كسي Quake 4 رو روي 360 بازي كرده؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام
ميخواستم اين بازي رو بگيرم ولي تو review ها خوندم كه مشكل افت فريم داره ولي مقاله درست توضيح نداده كه مشكل چقدر فجيعه، خواستم از بچه هايي كه اين بازي رو روي 360 بازي كردن خواهش كنم نظرشونو در مورد اين مشكل و يا خود بازي، بگن.

تشكر.

@آدمايي كه نميدونن تاپيك زدن در مورد يه سوال فرقش با پرسيدن يه سوال تو يه تاپيك كلي به اسمه "تبادل نظر در مورد بازيهاي 360" چه فرقي ميكنه:
Grow up

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
جديده كه اسمش Enemy Territory: Quake Wars هست و در اصل يه زير مجموعه از Enemy Territoryه، منظورم همون قديميه هست كه سال 2005 اومد (تو مايه هاي Launch Title بوده انگاري)

بالاخره بازي (ع) Carmack هستش و بايد بازي كرد!

جزو اولین بازیهایه کپی بود که گرفتم
10000 تومن هم پولش رو دادم ولی یه کم بازی کردم گیر کرد
اون یه خورده که من رفتم قشنگ بود
البته نزدیکه 3 سال پیش بود شاید الان دوباره بخوام برم دیگه به نظرم خوب نباشه

در هر صورت 4000 تومنه دیگه داداش بگیر حال کن;)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
آره. من بازی کردم.
بازیه قشنگی بود. اما افت فریمی من توش ندیدم.
فقط بعضی جاها هنگ میکرد که البته اونم بره دیسکه مزخرفی بود که خریدم.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
با تشكر از بچه ها،
جالبه شماها توش افت فريم نديدين چون تو review ها همه از افت فريم شاكي بودن، هدفم از اين تاپيك اين بود كه ببينم چقدر افت فريمش بده كه شماها ميگين اصلا افت فريم نديدين.

البته يه جا نوشته بود كه اگه رو تلويزيون غير HD بازي كني، چون حجم پردازش كم ميشه، افت فريم خيلي كم ميشه، فك كنم شماها چون همون 2-3 سال پيش بازي كردين و اون موقع HD تقريبا نبود و 360ها هم HD نداشتن، واسه همين مشكل افت فريم نديدين.

حيف، اين بازي 2ديسك هست و تو ديسك دوم نسخه كامل Quake 2 رو كه پورت شده رو 360 هم گذاشتن، كاش اينم تو ايران ميبود.

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
چرا بازی که روی pc اون همه موفق بود فقط به خاطر افت فریم واقعا شدید به یک بازی unplayable روی360 تبدیل شد.من تست کردم واقعا بد بود .حتی doom3 روی ایکس باکس 1 ارزشش بیشتر از این بود

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
چرا بازی که روی pc اون همه موفق بود فقط به خاطر افت فریم واقعا شدید به یک بازی unplayable روی360 تبدیل شد.من تست کردم واقعا بد بود .حتی doom3 روی ایکس باکس 1 ارزشش بیشتر از این بود

من الان تريلر review شو ديدم، عالي بوود، فكم افتاد وقتي روون بودن بازي رو ديدم، تو 6دقيقه كه review كرده بود هم حرفي از افت فريم نزده بود، البته چون من هميشه كامپيوتر آشغالي داشتم، با افت فريم alliance شديدي دارم، مثلا Quake II رو روي DS تموم كردم كه يه جاهاي در ثانيه اصلا يك فريم هم نميداد.

ضمنا خيلي هم طولانيه. (10 تا 15 ساعت)

فقط حيف ديسك 2ش تو ايران نيست، چون تو كل Quake II رو پورت كردن رو 360 كه ....، گفتن نداره چه بازي عالي اي هست.

سرعت روون بودن اين بازي فك منو انداخت، نميدونم چرا همه اينقدر ازش بد ميگن، البته Quake بازي اي هست كه يا عاشقش ميشي يا ازش متنفر ميشي، بازي همه كس نيست.

wii رايش:
فك كنم تريلري كه من ديدم ماله نسخه PC باشه كه اينقدر روونه، چون دقت كردم ديدم رو فايل تريلر چيزي درمورد سيستمي كه روش review كردم ننوشته و ممكنه تو ذوق هم بزنه ولي باز ارزش 4تومن رو داره.

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
میشه گفت بدترین پرتی که تاحالا واسه 360 انجام شده همین بازیه. خیلی داغونه نسبت به ورژن PC. نگیری هم چیزی رو از دست ندادی.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
ميخواستم اين بازي رو بگيرم ولي تو review ها خوندم كه مشكل افت فريم داره ولي مقاله درست توضيح نداده كه مشكل چقدر فجيعه، خواستم از بچه هايي كه اين بازي رو روي 360 بازي كردن خواهش كنم نظرشونو در مورد اين مشكل و يا خود بازي، بگن.

تشكر.

@آدمايي كه نميدونن تاپيك زدن در مورد يه سوال فرقش با پرسيدن يه سوال تو يه تاپيك كلي به اسمه "تبادل نظر در مورد بازيهاي 360" چه فرقي ميكنه:
Grow up
من بازی کردم - بازی افت فریمهای زیادی داره که در طول بازی مشاهده میکنی انها رو - به نظر من گرافیک Quake 4 خیلی شبیه به Doom 3 توی XBOX بود و اگر Quake رو دوست داری بخر و بازی کن به شرطی که با افت فریم کنار بیای.
اي بابا، دلمون خوش بود كه رو PC نشد، رو 360 اينو بازي ميكنيم، زرشك.
:cheesygri
درود
میشه گفت بدترین پرتی که تاحالا واسه 360 انجام شده همین بازیه. خیلی داغونه نسبت به ورژن PC. نگیری هم چیزی رو از دست ندادی.
دقیقا - نسب به نسخه عالی PC در حد حدودا هیچ هست :laughing:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
تشكر
من خيلي Quake دوست دارم ولي قيمتش براي اين ريسك يكم بالاست براي من.
چند درصد بازي افت فريم زير 20فريم داره؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تشكر
من خيلي Quake دوست دارم ولي قيمتش براي اين ريسك يكم بالاست براي من.
چند درصد بازي افت فريم زير 20فريم داره؟
اونطوری که من یادمه ( چون نزدیک به یکسال و نیم پیش بازی کردم) توی موقعهایی افت فریم بازی به صورت متوالی ادامه داشت و هرزگاهی به زیر 20 هم میرسید اما ایراد گرفتن سایتهای مثل Gamespot از افت فریم بایستی به خاطر طولانی بودن مدت زمان افت فریم باشه -

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر