قوانین جدید!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,993
نام
اشکان
با سلام

برای جلوگیری از به هم ریختگی سایت و به علت افزایش زیاد پست ها در چند وقت اخیر و سخت بودن کنترل سایت یک سری قوانین جدید برای رفاه حال دوستان و بهتر و منظم تر شدن سایت در نظر گرفته شده که خواهشمندیم دوستان با رعایت آنها به هر چه بهتر شدن این سایت و راحت تر بودن خودشان در سایت کمک کنند!

قانون شماره 21) حداکثر سایز عکس در امضا 640x220 پیکسل (با حجم حداکثر 60 کیلوبایت) و حداکثر نوشته ی مجاز 3 خط می باشد. امضا های بزرگتر از حد مجاز بدون اخطار پاک می شوند و در صورت تکرار بیشتر از 3 بار از سوی یک کاربر، دسترسی وی به انجمن ها قطع خواهد شد.

دوستان از الان به مدت 10 روز وقت دارند تا نسبت به منطبق کردن امضای خود با قانون بالا اقدام نمایند!

قانون شماره 22) پست هایی که باعث به هم ریختگی سایز صفحه شوند (حتی اگر حاوی مهمترین خبر روز باشند) فورا پاک می شوند.

قانون شماره 23) انجمن بازارچه فقط مختص اعضای سایت به منظور فروش وسائل و لوازم شخصی (نو یا دست دوم) می باشد. مطرح کردن هرگونه تاپیک تبلیغاتی مربوط به سایت ها یا شرکت ها و فروش محصولات به نوعی که سودی به سایت یا شرکتی برساند ممنوع می باشد و در صورت مشاهده تاپیک فورا پاک و برخورد جدی خواهد شد.

قانون شماره 24) به علت افزایش ارقام پست ها در سایت، در صورت مشاهده ی پست های بی ربط با موضوع تاپیک ها و مطرح کردن مطالبی که در تایپک های دیگر وجود دارد (مانند: مقایسه کنسول ها با یکدیگر در تاپیکی که مخصوص اخبار می باشد) چنانچه کاربر جدید باشد به وی اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار با وی برخورد و دسترسی او از انجمن ها قطع خواهد شد.

(ویرایش قانون شماره 7) لطفاً در صورتی که جواب سؤالی را نمی ‌دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن تاپیک (یا سؤال) شود خودداری فرمایید. چناچنه در رابطه با موضوع یا سؤال مطرح شده اطلاعات لازم را ندارید هیچ لزومی وجود ندارد تا پستی در رابطه با آن بزنید. در صورت مشاهده پست های اضافی برخورد جدی خواهد شد. در صورتی که بحث خاصی دارید می ‌توانید برای خودتان یک موضوع عمومی دیگر باز کنید.

(ویرایش قانون شماره 13) بيان هر گونه تبليغات تجاری و پيغام های تجاری مربوط به سايت يا شرکتی در انجمن ها ممنوع می باشد. در صورت تمايل به بيان تبليغات می توانيد از بخش تبليغات سايت استفاده نماييد. اگر جواب سؤال کاربری به گونه ای بود که مربوط به سایت‌ های تجاری می شد می بایست فقط در زمینه سؤال کاربر سایت یا محصول معرفی شود و از به کار بردن جملات و کلمات تبلیغاتی خودداری نمایید. از بیان نام شرکت های پخش بازی به صورت مکرر و مقایسه آنها با یکدیگر جدا خودداری فرمایید. پست هایی با مضمون تبلیغ فورا پاک خواهند شد.


این قوانین در هر لحظه قابل ویرایش خواهد بود و قوانینی جدید بسته به شرایط به آن اضافه خواهد شد.

قانون ها به قسمت قوانین سایت نیز اضافه شده اند. برخی از قانون ها با توجه به شرایط ویرایش شده و کمی تغییر کرده اند.

موفق باشید
 

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,993
نام
اشکان
دوستان 3 روز بیشتر برای عوض کردن سایز امضای خود در صورت بزرگ بودن وقت ندارید. پس سریعتر نسبت به تعویض آن اقدام نمایید تا بعدا که امضاتون پاک شد نگید امضای من کجاس؟!
 

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,993
نام
اشکان
یک تبصره جدید به قانون شماره 2 اضافه شده است که توصیه می کنم حتما تمامی کاربران به آن توجه کنند.

تبصره: به کاربردن هر گونه کلماتی مانند IQ، خنگ، نفهم و ... به هر عنوانی چه شوخی یا جدی ممنوع می باشد و در صورت مشاهده از سوی مدیران فورا آن پست کارت قرمز دریافت خواهد کرد.
 

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,993
نام
اشکان
خوب با توجه به اینکه در چند وقت اخیر این موضوع که چرا پست پاک شده زیاد شده و اکثرا باعث به هم ریختن تاپیکا می شه مجبوریم علاوه بر تاکید مجدد بر قانون شماره 19 یه قسمت جدید به اون اضافه کنیم:
قانون شماره 19) چنانچه نسبت به یک کاربر یا مدیر اعتراض و یا انتقادی دارید به وسیله پیغام خصوصی ‌آنرا برای مدیران ارشد سایت ارسال نمایید، هرگونه تاپیک و ارسال اعتراض آمیز و یا انتقاد آمیز در رابطه با یک کاربر و یا مدیر بدون اخطار قبلی سریعا حذف و در صورت تکرار با آن کاربر برخورد خواهد شد.
چنانچه کاربری نسبت به پاک شدن پست یا تاپیکش اعتراضی دارد فقط و فقط پیام خصوصی ای حاوی لینک تاپیکی که پست کاربر در اون قرار داشته به یکی از مدیران سایت می فرستد و دلیل پاک شدن را جویا می شود.
در صورت مشاهده پست هایی از قبیل: چرا پستمو پاک کردین، دلیل پاک شدن پستم چیه، این چه وضعشه همه پست های منو پاک کردین و ... دسترسی کاربر به مدت 3 روز از انجمن ها قطع خواهد شد.
 

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,993
نام
اشکان
با توجه به ایجاد تاپیک های فروش اجناس مختلف و مغایرت با قوانین بازارچه سایت، پس از قفل موقتی تعداد زیادی از تاپیک ها اعلام می کنیم که انجمن جدیدی با نام "فروشگاه مجازی" به عنوان زیر مجموعه مباحث گوناگون ایجاد شده است که دوستان بدون هیچ گونه محدودتی می توانند به فروش اجناس خود بپردازند. البته کماکان انجمن بازارچه در جای خود باقی است و دوستان با توجه به قانون خاص این انجمن می توانند در صورت نیاز اقدام به ایجاد تاپیک در آن نمایند.
بدیهی است که با ایجاد این انجمن قوانین نیز دستخوش تعییراتی شده اند که در زیر از تغییرات حاصله آگاه خواهید گشت:

قانون شماره 23)
انجمن بازارچه فقط مختص اعضای سایت به منظور فروش وسائل و لوازم شخصی (نو یا دست دوم) می باشد. مطرح کردن هرگونه تاپیک تبلیغاتی مربوط به سایت ها یا شرکت ها و فروش محصولات به نوعی که سودی به سایت، شرکت یا شخص حقیقی برساند ممنوع می باشد و در صورت مشاهده، تاپیک فورا قفل و با آن کاربر برخورد جدی خواهد شد. هر گونه تاپیک خرید یا فروش می بایستی فقط در انجمن فروشگاه مجازی ایجاد گردد.

قانون شماره 34) انجمن فروشگاه مجازی به عنوان زیر مجموعه ای از مباحث گوناگون برای فروش انواع اجناس شما از قبیل: فیلم، موسیقی، بازی، اکانت های سایت های مختلف و ... می باشد. ایجاد گفتگوی تازه در این مبحث برای تمامی کاربران ثبت نام کرده آزاد بوده و همچنین پست های ارسالی در این انجمن شمارش نمی شوند. با این حال تبليغ سايت، شرکت یا فروشگاه کماکان در این انجمن نیز ممنوع می باشد. بدیهی است صاحبان سایت BaziCenter هیچ گونه مسئولیتی در قبال اجناس فروخته شده در قسمت بازارچه و فروشگاه مجازی را ندارند و کلیه مسئولیت ها و عواقب ناشی از آن کالا صرفا متوجه شخص فروشنده می باشد و سایت به هیچ عنوان تایید کننده اجناس این انجمن ها نیست.


با تشکر
 
آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,993
نام
اشکان
یک قانون جدید با توجه به درخواست یسری از اعضا در طول این مدت به سایت اضافه می کنیم که امیدواریم دوستان با رعایت آن به بهبود مطالب سایت کمک نمایند.

قانون شماره 35) استفاده از تگ مخفی کردن متن (Spoiler) برای بیان موضوعاتی که منجر به آشکار شدن قسمت یا قسمت ‌هایی از بازی مانند داستان بازی شود اجباری بوده و تمامی کاربران موظف به رعایت این قانون می باشند، در غیر این صورت با کاربر برخورد خواهد شد.
 
آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,993
نام
اشکان
یه توضیحی در مورد این قانون بالا بدم چون انگار یسری درست متوجه نشدند. یسری هم که ماشاالله اصلا برعکس موضوع رو متوجه شدند.
شما وقتی روی ارسال پاسخ کلیک می کنید در قسمت ادیتور یه تگی به نام Spolier (
) قرار داره که اگر شما متن خود در آن قرار دهید متن در پست به صورت مخفی نمایش داده می شود و خود شخص باید به صورت دستی آنرا از حالت مخفی خارج کند.
حالا این برای چیه؟ این برای اینکه خیلی زیاد در این انجمن دیده شده که بچه ها همینطوری میان و داستان یا جزییات یه بازی بخصوص انتهای بازی رو بدون اینکه فکر کنن برای دیگران تعریف می کنن. خیلی ها هستن که دوست ندارن هیچی از داستان بازی رو قبل از بازی کردن متوجه بشن و خودشون دوست دارن در بازی این موضوع رو کشف کنن چون در بعضی اوقات آشکار شدن داستان بازی حتی لذت به انتها رسوندن بازی رو در شخص از بین می بره!!
یه مثال دیگه مثلا در تاپیک bioshock که بارها این اتفاق افتاده که سوال کردن که شماره کد آسانسور فلان مرحله چنده و طرف در پست بعدی خیلی واضح اومده نوشته که شماره xxxx هست. وقتی شما این پست رو می زنید فکر کنید که شاید بنده هنوز به اونجا نرسیدم و دوست دارم که خودم در بازی جستجو کنم و شمارو رو پیدا کنم ولی وقتی بیام تو تاپیک و چشمم به شماره بیفته دیگه همه این چیزا از بین می ره!

و قابل توجه یکی از کاربرا که امروز نوشته طبق قانون جدید دیگه داستان نباید نوشت باید بگم که اگر شما درست بخونید قانون رو نوشته شده که داستان رو در تگ Spolier بزارید نه ایکه ننویسید اصلا!

سعی کنید حالا که دارید با اینترنت و فروم های بیشماری که در اینترنت وجود داره سر و کله می زنید اینجور چیزا رو یاد بگیرید. چون مثلا همچین قانونی توی سایت های خارجی شما نمی بینی چون مدیر سایت فرض می کنه که شما این قانون رو بلدی و در صورت سرپیچی از آن با توجه به شرابط سایت ممکنه شما حتی اخراج هم بشید با وجود اینکه قانونی براش وجود نداره.
 

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,993
نام
اشکان
بنا به مسائل پیش آمده در چند وقت اخیر و درگیر بودن مدیران سایت و نداشتن وقت کافی برای رسیدگی کامل به تاپیک ها، یسری از قوانین سایت ویرایش شده و دچار تغییراتی شده اند که امیدواریم باعث بهبود شرایط سایت و ایجاد جمع بهتر و دوستانه تری باشیم:

(ویرایش قانون شماره 18): در صورت مشاهده هرگونه تخلف قوانین در انجمن ها از یک کاربر، در صورت تمایل با زدن بر روی دکمه "آگاه کردن مدیریت از تخلف" در پست کاربر، مدیر آن انجمن را با خبر سازید تا سریعا به موضوع رسیدگی شود. توجه داشته باشید که تذکر و یادآوری قوانین فقط بر عهده مدیران می باشد. بنابراین از کاربران عزیز خواهش می کنیم از ارسال مواردی مثل: این تاپیک تکراری است، این جاش اینجا نیست، تاپیک چرا قفل نشده، مدیران سریعتر تاپیک رو قفل کنند و ... جدا خودداری کنید. در صورت مشاهده چنین وضعی فقط از "آگاه کردن مدیریت از تخلف" استفاده نمایید.


(ویرایش قانون شماره 20): اگر دسترسی کاربری به انجمن ها به علت توجه نکردن به قوانین سایت برای مدت تعیین شده توسط مدیران قطع شود و در این مدت کاربر اقدام به عضویت مجدد در سایت نماید در صورت مشاهده با وی برخورد و دسترسی وی برای همیشه قطع خواهد شد. ساحت چند نام کاربری توسط یک شخص به هر نحوی ممنوع می باشد حتی اگر یکی از آنها بن شده باشد.


(ویرایش قانون شماره 25): به علت افزایش ارقام پست ها در سایت، در صورت مشاهده ی پست های بی ربط با موضوع تاپیک ها و مطرح کردن مطالبی که در تایپک های دیگر وجود دارد (مانند: مقايسه کنسول ها با يکديگر در تاپيکی که مخصوص اخبار می باشد)، همچنین مشاهده نظرات متعصبانه در مورد کنسول ها که فاقد هرگونه بار اطلاعاتی و فقط به جهت طرفداری از کنسول مورد نظر باشد با کاربر مربوطه برخورد و دسترسی وی از انجمن ها قطع خواهد شد.
 

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,109
نام
علی
ارسال هرگونه پست هایی با محتوای سیاسی، مذهبی، غیر اخلاقی،توهین به شخصیت ها و عقاید جامعه در انجمن ها و کلوب های عمومی،شخصی و پروفایل کاربران ممنوع بوده و بدون تذکر با کاربر برخورد و دسترسی فرد خاطی از انجمن قطع خواهد شد.

قرار دادن تصویر شخصیت های سیاسی به جای آواتر،تصویر پروفایل و همچنین امضاء ممنوع بوده و در صورت مشاهده دسترسی کاربر خاطی از انجمن ها قطع خواهد شد.

آپلود کردن هر گونه تصویر مربوط به شخصیت های سیاسی در آلبوم تصاویر ممنوع بوده و در صورت مشاهده دسترسی کاربر خاطی از انجمن ها قطع خواهد شد.

قرار دادن هر گونه پیوند (Link) در پست ها،کلوپ های عمومی،شخصی،پروفایل کاربران و امضا به خارج از سایت با محتوای موارد ذکر شده در بالا ممنوع بوده و در صورت مشاهده با فرد خاطی برخورد و دسترسی وی از انجمن ها قطع خواهد شد.
 

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,993
نام
اشکان
قانون جدیدی در ارتباط با سیستم اعتبار های سایت به قوانین اضافه شده هست که کلیه کاربران موظف به رعایت و اجرای آن می باشند:
قوانین ارسال مطلب

7. سیستم اعتبار انجمن به منظور مشخص شدن کیفیت کاری نوشته های کاربران است، نه صرفاً امکانی برای بالا بردن درجات کاربر. درخواست یا تشویق دیگر کاربران برای دادن اعتبار به هر نحوی غیر مجاز بوده و در صورت مشاهده نوشته هایی که در آنها شخص اقدام به درخواست اعتبار نماید، ابتدا تذکری به کاربر داده شده و در صورت تکرار مجدد اخطاری دریافت خواهد کرد. ادامه این روند موجب قطع دسترسی شخص خواهد شد.
 
  • Like
Reactions: leonk13

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,109
نام
علی
قوانین جدید بازارچه

1.صاحبان سایت بازی‌سنتر هیچ گونه مسئولیتی در قبال اجناس فروخته شده در انجمن بازارچه و سایر انجمن ها را ندارند و کلیه مسئولیت ها و عواقب ناشی از آن صرفاً متوجه شخص فروشنده و یا خریدار می باشد و سایت به هیچ عنوان تایید کننده خریدار و فروشنده نیست.
2.ایجاد هرگونه گفتگوی تبلیغاتی مربوط به سایت ها،فروشگاه ها و فروش محصولات به نوعی که سودی به سایت، شرکت یا شخص حقیقی برساند(فروش بیش از یک واحد) ممنوع و در صورت مشاهده، گفتگو فوراً حذف شده و کاربر مربوطه تذکری دریافت خواهد کرد. در صورت تکرار مجدد این عمل دسترسی کاربر به مدت 2 هفته از بازارچه قطع خواهد شد.
3.فروشنده ها تنها مجاز به فروش کنسول و لوازم جانبی آن، قطعات کامپیوتر، بازی، اکشن فیگور و برخی تجهیزات رسانه ای (شامل گوشی تلفن همراه، دوربین عکاسی و MP3 Player) می باشند و در صورت مشاهده موارد دیگر گفتگو حذف خواهد شد.
4.پیش فروش به هیچ عنوان مجاز نمیباشد! گفتگو های مرتبط به سرعت حذف و در صورت تکرار دسترسی کاربر به مدت 2 هفته از بازارچه قطع خواهد شد.
5.انتشار اطلاعات شخصی و هویتی مانند شماره تماس،آدرس،کد ملی و... در فضای عمومی گفتگوها ممنوع است.
6.فروش محصولات فرهنگی از قبیل فیلم و موزیک به هر شکلی در بازارچه ممنوع است.
7.تمام افرادی که در بازارچه اقدام به فروش هر نوع وسیله ای میکنند موظف به قرار دادن تصویر و یا تصاویری از کالا و درج نام کاربری خود در کنار آن هستند و میبایست آن تصاویر را در را در پست اول تاپیک به نمایش بگذراند. در غیر این صورت گفتگو فوراً حذف شده و کاربر مربوطه تذکری دریافت خواهد کرد. در صورت عدم توجه به این بند از قوانین دسترسی کاربر به مدت 2 هفته از بازارچه قطع خواهد شد
8.در مورد اجناسی که به مزایده گذاشته میشوند، فروشنده موظف است، قیمت پایه و نرخ افزایش قیمت را مشخص کند و علاوه بر آن آخرین قیمتی که پیشنهاد شده را در همان تاپیک در معرض نمایش قرار دهد.
9.اشخاصی که در انجمن ها، صفحات شخصی (پروفایل)، کلوب ها، بلاگ های شخصی، نظرات و .. شخص دیگری را به کلاهبرداری متهم کنند، دسترسی آنها بدون اخطار قبلی به مدت 2 هفته از انجمن قطع خواهد شد.
10.مسئولین انجمن و بازارچه قادر هستند در صورت مشاهده مورد مشکوک، تاپیک مورد نظر را از دید عموم خارج کرده و پس از توضیحات قانع کننده فروشنده، به حالت عادی خود بازگردانند.
11.تمامی قوانین عمومی انجمن، در مورد بخش بازارچه صدق کرده و با متخلفین مانند بقیه بخش های انجمن رفتار خواهد شد.

توجه:در صورت مشاهده رفتار مشکوک و شک برانگیز افراد فعال در بازارچه کاربران میتوانند مشخصات این اشخاص را برای مدیر ارشد بازارچه ( Navid )و یا ناظم های این تالار ارسال کنند تا بررسی های لازم بعمل آید.
 

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,109
نام
علی
سلام

بند 7 از قوانین ارسال مطلب مربوط به Spoiler و همچنین بند 2 از قوانین کپی رایت تغییراتی کرده است.

7-استفاده کردن از تگ مخفی کردن محتوا (Spoiler) برای بیان موضوعاتی که منجر به آشکار شدن قسمت(هایی) از بازی مانند داستان، قبل و بعد از انتشار و یا معما های آن شود اجباری بوده و تمامی کاربران موظف به رعایت آن می باشند همچنین نوشتن و مشخص کردن محتوای داخل تگ اسپویلر الزامی است. در صورت عدم رعایت، کاربر ابتدا تذکری دریافت خواهد کرد و در صورت تکرار دسترسی وی به مدت 3 روز قطع خواهد شد. بدیهیست که انجام مجدد این عمل می تواند موجب قطع دسترسی دائم شخص گردد.

مثال:

نوشتن و مشخص کردن محتوای داخل تگ اسپویلر الزامی است.

نوشتن و مشخص کردن محتوای داخل تگ اسپویلر الزامی است.

نوشتن و مشخص کردن محتوای داخل تگ اسپویلر الزامی است.

نوشتن و مشخص کردن محتوای داخل تگ اسپویلر الزامی است.

قوانین کپی رایت

2-کپی کردن اخبار و مقالات در ارتباط با بازی های ویدیویی و کنسول ها از سایت ها/بلاگ های فارسی زبان، چه با ذکر منبع و چه بدون ذکر منبع ممنوع است. ارسال مطلب در قالب مقاله از سایت‌های معتبر فارسی زبان تنها در صورتی مجاز است که نویسنده مطلب، خود اقدام به بازنشر محتوا کند در غیر این صورت مطالب حذف خواهند شد.
 
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟