قیمت و تاریخ عرضه Xbox360

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
آهان قیمتشا یادم رفت بهت بگم
راستش با توجه به اینکه Xbox 360 در چند مدل مختلف عرضه میشه قیمتش چیزی بین 300 تا 500 دلاره
فکر میکنم ارزونترین مدلش چیزی حدود 299 دلار باشه

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
تو ژاپن كه اونطوري كه گفتن 22 نوامبر ميياد و از اونجايي كه micro$oft گفته 360 در هم دنيا تو يه روز ميياد بايد تو آمريكا هم همين تاريخ بيياد

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
کنسول XBOX360 در تاریخ 22 نوامبر در آمریکای شمالی و در تاریخ 2 دسامبر در اروپا و در تاریخ 10 دسامبر در ژاپن عرضه خواهد شد. در آمریکا و اروپا این کنسول در 2 نسخه Premium با قیمت 399$ و Core با قیمت 299$ عرضه خواهد شد اما در ژاپن فقط یک نسخه یعنی نسخهPremium با قیمت 349$ عرضه خواهد شد!
امکان پیش خرید این کنسول در ایران با قیمت بسیار بسیار مناسب هم تا چند روز دیگر فراهم میشود (چه جوریش رو صبر کنید خودتون متوجه میشید!)

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
البته منظوره من اين بود كه اين قيمت تو توكيو اعلام شد...ولي چون دنبالشو نگرفتم اين جوري شد:)

The BIG Boss

کاربر سایت
Sep 25, 2005
61
کنسول XBOX360 در تاریخ 22 نوامبر در آمریکای شمالی و در تاریخ 2 دسامبر در اروپا و در تاریخ 10 دسامبر در ژاپن عرضه خواهد شد. در آمریکا و اروپا این کنسول در 2 نسخه Premium با قیمت 399$ و Core با قیمت 299$ عرضه خواهد شد اما در ژاپن فقط یک نسخه یعنی نسخهPremium با قیمت 349$ عرضه خواهد شد!

با سلام...

کاملا درسته... فقط میخام یه چیزی رو اضافه کنم :

این طور که از جستجو در فروم های خارجی بر می اومد
پکیج Premium دارای سازگاری با بازیهای XBOX فعلی هست و میتونه اونها رو اجرا کنه ولی پکیج Core دارای این خاصیت نیست و شما اگه میخاید هنوز بازیهای Xbox رو بازی کنید باید خود کنسول XBOX تون رو هم داشته باشید..

فعلا
Cheers

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
نوشته شده توسط The BIG Boss:
با سلام...

کاملا درسته... فقط میخام یه چیزی رو اضافه کنم :

این طور که از جستجو در فروم های خارجی بر می اومد
پکیج Premium دارای سازگاری با بازیهای XBOX فعلی هست و میتونه اونها رو اجرا کنه ولی پکیج Core دارای این خاصیت نیست و شما اگه میخاید هنوز بازیهای Xbox رو بازی کنید باید خود کنسول XBOX تون رو هم داشته باشید..

فعلا
Cheers
سلام...
مسئله Backwards compability برای XBOX360 خیلی مبهم هست. دلیل این مسئله هم بیشتر برمیگرده به GPU. به این خاطر که GPU کنسول XBOX توسط nVidia طراحی شده بود و GPU کنسول XBOX360 توسط ATI طراحی شده و تفاوت اساسی در ساختار و معماری GPU از امکان اجرای بازیهای XBOX بر روی XBOX360 جلوگیری میکنه. به همین خاطر برای اجرای بازی های XBOX بر روی XBOX360 احتیاج به شبیه ساز (Emulator) هست. یعنی برای هر بازی یک شبیه ساز مخصوص همان بازی. این شبیه ساز ها هم طبیعتا باید بر روی HDD نصب بشه تا بشه ازشون استفاده کرد. Peter Moore در مصاحبه اخیر خودش گفته بود که تیمی که مسئولیت طراحی این شبیه ساز ها رو بر عهده داره در حال حاضر به شدت در حال کار در همین زمینه هست تا هر چه بیشتر بتونه شبیه ساز طراحی کنه تا X360 بتونه تعداد بیشتری از بازی های XBOX رو ساپورت کنه. البته تقدم طراحی این شبیه سازها هم بر اساس فروش ومحبوبیت آن بازی نزد گیمر ها هست. به همین خاطر هم چند وقت پیش سایت 1UP برای کمک به مایکروسافت در این زمینه لیستی از بازیهای مورد نظر برای این کار را تهیه کرد تا علاقه مندان به بازیهای مورد علاقه خود رای بدهند و مایکروسافت بدین ترتیب بتونه بازیها رو از لحاظ محبوبیت بهتر رتبه بندی کنه . در هر صورت برای اجرای بازیهای XBOX بر روی X360 در صورت موجود بودن شبیه ساز اون بازی به HDD احتیاج هست تا اون شبیه ساز بر روی آن نصب بشه. البته تعداد شبیه ساز هایی که تا چند وقت قبل از عرضه آماده بشن احتمالا از ابتدا بر ر روی HDD نسخه Premium و همچنین HDD هایی که به طور جدا برای کنسول عرضه میشن قرار میگیره.شبیه ساز هایی هم که بعدا طراحی میشه از طریق XBL و طرق دیگه در دسترس علاقه مندان قرار میگیره.

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
نوشته شده توسط saeed-crisis2:
فکر نکنم xbox 360 تو ایران به این زودیها جا بیفته چون هنوز توی خرید ایکس باکس معمولیش موندیم چه برسه به 360... :mrgreen: :mrgreen:
نه من اینجوری فکر نمی کنم چون تبلیغات در مورد این کنسول خیلی بیشتر شده و همچنین بازی های خیلی زیادی براش کانفیرم شده.

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
نه من اینجوری فکر نمی کنم چون تبلیغات در مورد این کنسول خیلی بیشتر شده و همچنین بازی های خیلی زیادی براش کانفیرم شده
اکس باکس ساخت آمریکا به دلیل تحرم آمریکا نمی تونه با PlayStation ساخت ژاپن در ایران رقابت کنه...غیر از اینکه قیمت PS3 خیلی بالاتر باشه و یا بازی هاش که قرار با blue ray عرضه بشه مقرون به صرفه نباشه

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
نوشته شده توسط farzadlion:
اکس باکس ساخت آمریکا به دلیل تحرم آمریکا نمی تونه با PlayStation ساخت ژاپن در ایران رقابت کنه...غیر از اینکه قیمت PS3 خیلی بالاتر باشه و یا بازی هاش که قرار با blue ray عرضه بشه مقرون به صرفه نباشه
والا من اولا طرفدار پی اس 3 بودم ولی یواش یواش نظرم داره عوض میشه...
آخه سونی دیگه گندشو در آورده...نه کنفرانسی...نه تبلیغی...هیچی...

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
والا من اولا طرفدار پی اس 3 بودم ولی یواش یواش نظرم داره عوض میشه...
آخه سونی دیگه گندشو در آورده...نه کنفرانسی...نه تبلیغی...هیچی
واقعا دلت ميياد يه مويه اسنيك رو با هزارتا 360 عوض كني؟

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
نوشته شده توسط mohammad_66:
واقعا دلت ميياد يه مويه اسنيك رو با هزارتا 360 عوض كني؟

Tard

ek2cfm.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر