قول نامورا اینگونه عملی میشود!: برای tgs تریلر یک دقیقه ای ترکیب شده Versus XIIIو Agito XIII

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
tetsuya-nomura-294x300.jpg

نامورا در مصاحبه با فامیتسو در چند ماه گذشته قول داده بود حضور پر رنگی در tgs داشته باشند.
اگر چه این خبر بنظر وحشتناکه اما نامورا اعلام کرده تصاویر جدیدی از دو بازی Final Fantasy Versus XIII و Final Fantasy Agito XIII به شکل زیر می بینم:

1-تریلرها جدا نخواهند بود و این دو بازی در یک تریلر یک دقیقه ای بصورت با هم ترکیب شده نمایش داده میشوند! و تنها بصورت بنری از FNC
2-نا امیدوارانه تر اینکه این تریلر یک دقیقه ای میکس شده از دوبازی (:d) بصورت نمایش عموم نخواهد داشت! فقط تو چند تا مانیتور تو غرفه Square Enix قابل مشاهده است.
3- البته Versus screenshots همین تریلرها که خدمتون گفته شد. در نشریه دنجکی و در ماه June چاپ خواهد شد. و البته شامل gameplay footage رو خواهیم دید.
4- و متاسفانه باز هم آنچه از gameplay footage چاپ خواهد شد عاری از هرگونه منو یا HUD است که در نسخه نهایی این بازی خواهیم دید. (چند ماه پیش هم شاهد همچین چیزی بودیم)
5- اما Final Fantasy Agito XIII دیگه شات هاش دقیقا مثل نسخه آخر خواهد بود.

منبع!:
1- سایت که مرجع اخبار ffxiii هست. اون رو منتشر کرده و سوابق هم نشون میده اخبارش تا حالا صحت داشته اند!
2-چیز دیگه ای که این خبر رو بیشتر حقیقی نشون میده لیست اعلام شده SE بود که خبری از دو بازی Final Fantasy Versus XIII و Final Fantasy Agito XIII اصلا توش نیست.:d

پ ن: مهم اینه چیزی من بارها گفتم ولی همه گفتن نه این بازی خداست. حالا شما بگید روی این بازی چقدر کار شده؟؟ که بعد از 5 سال هنوز هیچ چیز برای نمایش نداره. یعنی ما هنوز امیدواریم؟:d
درضمن تو تاپیک tgs نمیشه موضوع جدید گذاشت...

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
مسخره کردن مارو ؟ بعد از این همه مدت این چیه که ساختن !
دقیقا قولش و قول من عملی شد.!lol :d
واقعا چیز خاصی نداشت. مثلا چی بود؟! دویدن هم شد نمایش؟؟؟:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر