لیک جدید Geforce Now خبر از انتشار تعداد زیادی از بازی های سونی روی پی سی میدهد

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
1,992
نام
MohammadAli
اخیرا سونی در رابطه با اعلام انتشار بازی‌‌های انحصاری خود روی پی‌سی بسیار محافظه‌کارانه عمل می‌کرده است ولی لیک جدیدی از دیتابیس سرویس استریم انویدیا خبر از انتشار تعداد زیادی از بازی‌های محبوب این شرکت روی پلتفرم پی‌سی می‌دهد.

204556f2-b106-4af3-a201-9b5ed56527b6.png
این لیست از دیتابیس انویدیا تهیه شده است که شامل بازی‌هایی است که این سرویس استریم از آن‌ها پشتیبانی می‌کند. در صورت کنجکاو بودن حتی خودتان هم می‌توانید با این راهکار آن را مشاهده کنید. از دیگر بازی‌هایی که در لیست لیک شدند می‌توان به ریمستر سه‌گانه GTA که قبلا هم صحبت‌هایی از آن بود و همچنین Final Fantasy 7 Remake اشاره کرد.
با وجود اینکه منبع این لیک خود انویدیا است باز نمی‌توان بطور قطعی به آن استناد کرد چرا که می‌تواند فقط همکاری‌ای بین سرویس PS NOW سونی و انویدیا باشد. در این لیست چندین اشاره به بازی‌های منتشر نشده نیز مشاهده می‌شود که احتمال دارد فقط برای تست در نظر گرفته شده است. در هر صورت باز نیز نمی‌توان این خبر را به عنوان تایید ۱۰۰ درصدی انتشار این عناوین روی پی‌سی دانست و باید منتظر واکنش سونی باشیم.
با تقریب زیادی می‌توان انتشار God of War را پس از کالکشن Uncharted قطعی دانست چون که جزو بازی‌هایی است که روبروی آن پلتفرم Steam مشاهده می‌شود.
بعضی بازی‌های دیگر نیز در این لیست مشاهده می‌شوند از جمله Judgment که قابلیت پشتیبانی از کیبورد و موس را نیز دارد. بازی‌های Fight for Middle-Earth و Injustice 3: Gods Will Fall نیز جزو دیگر عناوینی هستند که می‌توان آن‌ها رو مشاهده نمود.
متاسفانه با وجود اینکه بسیاری از افراد امیدوار بودند فعلا خبری از Bloodborne و Spider-Man نیست. انتشار این بازی‌ها رو پی‌سی غیرممکن نیست ولی به نظر می‌رسد این موضوع فعلا جزو برنامه‌های سونی قرار ندارد.

منبع

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
2,797
ربطی به تایپک نداره ولی چه برنامه ایه که انطور فریم و بقیه موارد رو نشون میده؟
این که چیز خاصی نداره خود گیم بار ویندوز هم بزنی اینا رو میاره ( Windows+G)
ولی اگه با جزییات خیلی بیشتر میخوای MSI Afterburner نصب کن

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
6,435
نام
مــاکــان
با این شایعه های اخیر لیست داره تکمیل میشه و عملا 4 تا بازی مونده که باید یک خبرهایی در موردشون بشونیم:
Tsushima ، Demon Souls , GT7 و Ratchet

خیلی دوست دارم ببینم نسخه ای از GT روی PC چطور میشه.
تا حالا که شبیه ساز خورش کردیم ولی خب از نسخه 6 به بعد حتی شبیه ساز هم جواب نمیده.
نسخه رسمی و استفاده درست از سخت افزار PC و ساپورت مولتی پلیر یک چیز دیگست.

من انتظار دارم سونی GT7 را در 2023 بدهد:D
اونهم بهمراه یک ارتقای گرافیکی تماما نسل بعدی برای PS5/PC جهت رقابت با Forza Motorsport. 8->

آخرین ویرایش:

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,161
نام
Reza
با این شایعه های اخیر لیست داره تکمیل میشه و عملا 4 تا بازی مونده که باید یک خبرهایی در موردشون بشونیم:

تا حالا که شبیه ساز خورش کردیم ولی خب از نسخه 6 به بعد حتی شبیه ساز هم جواب نمیده.
نسخه رسمی و استفاده درست از سخت افزار PC و ساپورت مولتی پلیر چیز یک چیز دیگست.

اونهم بهمراه یک ارتقای گرافیکی تماما نسل بعدی برای PS5/PC جهت رقابت با Forza Motorsport. 8->
Ff ix ریمیک هم مونده

• Like
Reactions: Taha75

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
1,818

نسخه رسمی و استفاده درست از سخت افزار PC و ساپورت مولتی پلیر چیز یک چیز دیگست.

درخواست شما ثبت و در سال 2023 به ان رسیدگی خواهد شد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر