قرار های PARTY CHAT

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
سلام دوستان میخواستم تو این تاپیک واسه چت قرار بزاریم و با هم صحبت کنیم.لطفا هر کس ID و معمولا چه مواقعی انلاین هست رو بگه تا اد کنیم همو و قرار بزاریم واسه چت

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان لطف کنید از این به بعد اگر تاپیکی که به هر نحوی مربوط به بخش های آنلاین ویتا میشه رو می خواید ایجاد کنید تو بخش PSN ایجاد کنید تا من مجبور به انتقالش نشم و کم کم این زیرشاخه هم روال عادی خودش رو پی بگیره.

ممنونم

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
دوستان لطف کنید از این به بعد اگر تاپیکی که به هر نحوی مربوط به بخش های آنلاین ویتا میشه رو می خواید ایجاد کنید تو بخش PSN ایجاد کنید تا من مجبور به انتقالش نشم و کم کم این زیرشاخه هم روال عادی خودش رو پی بگیره.

ممنونم
ممنون ببخشید حواسم نبود

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
فردا هستید دوستان ؟؟ بریم پارتی چت ؟؟ البته آرمان ساعتش باید با اینجا تنظیم کنه یا بلعکس :D !
من تنظیم میکنم !
بابا ارمان تو همون دیشب که انلاین بودی میومدی تو پارتی من کارت داشتم :dلامصب خودمم تو بازی بودم اگه میومدم بیرون کانکشنم قطع میشد
دیشت ویتا روشن بود کلا ... یه سری بازی کردم .... حالا ان شدی من بودم یه ندا بدا

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
با اجازه ي ارمان و ممد و مرتضي فوتبالي عزيز.
امروز يا فردا ساعت 8 خيلي خوبه و پينگ هم ميرسه به سقف:dالبته چاره اي نيست=((
اگه كسي كلاسي چيزي نداره بگه كه يا امروز يا فردا رديفش كنيم(يعني رديفش كنه)
يه نظري دارم يه ساعت ثابت بزاريم كه همه بتونن بيان يعني 7 روزه هفترو مشكلي نداشته باشن.
يه چيزي هم از همه زود تر بگم كه اولين پارتيه دسته جمعي رو من دعوتتون ميكنم و مهمونه من هستيد.البته اگه بندرو قابل بدونيد.
راستي يه چيزه ديگه از اوردن بچه و فك و فاميل هم خودداري كنيد:d
لطفا تا ساعت 7 همه بيايد و بگيد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر