لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

alsid

کاربر سایت
Dec 11, 2013
77
سلام دوستان
بازی DC Universe Online دانلود کردم شروع به انتقال کردم حدود هفت گیگ که انتقال داد یه فایل جدید خواست UP0017-CUSA00012_00-DCUOLPS4LIVE0001-A0140-V0100-DP دانلودش کردم
ادرش دادم بعد دیگه انتقال انجام نشد پیغام میده نمیتونم دانلود کنم. پاک کردم دوباره مراحل رفتم دوباره همین فایل خواست UP0017-CUSA00012_00-DCUOLPS4LIVE0001-A0140-V0100-DP ادرس دادم بعد انتقال قطع شد
مشکل چیه؟
سپاس

hippocampus

کاربر سایت
Aug 10, 2009
51
نام
بابک
سلام ببخشید من اپدیت 1.15 gta v رو دانلود کردم الان باید پارت سومو دانلود کنم یا پارت اول یا هرسه (بدون در نظر گرفتن فایل dp)
میشه راهنمایی کنین

سلام. با خود کنسول اگه از ادامه‌ برید حدود ۷۰۰مگ بیشتر نیست.
اصولا بعد از فایل DP، یه مقداری از پارت 0 میگیره. با توجه به اینکه ۷۰۰ مگ به آپدیت اضافه شده و پارت آخر هم کمتر از ۷۰۰مگ هست، بعید نیست که از هر سه تا پارت استفاده کنه برای دانلود. با کنسول بگیرید به صرفه‌تره.

--

آپدیت:
الان گذاشتم دانلود بشه. از هر سه تا پارت داره برای دانلود استفاده می‌کنه. خیلی کم از پارت ۰ دانلود کرد. بعدش پارت ۱ و ۲.

آخرین ویرایش:

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
دوستان این فایل که به جای عدد 0 یا 1 یا ... عبارت DP نوشته ، نیاز هست آیا ؟ چرا اینقدر حجمش کمه ؟ وقتی داریم روی ps4 میریزیم آیا نیاز بهش داریم ؟

hippocampus

کاربر سایت
Aug 10, 2009
51
نام
بابک
دوستان این فایل که به جای عدد 0 یا 1 یا ... عبارت DP نوشته ، نیاز هست آیا ؟ چرا اینقدر حجمش کمه ؟ وقتی داریم روی ps4 میریزیم آیا نیاز بهش داریم ؟
فایل DP رو برای تشخیص اینکه کدوم پارت‌ها گرفته شده و برای ادامه‌ی دانلود (یا ادامه دادن دانلود از آپدیت فبلی) استفاده میشه. وقتی دانلود آپدیت رو می‌زنید و می‌نویسه preparing to download... داره این فایل رو دانلود می‌کنه. این فایل با هر بار resume کردن، از اول دانلود میشه. پس بهتره که این فایل رو جداگانه دانلود کنید و داشته باشید.
درضمن آدرس این فایل با آدرس فایل‌های آپدیت یکیه، یعنی کافیه که اون -DP رو حذف کنید. اگر فایل چند پارتیه به جاش _0 بذارید.

آخرین ویرایش:

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
فایل DP رو برای تشخیص اینکه کدوم پارت‌ها گرفته شده و برای ادامه‌ی دانلود (یا ادامه دادن دانلود از آپدیت فبلی) استفاده میشه. وقتی دانلود آپدیت رو می‌زنید و می‌نویسه preparing to download... داره این فایل رو دانلود می‌کنه. این فایل با هر بار resume کردن، از اول دانلود میشه. پس بهتره که این فایل رو جداگانه دانلود کنید و داشته باشید.
درضمن آدرس این فایل با آدرس فایل‌های آپدیت یکیه، یعنی کافیه که اون -DP رو حذف کنید. اگر فایل چند پارتیه به جاش _0 بذارید.
توضیح کامل و عالی ممنون . فقط موقع انتقال به ps4 ازش استفاده میکنه ؟؟

hippocampus

کاربر سایت
Aug 10, 2009
51
نام
بابک
توضیح کامل و عالی ممنون . فقط موقع انتقال به ps4 ازش استفاده میکنه ؟؟
خواهش می‌کنم.
اگر با خود کنسول هم بازی رو آپدیت کنید این فایل دانلود می‌شه. فرقی نداره از PSX برای انتقال استفاده کنید یا نه.

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,412

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر