كد هاي تقلب : Splinter Cell: Double Agent

Black Eagle

کاربر سایت
Aug 3, 2006
28
نام
امیر
نوشته شده توسط Pandora Tomorrow:
این بازی نه چیتی داره نه ترینری!

دسته ، ولی با یه دستکاری کوچیک تو فایل های بازی میشه عملا یه ترینر ساخت.

---
اول فایل SplinterCell4User.ini رو توی پوشه ی SCDA-offline/system با notepad باز کن و دنبال این تیکه بگرد :

F2=
F3=
F4=

و بعد تغییرش بده به این :

F2=invisible
F3=invincible
F4=ammo

فقط قبلش از سیوهات یه کپی بگیر چون نمیدونم چرا سیوهای من رو دیگه نمیشناخت بعد از اینکه این کار رو کردم ولی روی کامپیوتر دوستم سیوهاش رو بعد از اینکار راحت میشناخت.

بعد برو توی بازی و با زدن F2 نامرئی میشی ، با زدن F3 ضد ضربه یا به اصطلاح GodMode میشی و با زدن F4 تیر هات تموم نمیشه.

خوش بگذره
38.gif

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
با سلام...

من در مرحله ای که باید از یک ملاقات مخفیانه فیلمبراری کنم گیر کردم(همونی که از یک اسمان خراش باید بیایم پایین و...)...خلاصه تا به پشت پنجره میرسم...اون محافظه میاد و پرده هارو میکشه و میبازم!!!

چه کار باید بکنم؟

naderi_cse

کاربر سایت
Sep 21, 2006
21
فقط قبلش از سیوهات یه کپی بگیر چون نمیدونم چرا سیوهای من رو دیگه نمیشناخت بعد از اینکه این کار رو کردم ولی روی کامپیوتر دوستم سیوهاش رو بعد از اینکار راحت میشناخت.
38.gif

این سیو های بازی دقیقا کجان و تحت چه نامی؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
با سلام...

من در مرحله ای که باید از یک ملاقات مخفیانه فیلمبراری کنم گیر کردم(همونی که از یک اسمان خراش باید بیایم پایین و...)...خلاصه تا به پشت پنجره میرسم...اون محافظه میاد و پرده هارو میکشه و میبازم!!!

چه کار باید بکنم؟
بهتره این سوال رو تو تاپیک خود بازی مطرح کنی.
شما بعد از اینکه پرده کشیده شد میکروفن رو غلاف کن و سریعا به سمت پایین بیا و نذار که نور هلیکوپتر به شما برسه

850750043

کاربر سایت
Feb 21, 2009
28
سیو بازیه Splinter Cell Double Agent

سلام
آقا من هر چی سایت بود زیرورو کردم اما همشون کد تقلب داشتند در صورتی که من سیو بازی رو میخوام ،کد تقلب نمیخوام چون دیگه حوصله ندارم از اول بازی کنم.من سیو بازیرو تا مرحله 7 لازم دارم اگه بزاری یه دنیا ممنونتون میشم خیلی وقته دنبالشم.

Xboy58

کاربر سایت
Apr 28, 2011
16
تو Application Data بگرد دنبالش ;) اسمش هم فکر میکنم ubi هست!

آقا اين application data کجاست ؟ من براي اساسينز کريد 3 هم هرچي گشتم پيداش نکردم.اين درايو سي رو هم شخم زدم.
بعد يه چيزي.splinter cell chaos theory کد تقلب داره ؟
اگه داره ميشه بهم بدينش ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر