قابلیت رایت دوباره بازی ها بر روی DVD+RW DL

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
سلام
خیلی توی اینترنت گشتم تا اطلاعاتی مربوط با DVD 9 های که قابلیت رایت دوباره به اصطلاح Rewritable رو داشته باشند ....
اما نتیجه ای نداشت
بنده میخوام بازی های ایکس باکس رو روی این مدل DVD9 ها رایت کنم که اگر احتیاجی به همان DVD9 شد بتونم ان رو پاک کنم و دوباره رایت کنم

سوال که دارم این مدل DVD9 ها که قابلیت رایت دوباره رو داشته باشند . تا الان تولید شدن(وجود دارند)

از کجا میتونم پیدا کنم و چه مار ک های است

ممنونم

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
هدف از این کار جیه ؟ صرفه جویی مالی ؟ فکر نمیکنم نتیجه مطلوبی داشته باشه و به نظر من به مرور زمان هزینه اون از خرید دیسک معمولی برای بازی بیشتر میشه.

و اونوقت شما می بینی که بجای اینکه صرفه جویی کرده باشی بیشتر هزینه کردی

دلیلش هم کیفیت پایین دیسکهای موجود در بازار هست

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
هدف از این کار جیه ؟ صرفه جویی مالی ؟ فکر نمیکنم نتیجه مطلوبی داشته باشه و به نظر من به مرور زمان هزینه اون از خرید دیسک معمولی برای بازی بیشتر میشه.

و اونوقت شما می بینی که بجای اینکه صرفه جویی کرده باشی بیشتر هزینه کردی

دلیلش هم کیفیت پایین دیسکهای موجود در بازار هست

سلام
نه به هیچوجه...

من بعضی از بازی های ایکس.. رو تغییر میدم ..برای اینکه بتونم جزء به جزء ویرایشات رو تست کنم حتما باید همین dvd ها رو داشته باشم ...

اما الان نمیتونم این کار وبکنم حتما باید یک قسمت رو تمام کنم بعد رایت و تست کنم .وهمین باعث میشه که دیسک اجرا نشه به خاطر مشکلاتی که پیش میاد . بعد فهمیدن این مشکل

و پیدا کردنش کمی سخت میشه .درصورتی وفتی که جزء به جزء کار ها رو پیش ببرم این مشکلات رو ندارم
از زمان شروع یه ویرایش تا نهاییی شدنش یه حساب سر انگشتی میشه گفت 70 الی 80 dvd9 فقط میسوزه به غیر از اون های که سالم هستند ....

برای همین دوستان اگر سراغ دارین بنده یه تعدادی رو میخوام ری رایت .+ باشه بهتر ...
ممنونم

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,273
چرا دستگاهت رو گلیچ نمیکنی؟ بعدش دیگه اصلا به رایت احتیاجی نداری و میتونی با FTP به دستگاهت وصل بشی و مستقیم بازیها رو از روی کامپیوتر تغییر بدی و سریع همونجا تست کنی.

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
سلام

گلیچ یعنی چی؟ همانjtagh/rgh هست ...

من این کنسول رو سه ماه پیش گرفتم تمامی ساعت این دستگاه که روشن بوده رو جمع بزنم 30 ساعت نمیشه (وقت بازی کردن رو ندارم البته بعضی ازبازی ها خیلی تعریف میشود گرفتم ببینم چه طوری دیدم مالی نیست مثل مکس 3 .( وبرای همین نمیخواستم هزینه rgh بدم) (اطلاعاتم در این مورد کم بود و نمیدونستم میشه بازی ها این طوری اجرا کرد) بهمین دلیل دنبال این نوع dvd ها هستم .البته تصمیم داشتم از شبکه لایو هم امتحان کنم هنوز قسمت نشده (کلا برای تست گرفتم ) تازگی ها فهمیدم که با هک rgh میشه این کارو کرد اما نخواسته pes13 رو گذاشتم و داشبورد اپدیت شد و الان هم که میگن نمیشه ...
اگر جاییی رو سراغ داری حاضرم یک برابر از کل دی وی دی بیشتر حساب کنم

آخرین ویرایش:

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,456
نام
اردلان
داداش با داشبورد pes دیگه نمیتونی جی تگ کنی

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
سلام اره متوجه این امر شدم فعلا امکان پذیر نیست دوستان اطلاعی ندارند که ایا روی این داشبورد برای rgh کردن دارن کار میکنند یا نه؟؟

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام اره متوجه این امر شدم فعلا امکان پذیر نیست دوستان اطلاعی ندارند که ایا روی این داشبورد برای rgh کردن دارن کار میکنند یا نه؟؟
سلام بله دارن کار می کنن وبزودی هم قرا خبر هایی بدند

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
333
نام
سام
بچه ها چی شد DVD+R DL REWRITABLE پیدا کردی یا نه ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟