فیل اسپنسر: کسانی که خواهان شکست در پلتفرم مقابل‌اند، گیمر واقعی نیستند

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
درود

به تازگی آقای فیل اسپنسر، توئیتی در مورد یکی ار مورد انتظارترین بازی‌هایش یعنی «Uncharted 4» را ارسال کرد. در ادامه با «بازی‌سنتر» همراه شوید.

6rsq_1.jpg

یکی از کاربران توئیتر در مورد این که «Uncharted 4» جزو بازی‌های مورد انتظار فیل اسپنسر است، گفت: «رئیس بخش Xbox از این که Uncharted 4 چقدر عالی خواهد شد، صحبت می‌کند. گویا که او پرچم سفید صلح را برافراشته است که شرم آور است این را می‌گویم (منظورش در مورد صلح و این حرف‌ها هست)». فیل اسپنسر نیز در جواب او گفت: «ما باید تیمی را که کار بسیار بزرگ و خارق العاده‌ای انجام می‌دهد، تحسین کنیم. کسانی که می‌خواهد بازی‌های سازندگان و تیم‌های کنسول مقابل شکست بخورند، گیمر واقعی نیستند.»

همچنین فیل اسپنسر اعلام کرد که منتظر بازی‌های مختلف دیگری نیز است. بازی‌هایی از جمله «The Division» و «Quantum Break». این اولین بار نیست که او در مورد به اصطلاح جنگ کنسول‌ها صحبت کرده است. قبلا در این مورد گفته بود که جنگ کنسول‌ها و یا کنسول در مقابل کنسول، امر بد و ناخوش آیندی است.

«مورد نسبتا بدی که معمولا در حواشی بازی‌ها می‌بینم، تفرقه و جدایی است که مردم بین کنسول‌ها ایجاد می‌کنند. گویا این قضیه (جنگ کنسول‌ها) مهم‌تر از این شده است که اصلا قرار است بازی انجام دهیم و حتی مهم‌تر از این‌که کدام بازی‌ها برای این تیکه‌ی پلاستیکی ما (کنسول‌ها) وجود دارند، شده است.» در این مورد در ادامه گفت: «به جای توجه یه خود کنسول‌ها و بازی‌های آن‌ها، این‌که یک نقر نسبت به داشته‌های من شکست بخورد و داشته‌ی من پیروز شود، مهم‌تر شده است. این چیزها برای صنعت بازی‌های ویدئویی خوب نیست.»

خوش برخورد بودن فیل اسپنسر و تحسین کردن رقبا توسط او، از ویژگی‌هایش در ریاست است. در گذشته، او سونی را به خاطر موفقیت‌های بازی Bloodborne تحسین کرد، همچنین پشتیبانی خود را از مدیر عامل جدید نینتندو اعلام کرده بود و در تعامل و همکاری با Oculus Rift، میانجی‌گری کرد.
فیلم اسپنسر گفته بود که هیچ گاه برای این‌که Xbox One را بهترین پلتفرم کند، کوتاهی نخواهد کرد.

«گاهی وقت‌ها مردم با نسبت دادن من به سونی یا نینتندو، من را مسخره می‌کنند. شغل من این نیست که کسی را از خرید چیز دیگری منع کنم بلکه این است که، خدماتی ارائه می‌دهیم تا شما را شگفت زده کنند تا از محصولات و خدمات ما تجربه لذتی بخشی داشته باشید. این چیزی است که صد در صد تمرکزم بر روی آن است.»

منبع

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
اولا این امار های چند هزار دلاری از کجا میارین ... همین qb برای کسی که سیستمش انقدر داغون باشه که مجبور باشه مادر برد و پاورشم عوض کنه و همه ۱۶گیگ رم رو هم بخره باز هم میشه با ۹۰۰ دلار به صورت مطلوب بازیش کرد...ضمن اینکه لازم نیست بگم یه pc قوی امروزه سرگرمی نیست ضرورته ... جدا از اینکه بازی های منحصر به pc و انحصاری هاش رو هم در دسترس قرار میگیره.........این حرف شما هم که کنسول به انحصاری بند نیست ..مال وقتیه که فقط یه کنسول تولید میشد نه این بازار که چند تا کمپانی توش فعالیت میکنن و pc هم حی و حاضره

خب بازم 900 دلار خیلی بیشتر از 400 دلاره!بساط پایرت خوری هم که کم کم داره برچیده میشه و نمیشه گفت همه رو پی سی پایرت میکنن:dانحصاری های پی سی هم استراتژیکا خوبن که همه افراد این سبک رو نمیپسندن

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
دوستانی که میگن کنسول با انحصاری زندست از بیخ و بن حرفشون اشتباهه
یعنی اگه هیچ بازی انحصاری نباشه همه میرن پی سی میگیرن و راحت همه بازیا رو روی پی سی تموم میکنن و کنسول به فنا میره؟؟
دقیقا اشتباهه
همه افراد پول خرید پی سی های 2000 $ ای رو ندارن.ولی با 400 دلار میتونن به راحتی با خیال تخت تا 6-7 سال بازیای روز رو به نحو احسنت اجرا کنن!
خیلی از افراد هم هستن که تحت هیچ شرایطی کنسول نمیخرن
خب حرف فیل اسپنسر این وسط اینه.اگه میخوای بازی کنی و سیستم شاخ داری بسم الله اگم پول نداری کنسول بخر و روی اون بازی کن.که در هر دو صورت به سود مایکروسافت هست
فقط فراموش نکنید که ویندوز پلتفرم مایکروسافت هست و مایکرو حق داره ازش پشتیبانی کنه

البته این حرف شما زمانی درست بود که رقیب هایی مثل سونی و نینتندو وجود نداشتند:D که می دونیم تو انحصاری کم نمی زارن...:D(چون شرط اول بین انتخاب کنسول ها انحصاری ها هستش و بعد خدمات و ...)

یه نکته دیگه رو هم بگم شاید یک نفر فقط به خاطر یک بازی بره کنسول بخره ولی فکر نکنم هیچکس فقط به خاطر یه بازی کنسول حاضر باشه بره سیستم 2000 دلاری به قول شما ببنده;)(اینو گفتم که بگم اولا همه انحصاری ها که گرافیک شاخ ندارند پس نباید همش گفت اونایی که پول دارن بازی هارو فقط رو پیسی میرن و بقیه روی وان. انحصاری هم مجموعه خاص خودشونه داره و حتی ایندی ها هم حساب میشه) این نکته رو هم اضافه کنم همه رو ultra بازی نمی کنند;)

در نتیجه ضربه اصلی رو خود xbox می بینه:D

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
البته این حرف شما زمانی درست بود که رقیب هایی مثل سونی و نینتندو وجود نداشتند:D که می دونیم تو انحصاری کم نمی زارن...:D(چون شرط اول بین انتخاب کنسول ها انحصاری ها هستش و بعد خدمات و ...)

یه نکته دیگه رو هم بگم شاید یک نفر فقط به خاطر یک بازی بره کنسول بخره ولی فکر نکنم هیچکس فقط به خاطر یه بازی کنسول حاضر باشه بره سیستم 2000 دلاری به قول شما ببنده;)(اینو گفتم که بگم اولا همه انحصاری ها که گرافیک شاخ ندارند پس نباید همش گفت اونایی که پول دارن بازی هارو فقط رو پیسی میرن و بقیه روی وان. انحصاری هم مجموعه خاص خودشونه داره و حتی ایندی ها هم حساب میشه) این نکته رو هم اضافه کنم همه رو ultra بازی نمی کنند;)

در نتیجه ضربه اصلی رو خود xbox می بینه:D

بله حرفای شما درسته تا حدودی ولی شما فقط یه جنبه قضیه رو میبینید و اونم توی ایران.حالا فعلا مایکروسافت داره روی بازار پی سی محکم سود میکنه و دو دستی بازارشو چسبیده!هدف مایکروسافت سود هست که چه از ایکس باکس وان چه از پی سی اونم با انحصاریاش روی این دو پلتفرم.فرض مثال یکی فقط یه پی اس 4 داره و یدونه لپ تاپ داغون.روی همون لپ تاپ داغون همه کاراش رو انجام میده و ضرورتی نمیبینه یه پی سی قدرتمند یا یه لپ تاپ گیم بخره.ولی وقتی یه بازی مث QB رو میبینه و دلش میخواد بازی کنه دوتا گزیبنه پیش رو داره!
1- خرید یه پی سی 800 دلاری واسه اجرای مینیمم بازی
2-خرید یه ایکس باکس وان 400 دلاری یا حتی باندل بازی QB
که گزینه 2 خیلی عاقلانه تر هست در نتیجه فروش کنسول مایکرو بیشتر میشه.از طرفی خود مایکرو هم اعلام کرده بعضی از بازیا انحصاری وان باقی میمونن مثل هیلو!چه بسا آینده یه سری بازی هم معرفی بشن انحصاری وان

دید شما نسبت به این قضیه فقط روی کشور خودمون و کشورای جهان سومی هست
توی امریکا همه توی خونه پی سی دارن درست.ولی سیستم عاملش مک هست که اصلا هم بخاطر بعضی امکاناتی منحصر به فردش حاضر نیستن روش چیز دیگه نصب کنن حالا هرچی هم میخواد قوی باشه
پس در نتیجه اگه خواستن بازی کنن اونم انحصاریای مایکرو خرید وان عاقلانه ترین گزینست!

من خودم الان سیستم خوبی دارم و حدود 8 ماهی میشه گرفتمش.وقتی گرفتمش هدف این بود که بازی آفلاین رو کرک شده بازی کنم ولی آنلاینا رو اوریج بخرم.با این وضعیت که پایرت خوری کم کم داره مهر و موم میشه نسل بعدی به هیچ عنوان پی سی رو ارتقا نمیدم و بجاش هر دو کنسول سونی و مایکرو رو میخرم چون از لحاظ اقتصادی واقعا به صرفه تر هست واسم .حالا حتی اگه همه انحصاریای اکس باکس بعدیم واسه پی سی بیاد بازم انتخاب من اکس باکس خواهد بود!

آخرین ویرایش:

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
بله حرفای شما درسته تا حدودی ولی شما فقط یه جنبه قضیه رو میبینید و اونم توی ایران.حالا فعلا مایکروسافت داره روی بازار پی سی محکم سود میکنه و دو دستی بازارشو چسبیده!هدف مایکروسافت سود هست که چه از ایکس باکس وان چه از پی سی اونم با انحصاریاش روی این دو پلتفرم.فرض مثال یکی فقط یه پی اس 4 داره و یدونه لپ تاپ داغون.روی همون لپ تاپ داغون همه کاراش رو انجام میده و ضرورتی نمیبینه یه پی سی قدرتمند یا یه لپ تاپ گیم بخره.ولی وقتی یه بازی مث QB رو میبینه و دلش میخواد بازی کنه دوتا گزیبنه پیش رو داره!
1- خرید یه پی سی 800 دلاری واسه اجرای مینیمم بازی
2-خرید یه ایکس باکس وان 400 دلاری یا حتی باندل بازی QB
که گزینه 2 خیلی عاقلانه تر هست در نتیجه فروش کنسول مایکرو بیشتر میشه.از طرفی خود مایکرو هم اعلام کرده بعضی از بازیا انحصاری وان باقی میمونن مثل هیلو!چه بسا آینده یه سری بازی هم معرفی بشن انحصاری وان

دید شما نسبت به این قضیه فقط روی کشور خودمون و کشورای جهان سومی هست
توی امریکا همه توی خونه پی سی دارن درست.ولی سیستم عاملش مک هست که اصلا هم بخاطر بعضی امکاناتی منحصر به فردش حاضر نیستن روش چیز دیگه نصب کنن حالا هرچی هم میخواد قوی باشه
پس در نتیجه اگه خواستن بازی کنن اونم انحصاریای مایکرو خرید وان عاقلانه ترین گزینست!

من خودم الان سیستم خوبی دارم و حدود 8 ماهی میشه گرفتمش.وقتی گرفتمش هدف این بود که بازی آفلاین رو کرک شده بازی کنم ولی آنلاینا رو اوریج بخرم.با این وضعیت که پایرت خوری کم کم داره مهر و موم میشه نسل بعدی به هیچ عنوان پی سی رو ارتقا نمیدم و بجاش هر دو کنسول سونی و مایکرو رو میخرم چون از لحاظ اقتصادی واقعا به صرفه تر هست واسم .حالا حتی اگه همه انحصاریای اکس باکس بعدیم واسه پی سی بیاد بازم انتخاب من اکس باکس خواهد بود!

من همون اخرم گفتم به ضرر xbox هست
وگرنه می گفتم ماکرو;)

بایدم قبول کرد که یک عنوان نمی تونه یک کنسول رو سرپا نگه داره نمونش همین امسال که کلا فقط یک ماه تونست وان فروشش از ps4 اونم تو امریکا بیشتر بشه(ماکرو می خواد دو سه سال یک بار منتظر هیلو باشه که بیاد فقط یک ماه رو از فور بگیره بعد بره؟همین یعنی...؟؟؟

البته باز یکسری افراد پیدا خواهند شد که بعد ها عدم فروش بیشتر وان نسبت به فور رو بزارن به حساب یکی از هزاران برنامه و هدف های ماکرو:D

حالا درسته مک خیلی طرفدار داره ولی بگیم همه مک دارن باز اشتباه هستش حالا بماند که رو همون مک هم میشه ویندوز رو نصب کرد;)

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
بسی جالب :D
در کل بحث در مورد این که چه کنسولی بهتره یا بدتر نتیجه ای نداره جز اینکه هرکی حرف خودشو میزنه و اعصاب خودش خورد میشه در نهایت (مثل بحث های سر تیم های فوتبال :D )
بحث های سلیقه ای جای بحث ندارن
کسی که از QB خوشش بیاد میره و Xone میخره
کسی که از U4 خوشش بیاد میره و PS4 میخره :|
طبیعیه :|

mmk2008

کاربر سایت
May 5, 2009
272
نام
ℳostaan
دیگه حالمون بهم خورد از این همه فروتنی و متانت و با ادب بودن...
یکم هم داشتن غیرت بد نیست، بسه دیگه این همه روشنفکری!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر