لینک های استخراج شده توسط برنامه Bay Life: Revolt برای شبکه Xbox Live

برای کار با برنامه Bay Life: Revolt میتونید از تاپیک آموزش برنامه که توسط دوست خوبمون Donger تهیه شده استفاده کنید.

لینک آموزش برنامه

باتوجه به این که بر خلاف فایل های دانلودی PSN فایل های XBL به صورت یک فایل تکی می باشد و دیگر امکان بروز رسانی تنها از طریق خود کنسول یا دریافت فایل جدید امکان پذیر است به همین دلیل ذکر چند نکته ضروری به نظر می رسد :

• بازی های جدید رو سعی کنین به این صورت دانلود نکنبن چون در صورت آمدن آپدیت جدید امکان از دست وقت و حجم دانلودتون وجود داره.
  • بازی هایی که به نظرتون پر باگ هستش رو از این طریق دانلود نکنید.
  • پیشنهاد بنده این هست که اگه بازی ای رو میخوایید از این روش بگیرید بعد از عرضه آپدیت جدید بازی بگیرید.
  • پیشنهاد دومم هم این هست که فایل اصلی بازی رو بگیرید و بعدش از طریق خود کنسول اقدام به دریافت آپدیت ها بکنید چون دریافت آپدیت های 2 تا 3 گیگی به شدت راحت تر از دریافت یک بازی کامل 50 گیگی هستش.
  • بازی های قدیمی تر رو راحت تر میشه از این طریق گرفت و خارج از هارد دستگاه نگه داری کردش.

در ادامه هم لینک های بازی در اسپویلر قرار داره میشه و لذت ببرین.
برای دانلود فایل ها روی عکس ها کلیک کنین.

81Bs6uUXqoL_SL1500_.jpg
rise_of_the_tomb_raider_cover_1000.jpg

====

در انتها هم از شما دوستان گرامی میخوام که در بهبود هر چه بیشتر این تاپیک همکاری کنین و با قرار دادن لینک های بازی ها در کامنت یا ارسال پیام خصوصی باعث بهبود هر چه بیشتر این قسمت بشین.
تمامی فایل های ارسال شده در پست اول قرار خواهد گرفت و پست اول در روز های کاری آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام...
دوستان میشه از روی نسخه فیزیکی بک آپ گرفت و برای نسخه دیجیتالی ریخت...؟
در واقع میشه از دیتای نسخه فیزیکی برای نسخه ی دیجیتالی استفاده کرد...؟
و اگر میشه محدودیت ریجن هم داره...؟
ممنون...
مشکلی نداره میتونید . ایکس باکس هم هیچ ریجن بندی تاثیر گگذاری توی بازی ها نداره

• Like
Reactions: HoSIs

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
@RaZoR00224
حجم بتا تو استور 6 گیگ ـه ولی اینجا 7 گیگه
برای انتقال فایل مگه به لینک از سرور خود مایکروسافت نیاز نداریم؟

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
@RaZoR00224
حجم بتا تو استور 6 گیگ ـه ولی اینجا 7 گیگه
برای انتقال فایل مگه به لینک از سرور خود مایکروسافت نیاز نداریم؟
تفاوتش میتونه این باشه تا جایی که من فهمیدم واحد های حجم دیتا توی کنسول بر اساس 10*10*10 هستش ولی توی سایت و توی کامپیوتر شما بر اساس 1024 ( مبنای دو دویی هستش ) هستش که یه مقدار تفاوت ایجاد میشه آخرش ولی اون قدری نیستش . البته جفتش هم درسته مشکلی نداره استفاده از این 2 واحد اندازه گیری مجزا

• Like
Reactions: m2

alih660

کاربر سایت
Apr 16, 2016
19
با سلام
چندتا لینک دانلود جدید

The division
http://assets1.xboxlive.com/Z/d6358...TCTDww046DCB16_1.0.486.989_x64__z1zgv8ff8e49g

watch dogs

http://dlassets.xboxlive.com/public...659fa3/WatchDogsWw_1.1.6.0_x64__z1zgv8ff8e49g

اصلا مهم نیست که لینک شما اخرین ورژن باشه.چون بعضی بازی ها زیاد اپدیت می شن.فقط باید در زمان نصب اسم اخرین لینک دریافتی رو با فایل دانلود شده یکی کنید و بعد شروع به نصب بازی کنید.

• Like
Reactions: erfanpourhasan

سجاد ابراهیمی

کاربر سایت
Nov 23, 2012
70
نام
سجاد
سلام دوستان روزتون بخیر من الان لینک دانلود بازی gtav رو اخرین اپدیتشو میخوام چه جوری باید لینک بگیرم تازه واردم هستم اگه مردونه کمک کنید تا منم مشکلم برطرف بشه ممنوننتون میشم
منتظر جوابتون هستم

shahryar84

کاربر سایت
Jul 31, 2014
113
لینک برنامه Xbox eternal storage device converter که مستقیم دیتای بازی رو هارد اکسترنال فرمت اکس باکس میریزه کسی نداره؟

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

سجاد ابراهیمی

کاربر سایت
Nov 23, 2012
70
نام
سجاد
  • Like
Reactions: shahryar84

gogogy

کاربر سایت
Apr 2, 2011
27
نام
Ehsan
سلام دوستان روزتون بخیر من الان لینک دانلود بازی gtav رو اخرین اپدیتشو میخوام چه جوری باید لینک بگیرم تازه واردم هستم اگه مردونه کمک کنید تا منم مشکلم برطرف بشه ممنوننتون میشم
منتظر جوابتون هستم

داداش بیا اینم لینک خدارو شکر باز تو به جواب رسیدی هنوز جواب منو ندادن
Xbox One External USB Storage Device Converter (Xbox One formatted USB drives on PC)

نحوه بدست آوردن لینک تو تاپیک Bay Life: Revolt هستش
سه تا تاپیک پایینتر از این تاپیک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر