لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

Arabo

کاربر سایت
Feb 21, 2012
41
دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده الان 2 باره دارم دیتای Middle-earth: Shadow of Mordor رو دانلود میکنم اما وقتی میخوام با PSX بریزم رو کنسول همش پیغام Data Is crrupted میده . یه مقدار میزارم مستقیم دانلود کنه باز میخواد از PSX بگیره این پیغامو میده . کسی تا حالا به این مشکل برنخورده ؟
سلام
برای من هم این مشکل پیش اومده،شما بزارید یه 10 یا 20 مگ از دیتا مستقیم دانلود شه بعد دوباره بزارید از PSX بگیره اگه باز ارور داد باید بزارید مقدار بیشتری به صورت مستقیم بگیره اگه باز هم نشد اون پارت از دیتا مشکل داره باید دوباره دانلود بشه.
خودتون دیتا بازی رو دانلود میکنین؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
سلام دوستان

کسی میدونه بازی paragon از حالت ممنوع بودن برای بازیکنان ایرانی در اومده یا هنوز هم نمیشه بازیش کرد ؟؟؟
فقط برای ساخت اکانت نیاز به ف یلتر شکن داری وگرنه سرورهای بازی مشکلی نداره ولی من که اصلا از بازیش خوشم نیومد

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ممنون دوست من
این لینکی که دادی لینک بازیشه یا ابدیت بازیش
چون خوده بازی 14 گیگه؟

خود بازیه باید پارتهای بعدی رو خودت درست کنی دیگه، توی آموزش توضیح داده شده چهطوری لینکهای بعدی رو درست کنی :)

• Like
Reactions: se.phi.roth

amirdvb2

کاربر سایت
Dec 7, 2014
106
سلام به ادمین بخش پیام بده اتفاقا کار بسیار خوبیه
دوستان ادمین این بخش ایدیشون چیه من مصمم هستم یه نظمی به این تاپیک بدم حداقل روزی 1 بار اپدیتش کنم و لینکهای جدید تر رو اپدیت کنم

• Like
Reactions: mehran and Arabo

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان ممنون ميشم لينک آپديت 1.28 ريجن 1 بازى DRIVERCLUB رو به صورت کامل قرار بدين و حجمش هم بگين حدود چند گيگه ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر