اخبار مرتبط با انتشار بازیهای پلی استیشن روی پی سی

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
1 MiVabfpSolGgA8s_1Gtiug@2x(1).jpg

بازی های عرضه شده:

HELLDIVERS™ 2
RATCHET & CLANK: RIFT APART
THE LAST OF US™ PART 1
™RETURNAL
MARVEL'S SPIDER-MAN
MARVEL'S SPIDER-MAN: MILES MORALES
SACKBOY™: A BIG ADVENTURE
UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection
GOD OF WAR
DAYS GONE
Predator: Hunting Grounds
Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
HELLDIVERS™ Dive Harder Edition
Everybody's Gone to the Rapture

بازی های تایید شده:

Horizon Forbidden West™ Complete Edition - 21 March 2024
Ghost of Tsushima DIRECTOR'S CUT - 16 May 2024
Until Dawn™ - 2024

آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,640
نام
طاها
خبری از بازی ghost of Tsushima نیست ؟؟؟؟ به هورایزن 2 (به نظرم شماره اولش کامل و سیر کننده بود) علاقه ای ندارم . الان فقط مونده سوشیما که هنوز خبری درز نکرده

• Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
خبری از بازی ghost of Tsushima نیست ؟؟؟؟ به هورایزن 2 (به نظرم شماره اولش کامل و سیر کننده بود) علاقه ای ندارم . الان فقط مونده سوشیما که هنوز خبری درز نکرده
فعلا که اون سک بوی + لست + اسپایدر مایلز معرفی شدن
فکر نکنم تا زمان اومدن اینا از بقیه خبری بشه

• Like
Reactions: Taha75

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
اتفاقا از داستان هورایزن 2 که بگذریم هم گیم پلی هم گرافیکش خیلی بهتر شده حتی سگ چرخ توی محیطش هم لذت بخشه

• Like
  • Cool
Reactions: blak and Taha75

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,640
نام
طاها
اتفاقا از داستان هورایزن 2 که بگذریم هم گیم پلی هم گرافیکش خیلی بهتر شده حتی سگ چرخ توی محیطش هم لذت بخشه
شماره دوم بیشتر برای پول ساخته شده . داستان شماره دوم به زیبایی و کشش شماره اول نیست و پیچیده و سنگین شده و باید زبان خیلی قوی داشته باشی . کشش شماره دوم کم هست و مبارزات زیبای آن بعد مدتی تکراری می شود . کلا شماره اول مخصوصا DLC آن فوق العاده هستند . شماره اول وقتی آمد خیلی جذاب و نو بود و این مورد در مورد شماره دوم صدق نمی کند و اون حس تازگی ندارد . خیلی صحبت و کات سین با پایان بندی ناقص در شماره دوم به چشم می خورد .

همون سگ چرخ زدن توی محیط شیرینیش دل آدم رو می زنه . زیاده روی هست . کاش در شماره دوم در اون تجدید نظر می کردن ولی گویا بیشتر هم شده .

تفاوت شماره یک و دو خیلی کم هست و در بهبود گیم پلی و اضافه شدن چند باس و دشمن جدید خلاصه می شود . گرافیک هر دو شماره هم فوق العاده هستند و باجی بهم نمی دهند.

آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,640
نام
طاها
چرا خبری از تاریخ لست نیست ؟؟ گفته بودند در فاصله کوتاه با نسخه ps5 میاد !!!!

امیدوارم در زمستان این شاهکار بی همتا برای PC عرضه شد (نره برای بهار)

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,640
نام
طاها
دیگه باید اگه روی PC نیومد خبر بزنین :D
البته فن این بازی نیستم همون لست رو تاریخ بدن کافیه
برای من از بازی هایی که ازشون گذشته دو بازی لست 2 (لست 1 که تایید شده مونده تاریخش) و گوست آف سوشیما رو بدهند کافیه و از سونی راضی هستم . منتظر چیز دیگه ای نیستم .

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
کاش سونی دو بازی : The Order 1886 و Until Dawn برای کامپیوتر پورت می کرد . خیلی زیبا هستند
The Order 1886 که فقط کات سین هست اصلا بازی نیس :D یادم نیس کدوم مراحل بودن ولی عملا دو یا سه مرحله کاملا بدون یک ثانیه گیم پلی بودن. فقط و فقط کات سین خالص
ولی باید قبول کرد اون زمان گرافیک شاخی داشت و با یکم زمان بیشتر می تونستن چیز محشری خلق کنن

ولی Until Dawn رو با اینکه 3 4 بار بازی کردم ولی پورتش دوس دارم ولی باید یه دستی روش کشیده بشه بعد پورت کنن

درکل این دوتا احتمالا هیچوقت پورت نمیشن. تمرکز روی بازی هایی هست ک فروش بیشتری بکنن

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,640
نام
طاها
The Order 1886 که فقط کات سین هست اصلا بازی نیس :D یادم نیس کدوم مراحل بودن ولی عملا دو یا سه مرحله کاملا بدون یک ثانیه گیم پلی بودن. فقط و فقط کات سین خالص
ولی باید قبول کرد اون زمان گرافیک شاخی داشت و با یکم زمان بیشتر می تونستن چیز محشری خلق کنن

ولی Until Dawn رو با اینکه 3 4 بار بازی کردم ولی پورتش دوس دارم ولی باید یه دستی روش کشیده بشه بعد پورت کنن

درکل این دوتا احتمالا هیچوقت پورت نمیشن. تمرکز روی بازی هایی هست ک فروش بیشتری بکنن
هر چه از سونی رسد نیکوست //

در کل نمی دونم چرا سونی سیاست محافظه کارانه شدید دارد تاریخ بازی های آینده که در حال پورت شدن هستن حتی به صورت غیر عددی مثلا بگه بهار 2023 و ... فاش نمی کند !!!! این بازی ها قبلا اومده و میلیون ها نفر تجربه کردند . این نوع سیاست کمپانی ها در قبال بازی های جدید که هنوز وارد بازار نشده و کسی تجربه نکرده انجام می دهند .

الان : ریترنال / سوشیما / هوریزون 2 / دیمن سولز / گرن توریسمو 7 و ... تو آب نمک خوابانده شده اند .

تاریخ لست 1 هم شده بیست سوالی از سونی .

(این آنچارتد هم که کلی معطل کرد تا عرضه کنه خوب پورت نشده بود و بهینه نبود . یک باگ عجیب و سه بار کرش (مجبور بودم کامپیوتر را ریست کنم تا درست بشه) و فشار زیاد به کیس (صدای فن ها در اومده بود شدید) را در حین تجربه آن داشتم .)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر