد منصفانه!!
بازهم منتظر پيام هاي شما هستيم تا شايد بتونيم نقات مبهم مجله را براي شما عزيزان روشن كنيم
موفق باشيد

سلام دوستان من هم يكي از نويسندگان دنياي پردازش هستم و از اين بابت خيلي خوشهالم كه مجله‌ي ما را با دقت فراوان خوانديد.به هر حال به قول swordfish اشتباهاتي وجود داره كه ما با تمام وجود سعي در بر طرف اونها هستيم از توجه شما هم بي نهايت خوشهاليم و به اين هم اعتقاد داريم تا اشتباهي نباشه انتقادي هم نيست و تا انتقادي هم نباشه پيشرفتي در كار نخواهد بود البته انتقاد منصفانه!!
بازهم منتظر پيام هاي شما هستيم تا شايد بتونيم نقات مبهم مجله را براي شما عزيزان روشن كنيم
موفق باشيد

سلام، ما هم "خوشحالیم"

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or