فیل اسپنسر می گوید رونمایی Xbox Series X ممکن بود فاجعه بار باشد

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
Xbox-Series-X.jpg

رئیس Xbox، آقای فیل اسپنسر [Phil Spencer] درباره نحوه تفکر شرکت مایکروسافت برای تصمیم غافلگیر کننده ی رونمایی Xbox Series X در مراسم The Game Awards در سال گذشته، صحبت کرد و گفت که در اوایل کار “خیلی طرفدار” این ایده نبوده است.
رئیس ایکس باکس، در گفت و گویی با (پادکست) Gamertag Radio گفت که شخصی از تیم بازاریابی، چشم انداز رونمایی از اسم و طراحی کنسول نسل بعدی در مراسم The Game Awards را برایمان تجسم کرد.

او (she) در اتاق بلند شد و گفت، باید کاری جسورانه انجام دهیم، کاری که هرگز قبلا انجام نداده ایم، بگذارید با حقیقت رو به رو شویم، در بازار، درون جایگاهی نیستیم که نسل قبل (این نسل)، قصد آن را داشتیم. فکر نمی کنم با انجام کارهایی که همیشه انجام دادیم، تجارت خود را تغییر و رشد دهیم. بیایید برویم و کار های جدیدی را انجام دهیم.

گرچه...

Continue reading...

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
فاجعه بار نشد ولی خب به دل هم انچنان ننشست! شخصا ترجیح میدم برای رونمایی از همچون چیزی که هر هشت سال یکبار اتفاق میفته توی یک مراسم اختصاصی باشه. خیلی شیک بیان یا توی e3 یا یک ایونت جداگونه رونمایی میکردن کنسول رو. خودم طرفدار اینم که اینا میومدن یه ایونت میذاشتن از قبل هایپ میکردن کنسول رو رونمایی میکردن اطلاعات میدادن چندتا تریلر نشون میدادن حرف میزدن و دو سه ماه بعد توی e3 با گیم پلی های خفن و بازی های نسل بعدی همه رو غافلگیر میکردن. از اونور سونی هم ادم رو گذاشته تو بلاتکلیفی. e3 رو که اسکیپ کرده معلوم نیست اینهمه بازی نسل بعد رو میخواد کجا نشون بده! E3 واقعا موهبتی بود که داره از سمت یک عده کم توجهی بهش میشه. مایکروسافت که میاد بزرگترین رونماییش رو توی tga نشون میده ، سونی e3 رو اسکیپ میکنه، چندتا کمپانی های دیگه شرکت نمیکنن و معلوم نیست کجا قراره بازیهاشونو نشون بدن. شخصا تا اینجا از نحوه ی گذر به نسل بعد راضی نبودم.

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
واقعا کپ کردم :D
ساعت 5 صب با معرفی سری X بلن شدم نشستم گفتم یا ابلفضلللللل:o:Shocked:
بعدش که صحبت از توان پردازشش شد و تریلر این انجین هل بلید اینجوری :Shocked::Smoke1: شدم :D
اگه سیگار دم دست بود با اینکه سیگاری نیستم ی بسته رو تا طلوع خورشید رو تراس میکشیدم =))
دمشون گرم بنظرم کامبک خوبی دارن میزنن به شرطی که همیشه حواسشون باش با یه استاد پخته طرفن نه فقط رقیب باهوش!!
سونی کمپانیه که با ورودش به دنیای گیم نینتندویی که خدایی میکنه تو صنعت گیم کنار زد پس خیلی خیلی باید با احتیاط پیش رفت و حرفه ای رفتار کرد

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
فاجعه بار نشد ولی خب به دل هم انچنان ننشست! شخصا ترجیح میدم برای رونمایی از همچون چیزی که هر هشت سال یکبار اتفاق میفته توی یک مراسم اختصاصی باشه. خیلی شیک بیان یا توی e3 یا یک ایونت جداگونه رونمایی میکردن کنسول رو. خودم طرفدار اینم که اینا میومدن یه ایونت میذاشتن از قبل هایپ میکردن کنسول رو رونمایی میکردن اطلاعات میدادن چندتا تریلر نشون میدادن حرف میزدن و دو سه ماه بعد توی e3 با گیم پلی های خفن و بازی های نسل بعدی همه رو غافلگیر میکردن. از اونور سونی هم ادم رو گذاشته تو بلاتکلیفی. e3 رو که اسکیپ کرده معلوم نیست اینهمه بازی نسل بعد رو میخواد کجا نشون بده! E3 واقعا موهبتی بود که داره از سمت یک عده کم توجهی بهش میشه. مایکروسافت که میاد بزرگترین رونماییش رو توی tga نشون میده ، سونی e3 رو اسکیپ میکنه، چندتا کمپانی های دیگه شرکت نمیکنن و معلوم نیست کجا قراره بازیهاشونو نشون بدن. شخصا تا اینجا از نحوه ی گذر به نسل بعد راضی نبودم.
خوب ماکروسافت با شرایط برابر و بدور از فشار که نمیخاست کنسول خودشو معرفی کنه!!
واقعا سورپرایز کرد و فاصله زمانی تا معرفی E3 رو گذاشت واس اینکه تا اون موقع دیدگاه بهتری و شرایط مناسب تری و در نتیجه جو بهتری رو نسبت به کنسولش ارایه بده تا بتونه از تمام پتانسیل تبلیغاتیش استفاده کنه و همینطور ک میبینیم تا قبل ps5 کاملا نظرهارو بخودش جلب کرده با نمایش بازیهاش خیلی بیشتر میتونه طرفدار هارو راقب کنه بسمت اکس باکس

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
بنظر من یکی از فاکتور های مهم رونمایی غافلگیری و سوپرایز که این فاکتور به خوبی انجام شد شاید میشد یه رونمایی بزرگتر حماسی تر اجرایی کرد ولی اینقدر سوپرایز کننده نمیشد پس نمیشه گفت اصلا معرفیشون بد بود
فقط چند مورد میمونه
که فاصله رونمایی تا عرضه کنسول به بازار باید کم باشه چون هایپ خودش یه عامل بزرگ فروش و یه مورد دیگه همونجور که دوستان گفتن یه کنفرانس بزرگ با انواع نمایش بزرگ هم میتونست خیلی جالب تر کنه نمایش ولی باز میگم رونمایی کنسول مایکروسافت عالی بود نمیشد گفت اگه دیرتر رونمایی میشد یکجای دیگه یا زمان دیگه بهتر از اینی
که هست میشد
شرکتی که ریسک میکنه بنظر من قابل احترام چ خودی چ رقیب
به احتمال ۹۹٪ هم سونی از چیزی که همیشه بود عالی تر عمل میکنه
نمونش معرفی لوگو ps5 که از نظر خیلی دوستان اینجا کار بیهوده و مسخره ای بود
ولی بنظر من سونی ای حرفه ای تر از این نمیتونست عمل کنه که با یک نمایش لوگو ساده کنسول ps5 رو سر زبون ها انداخت ؛ سکوت سونی تشنه گذاشتن مخاطب سیاست ها و انالیز های زیادی پشتشه که همه چیز داره در نظر میگیره

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
اتفاقا رونمایی توی جایی که هیچکس انتظارش رو نداره خیلی هیجان اور تر و سورپرایز کننده تر هست
شما فکر کن مایکرو از قبل میگفت اقا ما فلان روز معرفی داریم خب اینکه دیگه سورپرایز حساب نمیشه ولی اینکه بیای جایی که هیچکس فکرش رو نمیکنه کنسول معرفی کنی بعد باز پشت بندش یه تریلر حماسی از هل بلید بدی خیلی حالش بیشتر بود تا یه روز از قبل معرفی شده

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
خوب ماکروسافت با شرایط برابر و بدور از فشار که نمیخاست کنسول خودشو معرفی کنه!!
واقعا سورپرایز کرد و فاصله زمانی تا معرفی E3 رو گذاشت واس اینکه تا اون موقع دیدگاه بهتری و شرایط مناسب تری و در نتیجه جو بهتری رو نسبت به کنسولش ارایه بده تا بتونه از تمام پتانسیل تبلیغاتیش استفاده کنه و همینطور ک میبینیم تا قبل ps5 کاملا نظرهارو بخودش جلب کرده با نمایش بازیهاش خیلی بیشتر میتونه طرفدار هارو راقب کنه بسمت اکس باکس

اتفاقا رونمایی توی جایی که هیچکس انتظارش رو نداره خیلی هیجان اور تر و سورپرایز کننده تر هست
شما فکر کن مایکرو از قبل میگفت اقا ما فلان روز معرفی داریم خب اینکه دیگه سورپرایز حساب نمیشه ولی اینکه بیای جایی که هیچکس فکرش رو نمیکنه کنسول معرفی کنی بعد باز پشت بندش یه تریلر حماسی از هل بلید بدی خیلی حالش بیشتر بود تا یه روز از قبل معرفی شده
من بیشتر مشکلم با مکان نمایش هست. اینکه بیای تو یک کنفرانس فرعی از جدیدترین محصولت رونمایی کنی. اینکارا باعث میشه ایونت هایی مثل e3 که متمرکزتر هستن روی محصولات و تخصصی تر برن تو حاشیه که من نمیپسندم. در رابطه با سورپرایز هم معمولا قبل از رونمایی از هر نسل کنسول ها از قبل اونقدر شایعه و هایپ وجود داره که معمولا مشخصه مثلا قراره کی معرفی بشن. من برای کنسول ها بیشتر هایپم سر اینه که قراره چه شکلی باشه و چه ویژگی هایی داشته باشه تا اینکه ندونم کی معرفی میشن و صرفا معرفی ناگهانیشون باعث سورپرایزم بشه.

• Like
Reactions: g4mer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر