لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
سلام دوستان

من تابحال با این طریق کار نکرده بودم و الانم نت شبانه همراه اول گرفتم که کلا به psn وصل نمیشه. و گفتن باید با PSX دانلود کنم.
فقط یک مسئله ای. الان مثلا من بازی رچت رو بزارم رو دانلود (که قاعدتا با اخرین اپدیت دیتاش رو قرار میده) دیتایی که باید با PC دانلود کنم باید دقیقا همون نسخه باشه و همون ریجن؟ بعد آخرین نسخه های بازی های مورد نظرمو از کجا میتونم لینک دانلودشونو پیدا کنم؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
سلام دوستان

من تابحال با این طریق کار نکرده بودم و الانم نت شبانه همراه اول گرفتم که کلا به psn وصل نمیشه. و گفتن باید با PSX دانلود کنم.
فقط یک مسئله ای. الان مثلا من بازی رچت رو بزارم رو دانلود (که قاعدتا با اخرین اپدیت دیتاش رو قرار میده) دیتایی که باید با PC دانلود کنم باید دقیقا همون نسخه باشه و همون ریجن؟ بعد آخرین نسخه های بازی های مورد نظرمو از کجا میتونم لینک دانلودشونو پیدا کنم؟
سلام. بله ریجن و دیتا باید با همون توی کنسول یکی باشه. اگر ایدی بازی رو میدونید که هیچی. اگر نه با خود psx دانلود رو شروع کنید توی برنامه لینک رو میده. و برای اپدیتش هم کد cusa بازی رو اینجا سرچ کنید لینک و اطلاعات اخرین اپدیت بازی رو میده.
PS4 PKG Finder
ضمن اینکه من با شبانه همراه اول و دانلود روی خود کنسول مشکلی ندارم. سرعتش اندازه pc نیست ولی قابل انجام هست.

• Like
Reactions: HIGH DEVS

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
سلام. بله ریجن و دیتا باید با همون توی کنسول یکی باشه. اگر ایدی بازی رو میدونید که هیچی. اگر نه با خود psx دانلود رو شروع کنید توی برنامه لینک رو میده. و برای اپدیتش هم کد cusa بازی رو اینجا سرچ کنید لینک و اطلاعات اخرین اپدیت بازی رو میده.
PS4 PKG Finder
ضمن اینکه من با شبانه همراه اول و دانلود روی خود کنسول مشکلی ندارم. سرعتش اندازه pc نیست ولی قابل انجام هست.
آقا خیلی ممنون.

برای من connection fail میده و میگه انگار از طرف سرویس دهنده بلاک شده ps4

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,516
آقا خیلی ممنون.

برای من connection fail میده و میگه انگار از طرف سرویس دهنده بلاک شده ps4

واسه منم اینجوری میشه بعضی مواقع اما تو کنسول هم store باز میشه و هم بازی آنلاین میزنم اما همچنان تست رو failed میده

• Like
Reactions: HIGH DEVS

MouSio23

عضو جدید
Mar 6, 2021
1
سلام
از دوستان اگر هر کس لینک های دیتای اصلی بازی های :
The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition - کد ریجن : CUSA05572
Watch Dogs - کد ریجن : CUSA00021

رو داره ممنون میشم بذاره.
مرسی

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
سلام
از دوستان اگر هر کس لینک های دیتای اصلی بازی های :
The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition - کد ریجن : CUSA05572
Watch Dogs - کد ریجن : CUSA00021

رو داره ممنون میشم بذاره.
مرسی
اولیو نمیدونم

CUSA00021
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n.../f/UP0001-CUSA00021_00-WATCHDOGS0000000_0.pkg

آپدیت از اینجا بگیر: PS4 PKG Finder

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
سلام دوستان این بازی نسخه هک شده اومده و تو هیچ سایت ایرانی قرار ندادن . خیلی وقت هم هستش که اومده
اگه کسی این بازیو لینک داره بهم بده
My Memory of Us

البته از این سایت اصلا نمیتونم دانلود کنم ممنون میشم سایت دیگه ایی به غیر از سایت پایین آدرس بدید

My Memory of Us - Download game PS3 PS4 PS2 RPCS3 PC free

• Like
Reactions: rezagoli

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
657
بعد از چن روز کنجار رفتن با اینترنت شبانه همراه اول و خودزنی های متعدد بالاخره یک ساعت پیش موفق شدم دیتای آپدیت1.60 Apex رو بگیرم. الان با خودم گفتم خب دیگه امروز دیتاشو میریزم و میرم تو کارش. بعد یه سر زدم به این سایت چک کنم که خدایی نکرده آپدیت جدید نداده باشه که به فنا برم! به سایت مذکور مراجعه کردم و دیدم بله به فنا رفتم! اپدیت 1.61 داده با حجم 77 گیگ! از شما دوستان میپرسم! چه نوع خاکی مناسبه هس که به سرم بریزم؟؟؟؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
بعد از چن روز کنجار رفتن با اینترنت شبانه همراه اول و خودزنی های متعدد بالاخره یک ساعت پیش موفق شدم دیتای آپدیت1.60 Apex رو بگیرم. الان با خودم گفتم خب دیگه امروز دیتاشو میریزم و میرم تو کارش. بعد یه سر زدم به این سایت چک کنم که خدایی نکرده آپدیت جدید نداده باشه که به فنا برم! به سایت مذکور مراجعه کردم و دیدم بله به فنا رفتم! اپدیت 1.61 داده با حجم 77 گیگ! از شما دوستان میپرسم! چه نوع خاکی مناسبه هس که به سرم بریزم؟؟؟؟
خاک رس!
اون اپدیت کامل 77 گیگه؟ اگه اره یه روشی بود میشد که اپدیت های قدیمی تر رو هم نصب کرد. شما اگر بتونی همون 1.60 رو نصب کنی احتمالا برای اپدیت 1.61 حجم خیلی کمتری نیاز باشه.

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
657
خاک رس!
اون اپدیت کامل 77 گیگه؟ اگه اره یه روشی بود میشد که اپدیت های قدیمی تر رو هم نصب کرد. شما اگر بتونی همون 1.60 رو نصب کنی احتمالا برای اپدیت 1.61 حجم خیلی کمتری نیاز باشه.
1.60 76 گیگ بود که من دانلود کردم. سعی میکنم ببینم میتونم همینطوری نصبش کنم.

dani666v

کاربر سایت
Apr 2, 2012
15
خاک رس!
درود
میشه لطفا راهنمایی کنید روشش رو.
من مغازه دارم و کلافه شدم از آپدیتای متعدد سونی.
اگر بشه با آپدیت در دسترسم بازی بزنم عالی میشه.

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
Play at Home Games - 2021 NA
این بازی‌ها رایگان هستند و برای دریافتشون نیازی به PS+ ندارید.
بازی Horizon Zero Dawn Complete Edition هم از April 19 رایگان میشه.
-
Subnautica
Part 0
Update v1.12
DP
Part 0
Part 1
Part 2
-
Enter the Gungeon
Part 0
Update v1.16 - DP
-
Abzu
Part 0
Update v1.02 - DP
-
The Witness
Part 0
Update v1.05 - DP
-
Rez Infinite
Part 0
Update v1.06 - DP
-
Thumper
Part 0
Update v1.06 - DP
-
Astro Bot Rescue Mission - VR Only
Part 0
Part 1
Update v1.04 - DP
-
Moss - VR Only
Part 0
Part 1
Update v1.09
DP
Part 0
Part 1
-
Paper Beast - VR Only
Part 0
Part 1
Update v1.04 - DP

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
سلام

من امروز با یه مشکلی تو IDM مواجه شدم
مثلا لینک Call of duty Modern Warfare Remastered

http://ic.bc798500.0ef18d.gs2.sonyc.../f/UP0002-CUSA03522_00-CODMWRTHEGAME001_0.pkg

داخل IDM میزارم همش رو 4 گیگ میزنه

حتی 15 تاش هم میکنم بازم 4 گیگی میزنه
حتی آخرین لینکش رو که عددش 9 هست میزنم رو اونم 4 گیگ میزنه

حتی داخل مرورگر هم برا دانلود میزارم همین مشکل داره

برا شما هم این مشکل پیش اومده ؟
این لینک رو الان زدم تا پارت دهم (شماره 9) داره

1617100699948.png

• Like
Reactions: generous6680

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر