لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
دوست عزیز ببخشید این سوال شاید خیلی مبتدیانه باشه برای تمام کشورهای ریجن 2 همین دیتا باید استفاده بشه ؟ مثلا امارات هم همینه انگلیس هم همینه؟
درود
برای این بازی رو نمیدونم . ولی بعضی بازیها ریجن 2 برای کشور امارات یه کد دیتا رو داره و برای انگلیس هم یه کد دیتا
مثل بازی Ratchet
داداش ممنون
اول اینکه لینکو خودت گرفتی؟برا امریکاست؟کدش درسته بگیریم؟
دوم اینکه شما اکانت بازیو خریدی؟از کجا و چه ظرفیتی؟
سوم اینکه چند گیگه؟
ممنون
درود
نه دوستم گرفته بود / احتمال خیلی بالا آمریکا
تو اکانت ترکیبی بوده صد در صد
11 پارت هست

• Like
Reactions: ehsas1

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
درود
برای این بازی رو نمیدونم . ولی بعضی بازیها ریجن 2 برای کشور امارات یه کد دیتا رو داره و برای انگلیس هم یه کد دیتا
مثل بازی Ratchet
خوب الان اینی که شما دادی برای ریجن 2 چه کشوریه؟ اخه من کدش رو نمیدونم کجا باید بزنم که چک کنم توضیح بدین ممنون میشم

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
خوب الان اینی که شما دادی برای ریجن 2 چه کشوریه؟ اخه من کدش رو نمیدونم کجا باید بزنم که چک کنم توضیح بدین ممنون میشم
شما میتونید برید توی PSn Games و در Download List روی بازی PES 2017 برید . در پایین سمت چپ لینک بازی میاد . کدش رو با کد لینک مقایسه کن

mehdipahlavi

کاربر سایت
May 31, 2014
94

CoLoNeL_F

کاربر سایت
Oct 30, 2013
42
سلام
خسته نباشید دوستان...

دوستان میتونید یه اپلودر خوب معرفی کنید که بشه فایل های تا حجم 4گیگ رو از طریق ادرس نه فایل تبدیل اپلود کرد؟
چون من از اپلود بوی استفاده میکردم و وقتی ادرس ها رو لیچ میکنم سرعت لیچ قبلا بین 80 تا 100مگ بود ولی الان به 1مگ هم به زور میرسه

linuxx2011

کاربر سایت
Sep 16, 2012
63
آپدیت pes17 ریجن 2 کجا هست؟

سلام
خسته نباشید دوستان...

دوستان میتونید یه اپلودر خوب معرفی کنید که بشه فایل های تا حجم 4گیگ رو از طریق ادرس نه فایل تبدیل اپلود کرد؟
چون من از اپلود بوی استفاده میکردم و وقتی ادرس ها رو لیچ میکنم سرعت لیچ قبلا بین 80 تا 100مگ بود ولی الان به 1مگ هم به زور میرسه
لینکاتو بفرس برام تا خودم لینک پر سرعت بدمت بهت لینک بازیایی که میخوای
این تلگرامم
@ranaei_ir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر