لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
من آپدیت 1.11 رو نصب کردم قبلا.
برای 1.12 مجددا باید همه پارتهارو دنلود کنم یا فقط پارت آخر؟به چه شکله؟
ممنون...
بله اگه با کامپیوتر میخوای دانلود کنی باید همرو یعنی 1.12 رو از اول بگیری اما اگه با کنسول بگیری نزدیک دو گیگ بیشتر نیس

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

hidden-h

کاربر سایت
Dec 14, 2015
59
سلام خیلی ببخشید کسی هست که بتونه بازی راکت لیگ رو با من شییر کنه در غبال اون من هم بازی farcry 4رو که خودم خریداری کردم با کد بهش میدم هر کی مایله یک پیام بده ممنون میشم

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,452
بله اگه با کامپیوتر میخوای دانلود کنی باید همرو یعنی 1.12 رو از اول بگیری اما اگه با کنسول بگیری نزدیک دو گیگ بیشتر نیس

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

متشکزم..
من آپدیت 1.11 رو هم با pc دانلود کردم و با psx منتقل کردم به کنسول. بازم راهی نداره؟؟
یعنی هربار که آپدیت هرچند کوچیکی بیاد برای بازی، باید آخرین آپدیت ( 17 گیگ + حجم آپدیت جدید) رو دوباره دانلود کنیم؟!

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
متشکزم..
من آپدیت 1.11 رو هم با pc دانلود کردم و با psx منتقل کردم به کنسول. بازم راهی نداره؟؟
یعنی هربار که آپدیت هرچند کوچیکی بیاد برای بازی، باید آخرین آپدیت ( 17 گیگ + حجم آپدیت جدید) رو دوباره دانلود کنیم؟!

بله درسته / مگه اينكه با كنسول اپديت كني اونطوري فقط حجم اپديت رو دانلود ميكنه

سلام دیتا بازی pse 16 my club و world of tanks برای ریجن 1 اگه میشه بزارید

World of tanks رو منم دنبالشم اما فلن بتاش تموم شده اما ديتاش فك نكنم فرقي بكنه بگيريم واسه دفه بعد بدردمون ميخوره

Last edited by a moderator:

mahdi131

کاربر سایت
Mar 29, 2015
18
سلام من الان بازی ویچر رو کنسولم آپدیتش 1.11 هست ولی بازم وقتی میخوام با کنسول دانلود کنم این آپدیت جدید رو حجمش رو میزنه همون 17 گیگ و شروع به دانلود می کنه.کسی دیگه هم این مشکلو داره؟

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
  • Like
Reactions: imanasgharpour

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
وقتی خواستی بریزی تو کنسول ازت آپدیت هم میخواد که 18 گیگه ناقابل :d
واس منم اخرش 45 گیگ دانلود کردم
پس بهتره که اپدیت رو هم الان دانلود کنی باهاش که آخریش 1.11 هست ! :d

من اون 25 گیگ رو دانلود کردم وقتی داشتم میریختم دیدم لینک اپدیتش رو هم داده استخراج کردم که اونم دانلود کنم. خب این یعنی اینکه همزمان با دانلود اپلیکیشن دیتا اپدیتم لا به لاش میگیره سوالی که الان پیش میاد اینه که فقط ویچر اینطوریه یا کلا بقیه بازیا هم اینطور شده ؟

- - -ویرایش - - -

قبلا با اضافه شدن یه بازی به لایبرری یه دانلود برای خودش میومد یه دانلود دیگه برای اپدیت الان کلا عوض شده ؟ یعنی دیتا و اپدیتو برای هر بازی ای یجا دانلود میکنه ؟

لینک اپدیت 1.15 GTA رو برای ریجن 1 لطف میکنید ;)

Last edited by a moderator:

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من اون 25 گیگ رو دانلود کردم وقتی داشتم میریختم دیدم لینک اپدیتش رو هم داده استخراج کردم که اونم دانلود کنم. خب این یعنی اینکه همزمان با دانلود اپلیکیشن دیتا اپدیتم لا به لاش میگیره سوالی که الان پیش میاد اینه که فقط ویچر اینطوریه یا کلا بقیه بازیا هم اینطور شده ؟

- - -ویرایش - - -

قبلا با اضافه شدن یه بازی به لایبرری یه دانلود برای خودش میومد یه دانلود دیگه برای اپدیت الان کلا عوض شده ؟ یعنی دیتا و اپدیتو برای هر بازی ای یجا دانلود میکنه ؟
جدیدا وقتی یه بازی رو میخواد دانلود کنه آخرین آپدیت رو هم باهاش دانلود میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر