لینک های استخراج شده توسط برنامه Bay Life: Revolt برای شبکه Xbox Live

برای کار با برنامه Bay Life: Revolt میتونید از تاپیک آموزش برنامه که توسط دوست خوبمون Donger تهیه شده استفاده کنید.

لینک آموزش برنامه

باتوجه به این که بر خلاف فایل های دانلودی PSN فایل های XBL به صورت یک فایل تکی می باشد و دیگر امکان بروز رسانی تنها از طریق خود کنسول یا دریافت فایل جدید امکان پذیر است به همین دلیل ذکر چند نکته ضروری به نظر می رسد :

• بازی های جدید رو سعی کنین به این صورت دانلود نکنبن چون در صورت آمدن آپدیت جدید امکان از دست وقت و حجم دانلودتون وجود داره.
  • بازی هایی که به نظرتون پر باگ هستش رو از این طریق دانلود نکنید.
  • پیشنهاد بنده این هست که اگه بازی ای رو میخوایید از این روش بگیرید بعد از عرضه آپدیت جدید بازی بگیرید.
  • پیشنهاد دومم هم این هست که فایل اصلی بازی رو بگیرید و بعدش از طریق خود کنسول اقدام به دریافت آپدیت ها بکنید چون دریافت آپدیت های 2 تا 3 گیگی به شدت راحت تر از دریافت یک بازی کامل 50 گیگی هستش.
  • بازی های قدیمی تر رو راحت تر میشه از این طریق گرفت و خارج از هارد دستگاه نگه داری کردش.

در ادامه هم لینک های بازی در اسپویلر قرار داره میشه و لذت ببرین.
برای دانلود فایل ها روی عکس ها کلیک کنین.

81Bs6uUXqoL_SL1500_.jpg
rise_of_the_tomb_raider_cover_1000.jpg

====

در انتها هم از شما دوستان گرامی میخوام که در بهبود هر چه بیشتر این تاپیک همکاری کنین و با قرار دادن لینک های بازی ها در کامنت یا ارسال پیام خصوصی باعث بهبود هر چه بیشتر این قسمت بشین.
تمامی فایل های ارسال شده در پست اول قرار خواهد گرفت و پست اول در روز های کاری آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
388
دوستان من لینک بازی از اینجا دانلود میکنم میریزم رو هارد اکسترنال ولی نه کپی میشه تو هارد دستگاه نه باز میشه فقط آیکون بازی میاد باید چکار کنم دیستگاهمم انلاینه

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
الان یکی لینک بازی call of duty modern warfare رو گذاشته بود ورژن 1.0.4.7

لینکش مگه اشتباهی بودش که پاکش کردش ؟

من ورژن 1.0.3.9 رو دانلود کرده بودم میخواستم داخل سایت بزارم دیدم لینک جدید گذاشته بود اون رو پاک کردم این رو شروع کردم گرفتن

• Like
Reactions: mafia320

sorrowrock

کاربر سایت
Nov 3, 2009
93
الان یکی لینک بازی call of duty modern warfare رو گذاشته بود ورژن 1.0.4.7

لینکش مگه اشتباهی بودش که پاکش کردش ؟

من ورژن 1.0.3.9 رو دانلود کرده بودم میخواستم داخل سایت بزارم دیدم لینک جدید گذاشته بود اون رو پاک کردم این رو شروع کردم گرفتن

خیر اشتباهی نبوده پست قبلی دوست قبلی رو ندیدم
از داخل اکانتم لینک رو قرار دادم و مشکلی نداره
دیدم ایشون گذاشتن همراه با dlc برا همون من پاک کردم پست تکراری نشه
مجددا ارسال میکنم
http://assets1.xboxlive.com/2/30819...w8Submission-EN-FR_1.0.4.7_x64__ht1qfjb0gaftw
نام فایل برای انتقال
BCA4159F-4EFA-49D5-9A0D-EFAAFFBCE180

dlc های این نسخه هم تا چند ساعت دیگه قرار میدم

sorrowrock

کاربر سایت
Nov 3, 2009
93
خیر اشتباهی نبوده پست قبلی دوست قبلی رو ندیدم
از داخل اکانتم لینک رو قرار دادم و مشکلی نداره
دیدم ایشون گذاشتن همراه با dlc برا همون من پاک کردم پست تکراری نشه
مجددا ارسال میکنم
http://assets1.xboxlive.com/2/30819...w8Submission-EN-FR_1.0.4.7_x64__ht1qfjb0gaftw
نام فایل برای انتقال
BCA4159F-4EFA-49D5-9A0D-EFAAFFBCE180

dlc های این نسخه هم تا چند ساعت دیگه قرار میدم
متاسفانه به دلیل اینکه بازی رو هنوز نتونستم دانلود نصب کنم اجازه نصب dlc رو نداد و نشد لینکاش رو قرار بدم

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
متاسفانه به دلیل اینکه بازی رو هنوز نتونستم دانلود نصب کنم اجازه نصب dlc رو نداد و نشد لینکاش رو قرار بدم

قبلیه رو دانلود کردم و فشرده میخواستم بزارم داخل سایت ولی دیدم لینک شما ورژنش بروزتر هستش اون رو پاک کردم و این رو دانلود کردم بخاطر همین پرسیدم که بازی مشکلی داشت یا نه

mhn.compfo

عضو جدید
Oct 29, 2019
1
سلام راهنمایی کنید
سوال دارم
من این دیتایی که ماله بازیه دانلود کردم اسمشو عوض کردم طبق راهنما بعد باهارد اکسترنال ریختم تو ایکس باکس شناخت ومشکلی نداشت ولی موقع اجرا ارور 0x803f8001 میده
باید بازیو بخرم بعد این دیتا رو که گذاشتید کپی کنم
یاهمینو کپی کنم اجرا میکنه کلا چه انلاین چه افلاین همین ارور 0x803f8001 میده ومیگه برو پلی استور بازی اجرا نمیشه

mafia320

کاربر سایت
Nov 25, 2006
28
دروود رفقا
کسی لینک دانلود NFS Heat را داره ؟
می‌دونم تاریخ انتشارش ۸نوامبر هست
ولی من اکانت دیجیتالی شو خریدم و واسه دانلود هم زدم توو ایکس باکس و حدود ۲۸گیگ بود.
گفتم اگر کسی لینک داره بذاره تا با اینترنت شبانه دیتاشو دانلود کنم

drmohamadreza

کاربر سایت
Jul 22, 2012
11
سلام راهنمایی کنید
سوال دارم
من این دیتایی که ماله بازیه دانلود کردم اسمشو عوض کردم طبق راهنما بعد باهارد اکسترنال ریختم تو ایکس باکس شناخت ومشکلی نداشت ولی موقع اجرا ارور 0x803f8001 میده
باید بازیو بخرم بعد این دیتا رو که گذاشتید کپی کنم
یاهمینو کپی کنم اجرا میکنه کلا چه انلاین چه افلاین همین ارور 0x803f8001 میده ومیگه برو پلی استور بازی اجرا نمیشه

این لینک ها فقط لینک دیتای بازی هست و به غیر از اونهایی که رایگان هست بای اجرای بازی های دیگه باید اون ها رو خریداری کرده باشین در غیر این صورت جواب نخواهد داد .
اگر هم بازی رو دارید و باز ارور دریافت می کنید بعد از تغییر نام و کپی به هارد باید اون رو به هارد ایکس باکس یا هارد دیگه ای به غیر از این هاردی که دیتا رو از کامپیوتر بهش منتقل کردید ، منتقل کنید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر