قول نامورا اینگونه عملی میشود!: برای tgs تریلر یک دقیقه ای ترکیب شده Versus XIIIو Agito XIII

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
tetsuya-nomura-294x300.jpg

نامورا در مصاحبه با فامیتسو در چند ماه گذشته قول داده بود حضور پر رنگی در tgs داشته باشند.
اگر چه این خبر بنظر وحشتناکه اما نامورا اعلام کرده تصاویر جدیدی از دو بازی Final Fantasy Versus XIII و Final Fantasy Agito XIII به شکل زیر می بینم:

1-تریلرها جدا نخواهند بود و این دو بازی در یک تریلر یک دقیقه ای بصورت با هم ترکیب شده نمایش داده میشوند! و تنها بصورت بنری از FNC
2-نا امیدوارانه تر اینکه این تریلر یک دقیقه ای میکس شده از دوبازی (:d) بصورت نمایش عموم نخواهد داشت! فقط تو چند تا مانیتور تو غرفه Square Enix قابل مشاهده است.
3- البته Versus screenshots همین تریلرها که خدمتون گفته شد. در نشریه دنجکی و در ماه June چاپ خواهد شد. و البته شامل gameplay footage رو خواهیم دید.
4- و متاسفانه باز هم آنچه از gameplay footage چاپ خواهد شد عاری از هرگونه منو یا HUD است که در نسخه نهایی این بازی خواهیم دید. (چند ماه پیش هم شاهد همچین چیزی بودیم)
5- اما Final Fantasy Agito XIII دیگه شات هاش دقیقا مثل نسخه آخر خواهد بود.

منبع!:
1- سایت که مرجع اخبار ffxiii هست. اون رو منتشر کرده و سوابق هم نشون میده اخبارش تا حالا صحت داشته اند!
2-چیز دیگه ای که این خبر رو بیشتر حقیقی نشون میده لیست اعلام شده SE بود که خبری از دو بازی Final Fantasy Versus XIII و Final Fantasy Agito XIII اصلا توش نیست.:d

پ ن: مهم اینه چیزی من بارها گفتم ولی همه گفتن نه این بازی خداست. حالا شما بگید روی این بازی چقدر کار شده؟؟ که بعد از 5 سال هنوز هیچ چیز برای نمایش نداره. یعنی ما هنوز امیدواریم؟:d
درضمن تو تاپیک tgs نمیشه موضوع جدید گذاشت...

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
میگم این جناب نامورا چهرش قشنگ پتانسیل اینو داره که یه کارکتر قابل بازی سری FF بشه :D :D
TGS هم مالید ... )x
Versus بی Versus ...
پ.ن : الآن اینو گفت ما طرفداراش خوشحال شیم ؟!

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
)x)x)x)x)x
اون یه دقیقه رو بره به عمه اش نشون بده ما نمی خوایم:D
بعد 5 سال چنین بازی پرطرفداری باید یه دقیقه نمایش داشته باشه و معلوم نباشه که اصلا میاد یا نه!)x

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اون 1 دقیقه رو به صورت معرفی تلویزیونی ای ,اینترنتی ای چیزی نشون می دادن سنگین تر بودن تا تو نمایشگاه :d یعنی همش 1 دقیقه اونم میکس دو تا بازی ! :-o

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
اینم یه جور هایپه دیگه !
هایپ نیست. کلا خودشون هم گیج شدن. همین چند وقت پیش بود که یوچی وادا به طرز مفتضحانه‌ای اعلام کرد " ما خودمون هم دیگه نمی‌دونیم سری FF باید به چه سمتی بره".

اوایل این نسل اومدن پروژه FNC را راه انداختن که به نظرم از بیخ و بن اشتباه بود. این همه خرج برنامه‌نویسی و گسترش دادن پروژه روی همه کنسول‌ها و جذب مخاطب جدید کردن اما از اون طرف مهمترین عنصر FF یعنی" داستان" را از یاد بردند. الان به توجه به اینکه Agito و Versus هم از نظر داستانی ارتباط‌اتی با FFXIII دارند بعید میدونم هیچکدوم تحفه‌ای از آب در بیان.

دلیل این همه تاخیر و مخفی‌کاری هم اینه که چیزی واسه نشون دادن ندارند. بعد از 5 سال یه بازی نیمه‌کاره مونده رو دستشون که رونمایی کردنش فقط باعث افزایش انتقاد‌ها میشه. بزارید عکس‌های جدید را منتشر کنند تا حرفم ثابت بشه.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
شاید مشغول پورت بازی برای x360 هستن ...
سرِ XIII اون همه صبر کردیم... چی تحویلمون دادن
دیگه SE و بازیاش برام مهم نیستن...

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
دلیل این همه تاخیر و مخفی‌کاری هم اینه که چیزی واسه نشون دادن ندارند.
حق با شماست، اینم جریان همون ریمیک فاینال 7 هست معرفی این بازی ها مربوط به اوایل عرضه ی PS3 هست*که همه جوگیر بودن حتی خود سونی. یه چیزی میگن توش میمونن
SE هم فکر نکنم اینقدر بودجه داشته باشه خودشونم بکشن فکر نکنم به اندازه ی 13 خرج کنند
ما که ناامید شدیم از این بازی

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
عزیزان این جوری میکنن که شما بیشتر بخواینش بازی رو من شک ندارم در TGS یه نمایش بزرگ دارن برای این بازی ها حالا ببینین من کی گفتم شما دقت کنید برای سال مالی بعد بعد عرضه FFXIII بازی دیگه ای نداره SE برای همین باید طرفدار هاش رو راضی نگه داره برای فوقش حتی اگه بازی بخواد برای 2012 بیاد.

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
تا اینجا این بازی از روی اون چند تا تریلر میشناختیم. اما نشون میده حدود 4 سال این تریلرها تبلیغاتی بوده.
و الان یک سال که داره روی بازی کار میشه اون هم نه با تمام قدرت.
حتی پارسال محیطی که از بازی نشون دادند گفتن محیط بازی این نیست!!! و فقط آزمایشیه.
به کیتاسه گفتن یک تاریخ واسه ریلز بازی بگو. گفت هیچی معلوم نیست!
خوده نامورا توی تویترش درباره ساخت همش مزخرف مینویسه: یک بار نوشته بود خواب دیدیم که باید اینکارو کنم بازی بهتر بشه! و یک بار دیگه نوشته بود با یک بازی متفاوت با یه حرکت های تکنیکی جدید طرفیم.:d
نمیدونستم بخندم به این آدم یا..؟؟
دریغا که ما به این بازی امیدها داشته ایم.:d و امیدوارم حرف دوستان امیدوار صحتش از این خبر بیشتر باشه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
ميگم اينا ميخوان با اين مخفی کاريا چی رو ثابت کنن؟
مخفی کاری چیه بابا اینا هیچ چیزی برای نمایش ندارن! چندین بار نومورا خودش گفته طرح هاشون رو تغییر دادن. یعنی وادا و سیاست های SE انقدر روی این بازی فشار آوردن که کل بازی چند بار مکانیزمش تغییر کرده! خوب طبیعی هست چنین پروژه ای حرفی برای گفتن و نمایش نخواهد داشت!

البته من تتسویا نومورا رو واقعا قبول دارم. تا به حال هیچ وقت هیچ چیز بدی برای ما نساخته و اتفاقا همه بازی هاش از دم فوقالعاده بودن. Versus هم حداقل تا به همین جاش کاملا مشخص هست از FFXIII بهتره. من که هنوزم به این بازی امیدوارم و مطمئن هستم بازی خدایی میشه. البته به شرطی که اصلا منتشر بشه!:D

پ.ن: یه حسی به من میگه دست مایکروسافت ان وسط ها دیده میشه! بعید نیست بازی مولتی شده و این همه کش دادنش برای این هست که بازی روی X360 هم به یا جایی برسه و بعد از معرفی کامل اعلام بشه که مثلا فلان تاریخ با هم منتشر میشن!

آخرین ویرایش:

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
زیاد سر مولتی شدنش چونه نمی زنیم :D
چون XIII اومد رو 360 ، اینم به احتمال قریب به یقین میاد ...
یه حسی به من میگه دست مایکروسافت ان وسط ها دیده میشه! بعید نیست بازی مولتی شده و این همه کش دادنش برای این هست که بازی روی X360 هم به یا جایی برسه و بعد از معرفی کامل اعلام بشه که مثلا فلان تاریخ با هم منتشر میشن!
منم همین حس رو دارم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر