لینک های استخراج شده توسط برنامه Bay Life: Revolt برای شبکه Xbox Live

برای کار با برنامه Bay Life: Revolt میتونید از تاپیک آموزش برنامه که توسط دوست خوبمون Donger تهیه شده استفاده کنید.

لینک آموزش برنامه

باتوجه به این که بر خلاف فایل های دانلودی PSN فایل های XBL به صورت یک فایل تکی می باشد و دیگر امکان بروز رسانی تنها از طریق خود کنسول یا دریافت فایل جدید امکان پذیر است به همین دلیل ذکر چند نکته ضروری به نظر می رسد :

• بازی های جدید رو سعی کنین به این صورت دانلود نکنبن چون در صورت آمدن آپدیت جدید امکان از دست وقت و حجم دانلودتون وجود داره.
  • بازی هایی که به نظرتون پر باگ هستش رو از این طریق دانلود نکنید.
  • پیشنهاد بنده این هست که اگه بازی ای رو میخوایید از این روش بگیرید بعد از عرضه آپدیت جدید بازی بگیرید.
  • پیشنهاد دومم هم این هست که فایل اصلی بازی رو بگیرید و بعدش از طریق خود کنسول اقدام به دریافت آپدیت ها بکنید چون دریافت آپدیت های 2 تا 3 گیگی به شدت راحت تر از دریافت یک بازی کامل 50 گیگی هستش.
  • بازی های قدیمی تر رو راحت تر میشه از این طریق گرفت و خارج از هارد دستگاه نگه داری کردش.

در ادامه هم لینک های بازی در اسپویلر قرار داره میشه و لذت ببرین.
برای دانلود فایل ها روی عکس ها کلیک کنین.

81Bs6uUXqoL_SL1500_.jpg
rise_of_the_tomb_raider_cover_1000.jpg

====

در انتها هم از شما دوستان گرامی میخوام که در بهبود هر چه بیشتر این تاپیک همکاری کنین و با قرار دادن لینک های بازی ها در کامنت یا ارسال پیام خصوصی باعث بهبود هر چه بیشتر این قسمت بشین.
تمامی فایل های ارسال شده در پست اول قرار خواهد گرفت و پست اول در روز های کاری آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
چشم
حتما
فقط یه مشکلی که این بخش داره اینه که اگه لینک ها رو بزاریم آپدیت ها رو خودتون با کنسول باید دریافت کنید
چون امکان اینکه هربار لینک جدید اپلود کنیم وجود نداره
میدونید که چی میگم؟
بله متوجه هستم
بلاخره هر کنسول دردسرهای خاص خودش رو داره
ولی خوب راه هم داره
سعی کنید از لینک های آخری که توی تاپیک قرار داده میشه و آپدیت هستند قرار بدید که حجم کمتری برای آپدیت های بعدی نیاز باشه
بازهم از شما تشکر میکنم

Saeed-0910

کاربر سایت
Oct 14, 2016
12
سلام دوستان چرا لینک بازی هارو نمی زارید بیشتر دوستان نتونستن لینک دربیارن !!
خواهشن هر بازی که میتونید لینک دربیارید بزارید تا دوستان استفاده کنند!!
الان من منتظر لینک دیتا مورتال
کووانتوم
.. هستم بزارید تا استفاده کنیم
برید تاپیک ps 4 نیگا کنید همه لینک میزارن تا استفاده کنن ......

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام دوستان چرا لینک بازی هارو نمی زارید بیشتر دوستان نتونستن لینک دربیارن !!
خواهشن هر بازی که میتونید لینک دربیارید بزارید تا دوستان استفاده کنند!!
الان من منتظر لینک دیتا مورتال
کووانتوم
.. هستم بزارید تا استفاده کنیم
برید تاپیک ps 4 نیگا کنید همه لینک میزارن تا استفاده کنن ......
دوست عزیز همه که همه بازی ها رو ندارند
من خودم بشخصه هر موقع میخواهم چیزی دانلود کنم سعی میکنم چندتا بازی دیگه که لایسانسش رو دارم بزارم
دومین دلیل هم یکم متفاوت و سخت تر بودن گرفتن لینک های بازی های ONE هستش نسبت به PS4
من اون طرف هم لینک میزارم
چشم
ولی متاسفانه لینک بازی هایی که شما میخواهید رو ندارم وگرنه خودم الان تقدیم میکردم

hsh988

کاربر سایت
Feb 4, 2008
105
دوستان با دانلود اینا نمیشه مجانی بازی کرد؟؟؟ چون یکی تو توپخونه میگفت 300 میگیره کنسول 1 ترا رو پر بازی میکنه از همین روشه؟؟؟

m0123456

کاربر سایت
Feb 12, 2017
114
دوست عزیز همه که همه بازی ها رو ندارند
من خودم بشخصه هر موقع میخواهم چیزی دانلود کنم سعی میکنم چندتا بازی دیگه که لایسانسش رو دارم بزارم
دومین دلیل هم یکم متفاوت و سخت تر بودن گرفتن لینک های بازی های ONE هستش نسبت به PS4
من اون طرف هم لینک میزارم
چشم
ولی متاسفانه لینک بازی هایی که شما میخواهید رو ندارم وگرنه خودم الان تقدیم میکردم

salam aziz
bazi Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands ro nadarid?

mraict

کاربر سایت
Mar 5, 2017
16
سلام
من تازه ایکس باکس وان گرفتم و خیلی وارد نیستم، ولی استخراج لینک بازی ها که نیاز به برنامه خاصی نداره
کافیه یه هارد اکسترنال به ایکس باکس وان اضافه کنید، پیش فرضش کنید و یه کمی از بازی رو دانلود کنید در حد یک مگ هم کافیه
بعد هارد رو در حالت پی سی مود به کامپیوتر وصل کنید
سه تا فایل جدید می سازه که یکیش پر حجمه که دیتای بازیه و یکیش xvi و سومی هم یک کیلو بایتیه و اسمش هم طولانی تره
این فایل آخری رو بندازید داخل نوت پد
لینک دانلود فایل دیتای بازی داخل این فایله، فقط یک سری متن اضافی و فاصله اضافی داخلش هست که باید با نوت پد حذفش کنید تا لینک تر و تمیز دستتون بیاد

آخرین ویرایش:

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
salam aziz
bazi Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands ro nadarid?
سلام وقت بخیر
خیر متاسفانه هنوز تهیه نکردمش
یه مقدار گرفتار هستم
این آخر سال زیاد نمیرسم دست به کنسول بزنم
سعی میکنم شب تهیه اش کنم و قرار بدم

mehdiz98

کاربر سایت
Mar 20, 2011
128
نام
mehdi
دوستان من وقتی می خوام تنظیمات vmware رو درست کنم کانکشن جدید رو که میسازم و رو حالت bridg میزارم error میده و نمیزاره کانکشن رو حالت bridge بره کسی میدونه مشکل چیه؟

Saeed-0910

کاربر سایت
Oct 14, 2016
12
دوستان من وقتی می خوام تنظیمات vmware رو درست کنم کانکشن جدید رو که میسازم و رو حالت bridg میزارم error میده و نمیزاره کانکشن رو حالت bridge بره کسی میدونه مشکل چیه؟
داداش دوستمون بالا اشاره کرد لازم نیست برنامه خاصی با هارد میتونی لینک هم دربیاریو دیتا هم بریزی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر