قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

ehsan_ubi

کاربر سایت
Jul 5, 2009
316
نام
Ehsan
سلام من یه ایکس باکس ارکد 2 روز پیش خریدم با کابل VGA در اومد 265 از NEXGEN گرفتم چند تا بازی هم داره چون گرافیک خریدم میخوام بفروشم قیمت بدید ممنون ;)

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
سلام من یه ایکس باکس ارکد 2 روز پیش خریدم با کابل VGA در اومد 265 از NEXGEN گرفتم چند تا بازی هم داره چون گرافیک خریدم میخوام بفروشم قیمت بدید ممنون ;)

سلام، اگر آشنا و رفیق و اینا تونستید پیدا کنید و ردش کنید که هیچ، ولی اگر می خواید از طریق اینترنت بفروشید باید یا توی قسمت بازارچه همین انجمن تاپیک بزنید (که حتما باید عضو پرمیوم بشید)، یا توی بازارچه پرشین تولز تاپیک بزنید و یا توی سایت ایستگاه آگهی بزنید براش.

البته یه راه دیگه اش هم اینه که توی جمعه بازار همشهری بذاریدش.

به نظر من با توجه به مدت کم استفاده اگر با کابل و بازی ها حدود 220 تومن بتونید بفروشید خوبه.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من يه نظري داشتم.هر كدوم از دوستان كه اومدن قيمت رو گفتن اسم فروشگاه يا اون منطقه اي فروشگاه بوده رو بگن.اينجوري خيلي بهتره به نظر من.

jimboli

کاربر سایت
Sep 27, 2009
488
نام
Masoud MAS
من يه نظري داشتم.هر كدوم از دوستان كه اومدن قيمت رو گفتن اسم فروشگاه يا اون منطقه اي فروشگاه بوده رو بگن.اينجوري خيلي بهتره به نظر من.
فروشگاه جاويد توپ خونه
255 آركيد ( مشخص نيست چي روش نصبه )
اليت 350 ت ( اين هم مشخص نيست چي روش نصبه‌)
دسته 45 ت

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
فروشگاه جاويد توپ خونه
255 آركيد ( مشخص نيست چي روش نصبه )
اليت 350 ت ( اين هم مشخص نيست چي روش نصبه‌)
دسته 45 ت
یه نظر میرسه دسته هم گرون شده.
همه ی xbox360 های توپ خونه non هستن و lt نیستن.
ارکید هم امروز گرون شد تا ۲ روز دیگه به ۲۶۵ میرسه.

امروز الیت 365
کجا؟

منظورتون الیت :350 دیگه ؟ چون امکان نداره الیت 250 باشه.
البته دو هفته پیش 320 تومن بود الان شده 350
ممون از تذکرتون درست شد...:love:

آخرین ویرایش:

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
ارکید : 260 تومان + LT 1.1
یک اتفاقی برای من پیش اومد که گفتنش خالی از لطف نیست !
یک ارکید جاسپر گرفته بودم که بعد از یک ساعت بازی 3 چراغ شد . درسته تعجب نکنید بردشم جاسپر بود ! بعد از کلی دردسر رفتم پیشه طرف دستگاه رو بهش نشون دادم گفت نوسان برق زده کلا سوزونده دستگاه رو . (جالبه بدونید 360 تا 240 ولت رو تحمل میکنه که اگه میخواست نوسان برق باعث 3 چراغ شدن دستگاه بشه باید بیشتر از 240 ولت میبود که اگه این طور بود باید تلویزیون - سینمای خانواده و رسیور هم میترکید ...... ! )

بعد از کلی منت قرار شد دستگاه رو 50 بر داره و یک دستگاه دیگه بده بهم . حالا بماند که اخرم منو پیچوند و مجبور شدم یک دستگاه از یک مغازه بگیرم
و همه مشکلات بخاطر این بود که من خرید اینترنتی کردم و حضورا کنسول رو نخریدم . به همه توصیه میکنم به چششمشون هم اعتماد نکنن و همیشه جنسشون رو حضوری تحویل بگیرن .

• Like
Reactions: mahi58

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ارکید : 260 تومان + LT 1.1
یک اتفاقی برای من پیش اومد که گفتنش خالی از لطف نیست !
یک ارکید جاسپر گرفته بودم که بعد از یک ساعت بازی 3 چراغ شد . درسته تعجب نکنید بردشم جاسپر بود ! بعد از کلی دردسر رفتم پیشه طرف دستگاه رو بهش نشون دادم گفت نوسان برق زده کلا سوزونده دستگاه رو . (جالبه بدونید 360 تا 240 ولت رو تحمل میکنه که اگه میخواست نوسان برق باعث 3 چراغ شدن دستگاه بشه باید بیشتر از 240 ولت میبود که اگه این طور بود باید تلویزیون - سینمای خانواده و رسیور هم میترکید ...... ! )

بعد از کلی منت قرار شد دستگاه رو 50 بر داره و یک دستگاه دیگه بده بهم . حالا بماند که اخرم منو پیچوند و مجبور شدم یک دستگاه از یک مغازه بگیرم
و همه مشکلات بخاطر این بود که من خرید اینترنتی کردم و حضورا کنسول رو نخریدم . به همه توصیه میکنم به چششمشون هم اعتماد نکنن و همیشه جنسشون رو حضوری تحویل بگیرن .
کاری ندارما!ولی مطمئنی کنسول نو بوده؟ تعمیری نبوده؟اصلا جسپر بوده؟ شاید هم کنسول ریفرش شده بوده -یا شاید شما خیلی خوش شانس بودی!چون از این اتفاق ها 100 سال یبار رخ میده(بر مبنای شانس)!

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
ممنون از StaR عزیز بابت مساله ای که توی اسپویلر نوشتید. ظاهرا یه سری شایعاتی راه افتاده که انگار یه عده دارند فالکون به جای جاسپر به ملت می اندازن و دستگاه تعمیری رو به جای نو قالب می کنند.

البته اگه اشکالی نداشت کاش می نوشتید کجا بوده، چون این جور انتقادات باعث بالا بردن کیفیت کار فروشنده ها میشه.

فروشنده های اینترنتی روی آبرو حیثیت شون توی اینترنت خیلی حساسند، و به این راحتی ها نمی ذارن آبروشون به باد بره.

به طور کلی فقط در شرایطی آدم باید از طریق اینترنتی خرید کنه که:
1. مجبور باشه.
2. شخص مورد نظر کاملا مورد اطمینان و تایید باشه.

می دونم حال تون خیلی گرفته است، ولی امیدوارم این یکی 10 سال کار کنه. : دی

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
ممنون از StaR عزیز بابت مساله ای که توی اسپویلر نوشتید. ظاهرا یه سری شایعاتی راه افتاده که انگار یه عده دارند فالکون به جای جاسپر به ملت می اندازن و دستگاه تعمیری رو به جای نو قالب می کنند.

هنوزم خیلی ها اطلاعاتوشون تو این موضوع ها کم هست و فروشنده ها هم استفاده میکنن.
یه نگاهی به این پست بندازید...

اینجا
یا
اینجا.

از موضوع خارج نشیم ...
امروز الیت ۳۵۵
ارکید ۲۵۵

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر