قسمت دوم بازی توپ شجاع آماده ی دانلود

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

قسمت دوم بازی توپ شجاع که شامل دو دنیای آخر بازی هست هم اکنون آماده ی دانلود میباشد (لینک زیر)

توپ شجاع (قسمت دوم) در کافه بازار برای اندروید

قسمت دوم بازی توپ شجاع شامل دو دنیای آخر بازی یعنی شهر شیطانی و شهر رباتی هست , همچنین شما با پایانی جالب روبرو خواهید شد .+ هواپیما سواری و قطار سواری و ... !

بازی ایرانی توپ شجاع یک بازی پلتفرمر سه بعدی ماجراجویانه هست , این بازی دارای داستانی زیبا و معماهایی جالب و گرافیک فانتزی و همچنین موسیقی های گوش نوازی هست.
این بازی داستان سرزمین توپ ها را روایت میکند , سرزمینی که توپ شیطانی با نقشه های پلید ش میخواهد فرمانروای آن بشود , بازیکن در نقش توپ شجاع به همراه توپ مبارز به جنگ با توپ شیطانی میرود .

برخی از ویژگی های مهم بازی توپ شجاع :

5 دنیای زیبا و فانتزی (جنگل فانتزی , جنگل تاریک , بیابان شنی , شهر رباتی , شهر شیطانی ) ( قسمت دوم شامل دو دنیای آخر بازی هست و پایانی جالب)
باس فایت های (غول آخر) منحصر به فرد که هر کدام به روش خاصی نابود میشوند
داستانی ویژه و جالب به همراه دیالوگ های بامزه !
گرافیک فانتزی و زیبا
معماهای جالب

این بازی تقریبا توسط یک نفر (سید صادق یوسف زاده) ساخته شده و صدها ساعت برای ساخت آن وقت گذاشته شده است .

قسمت دوم بازی توپ شجاع آماده ی دانلود هست : (لینک زیر)

توپ شجاع (قسمت دوم) در کافه بازار برای اندروید

باتشکر فراوان منتظر نظرات گرامی شما دوستان هستم

امیدوارم که از قسمت دوم این بازی لذت ببرید

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
تصاویری از قسمت دوم بازی توپ شجاع

com.sy.tbbpt1.jpg

com.sy.tbbpt2.jpg

com.sy.tbbpt3.jpg

com.sy.tbbpt4.jpg

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
داداش من میتونم بگم قبل دانلود نسخه قبلی (3 قسمت) انتظار یک عنوان خیلی "cheap" و سطحی و مسخره رو داشتم ولی با بازی کردنش فهمیدم واقعا بازی عالیه! بازی خیلی گیم پلی خوبی داره و اصلا تکراری نمیشه و سختی بازی در سطح قابل قبولیه که اصلا نه سخته و نه اسون! طراحی مراحل خخیلی خلاقانه و زیباست.

توصیه می کنم حتما دانلود کنن دوستان! عالیه.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
داداش من میتونم بگم قبل دانلود نسخه قبلی (3 قسمت) انتظار یک عنوان خیلی "cheap" و سطحی و مسخره رو داشتم ولی با بازی کردنش فهمیدم واقعا بازی عالیه! بازی خیلی گیم پلی خوبی داره و اصلا تکراری نمیشه و سختی بازی در سطح قابل قبولیه که اصلا نه سخته و نه اسون! طراحی مراحل خخیلی خلاقانه و زیباست.

توصیه می کنم حتما دانلود کنن دوستان! عالیه.

خیلی ممنون

خوشحالم که خوشتون اومده
امیدوارم از قسمت دوم هم لذت ببرید
شاید ظاهرش کمی ساده به نظر بیاد اما در عین حال بازی چالش بر انگیز هم میتونه باشه
بازم ممنونم از نظر شما

منتشر نظرات و حماتهای دوستان و کاربران عزیر هستم
باتشکر

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
یه گوشی اندرویدی خریدم.بازی رو هم که از قبل برای اندروید خریده بودم.قسمت اولو بازی کنم ببینم چه جوریاست.
دوستان خدایش 1500 تومان پول بازی در برابر زحمتی که ایشون کشیده هیچه.لطفا قسمت اول رو برای گوشی اندرویدیتون از کافه بازار بخرید.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
از نظرات همگی دوستان و لطفهای شما کاربران گرامی واقعا ممنونم

نمیدونم چرا استقال خیلی خوب نبود از بازی به نظرم اما اکثرا انگار راضی هستند
همونطور که قبلا گفتم صدها ساعت یا شاید نزدیک هزار ساعت وقت گذاشتم تقریبا

شاید به خاطر حمش که حدود 200 مگ هست بوده

امیدوارم که لذت ببرید از بازی

خیلی ممنون

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
خیلی هم عالی دشواری هم نداره

فقط تو پروژه های بعدی روی بافت ها بیشتر کار کن .

من خودو تو بازار بهت 5 میدم

خیلی ممنون از لطف شما

دشواری که ساختش داشت واقعا , چون تقریبا یک نفره ساخته شد و صدها ساعت وقت گذاشتم (شاید حدود هزار ساعت).

باتشکر

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
میزان استقبال از قسمت دوم چقدر بوده؟

متسفانه کلا استقبال چندان خوبی صورت نگرفته تا به الان

شاید بیشتر به خاطر حجم نسبتا بالا باشه و یا شاید از سبک بازی زیاد استقبال نشده (پلتفرمر و ادونچر)

خیلی ممنون که به بازی توپ شجاع اهمیت میدهید

باتشکر

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
معلومه که کسی استقبال نمیکنه تو موبایل. این سبک اصلا برای موبایلها نیست و مخصوص PC و یا کنسولهایی هستش که دکمه ی فیزیکی دارن.

از اول قرار بود بازی برای PC منتشر بشه ولی نمیدونم چی شد یه دفعه سر از اندروید درآورد! اگه بازیتو تو استیم منتشر می کردی, ممکن بود تا الان کلی پول به جیب می زدی ولی حیف که راه رو اشتباه رفتی...

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
معلومه که کسی استقبال نمیکنه تو موبایل. این سبک اصلا برای موبایلها نیست و مخصوص PC و یا کنسولهایی هستش که دکمه ی فیزیکی دارن.

از اول قرار بود بازی برای PC منتشر بشه ولی نمیدونم چی شد یه دفعه سر از اندروید درآورد! اگه بازیتو تو استیم منتشر می کردی, ممکن بود تا الان کلی پول به جیب می زدی ولی حیف که راه رو اشتباه رفتی...

یکی از اشخاصی که خریده بود از کنترلش به وسیله جایرو راضی بود تقریبا
البته شاید نتونه جای دکمه فیزیکی رو بگیره
اما کنترل بازی هم با دکمه های مجازی تاچ هست و هم توسط جایرو

نسخه ی پی سی که اگر بتونم و امکانش باشد منتشر میشه اما برای عرضه فیزیکی بازی ناشر میخواد (امیدوارم به زودی اگر امکانش باشه روی pc عرضه بشود)

در رابطه با استیم , اول باید در گرین لایت ثبت بشود , اگر بعدش رای بیاورد , اجازه انتشار میدهند .

به شخصه فعلا دوست دارم که بازیهایی که میسازم برای اکثر پلتفرم ها تا جای ممکن ریلیز بشه

خیلی ممنون از اهمیت دادن شما
ممنون

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
خسته نباشی دوست عزیز, امیدوارم نتیجه ی تلاش هات رو بگیری
متسفانه کلا استقبال چندان خوبی صورت نگرفته تا به الان

شاید بیشتر به خاطر حجم نسبتا بالا باشه و یا شاید از سبک بازی زیاد استقبال نشده (پلتفرمر و ادونچر)

خیلی ممنون که به بازی توپ شجاع اهمیت میدهید

باتشکر

من احساس میکنم بخاطر قسمت بلدـه. سبک بازی یکمی خستست.به نظرم اگه کارتینگ ایزومتریک با شخصیت های آشنا میساختی خیلی بهتر استقبال میشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر