لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)

Erfan ninja

کاربر سایت
Dec 5, 2011
35
نام
عرفان
نه نمی پرن
اگه بازيا مال ي اكانت ديگه باشن چي؟ظرفيت ٣ ي اكانت ديگه ديتاشونو نصب نكردم اكانتا چي اونام ميپرن؟و اينكه بازي ها اكانتي اگه نصب شده باشن مشكلي پيش نمياد؟كلا تا كي با ٢.٥٥ ميشه انلاين بود؟

kiantomcat

کاربر سایت
Jul 24, 2015
63
نام
حمید
دوستان سلام
بازیهایی رو که دانلود کردم
اکانتشو از سایتهایی که میفروشن بخرم امکان داره بعد از وصل شدن به psn بازیها بپره یا نه؟
با تشکر

badboy_2820

کاربر سایت
Dec 4, 2014
16
نام
Parsa
خسته نباشید ی چن تا سوال داشتم درباره ی این نوع بازی ها:
اگه این بازی ها رو نصب کنی برای کنسول مشکلی پیش نمیاد؟
تو پی اس ان بن نمیشی؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان برای لینکهای صفحه اول مشکلی پیش اومده ؟ الان هیچ کدوم کار نمیکنه !!! میگه cant find server توی IDM !!

انگار کلا سرور دانلود PSN مشکل پیدا کرده یا مشکل از نت ِماست!

ویرایش : الان امتحان کنید درست شده

- - -ویرایش - - -

دوستان سلام
بازیهایی رو که دانلود کردم
اکانتشو از سایتهایی که میفروشن بخرم امکان داره بعد از وصل شدن به psn بازیها بپره یا نه؟
با تشکر

نه با وصل شدن به PSN این اتفاق نمی افته ولی اگه اون اکانتی که بازی داخلشه ممکنه بن شه و دیگه نتونید بازی کنید

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
انگار کلا سرور دانلود PSN مشکل پیدا کرده یا مشکل از نت ِماست!

ویرایش : الان امتحان کنید درست شده

فکر کنم *****ش کردن PSN !!! بدبخت شدیم رفت !!! چون الان با V...P...N دارم راحت دانلود میکنم ولی همینجوری نمیشه !!!

آقا درست شد ! خدا رو شکر !! گفتم بدبخت شدیم رفت !! داشتم دیگه چمدونمو میبستم تا از ایران برم !! چون تو این دنیا فقط همین 1 تفریح برامون مونده! ایشالاه که همیشه پا بر جا باشه !!!

آخرین ویرایش:

kiantomcat

کاربر سایت
Jul 24, 2015
63
نام
حمید
الان بتمن رو دان کردم و ظرفیت دوم رو از هر سایتی بخرم با توجه به ظرفیت دو امکان داره که اکانتم بن شه؟
کلا شنیدم که ممکنه با هر ظرفیتی اکانتمون بن شه این حقیقت داره یا نه میشه با خیال راحت بازی ظرفیت دو خرید چون میگن انقدر این ظرفیتها فروش میره، ظرفیت 1.2.3 و بقیه رو کلا بن میکنن.
جای مطمئن دارید آدرس بدید برای خرید ظرفیت ها.

آخرین ویرایش:

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
سلام دوستان

دیتای بازیها رو داشته باشی چند روش برای اجراشون هست؟ حالا قانونی یا غیر قانونیش مهم نیست هر کدوم از روشها هم چقدر هزینش میشه معمولا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر