قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

salar2

کاربر سایت
Dec 19, 2010
344
لیست به روز قیمت ها در فروشگاه سونی:
ایکس باکس 360 الیت با مادر بورد جاسپر کپی شده 400هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری (داشبورد+درایو)
ایکس باکس 360 ارکید با مادر بورد جاسپر کپی شده 300هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)
پک کامل کینکت به همراه اداپتور 255 هزار تومان
یارانه های xbox هم کم کم داره برداشته میشه =))
جدا قیمت ها کی میاد پایین :(

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
با سلام تایپکی پیدا نکردم این سوالمو بپرسم گفتم اینجا بپرسم که همتون هردوشم دارید
من میخوام یه کنسول بگیرم و محدودیت قیمت هم ندارم
play station 3 OR XBOX 360
لطفا بدون تعصب و واقعی جوابمو بدید
با تشکر

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
با سلام تایپکی پیدا نکردم این سوالمو بپرسم گفتم اینجا بپرسم که همتون هردوشم دارید
با تشکر
اگه نداری ببین با بازی انحصاری های کدوم حال می کنه همون رو بگیر (البته بحث خوش دست بودن دسته هم هست که به خودت بستگی داره)

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
با تشکر

استاد من هر 2 تا رو دارم اما نظرم رو Pc هست ! بعد از اون باید بگم با اینکه بهترین بازیه عمرم یعنی Heavy Rain رو روی PS3 یازی کردم ولی بهت Xbox رو پیشنهاد میکنم . دلیلشم شخصیه یعنی اینکه با دستش و Xbox live و امکاناتش بیشتر حال میکنم البته به جز DVD Rom ! :d

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
با تشکر

برتری مایکروسافت کینکت اش هست که به هیچ عنوان نمی شه ازش گذشت، برتری PS3 بازی های انحصاری اش.
من هر دو رو دارم و XBOX رو بیشتر می پسندم.

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
دوستان یکی از دوستام! ارکید داره فالکون یک سالی هست خریده ..زیادم باهاش وحشی بازی در نیاورده .... چند بخرم خوبه ازش؟ 100 خوبه؟

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
دوستان یکی از دوستام! ارکید داره فالکون یک سالی هست خریده ..زیادم باهاش وحشی بازی در نیاورده .... چند بخرم خوبه ازش؟ 100 خوبه؟
اصلا نخر که بدرد نمی خوره. من خودم یه الیت فالکون داشتم با اینکه روزی یکی دو ساعت بیشتر باهاش بازی نمی کردم و خیلی از روزها هم اصلا بازی نمی کردم یه ساله 3 چراغ شد. بعد هم دادم تعمیرش کردن که دوباره یه سال بعد 3 چراغ شد من هم قیدشو زدم و یه آرکید جاسپر خریدم. پس پولتو دور ننداز .

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
منم امروز پک 250 گیگ 360 کینکت رو خریدم.از فروشگاه مگا گیم.585 تومن.
واقعا این کیکنت منو متعجب کرد.هم کیفیت ساختش فوق العاده هست هم دقتش خیلی عالیه.خودم شک داشتم ازش خوشم بیاد ولی واقعا بینظیره.
کسایی که در خرید کینکت شک دارن اصلا فکرشم نکنن و حتما بخرن.

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
امروز با یکی از دوستام رفتیم توپخونه
کینکت رو خرید 230 اونم پال (منظورم اینه که همه چیش انگلیسیه)
فروشگاه سایتک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر