فیل اسپنسر در مورد نسل نهم کنسول ها: برنامه ای داریم که میتواند پیروزی را برای ما به ارمغان آورد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
xbox-series-x-740x416.jpeg

رئیس بخش اکس باکس شرکت مایکروسافت به تازگی در مصاحبه با وبسایت IGN در مورد کنسول جدید Xbox Series X و رقابت با PS5 صحبت هایی را انجام داده که در ادامه بخش هایی از آنرا می خوانیم.

صحبت های اسپنسر در مورد قیمت Xbox Series X و اهدافی که مایکروسافت برای این کنسول تعیین کرده:

"در ابتدای ساخت یک کنسول، باید قیمت مشخصی را برای آن تعیین کنید. در مورد قیمت نهایی کنسول خوشبین هستم. احساس خوبی نسبت به قیمت و توانایی های Xbox Series X دارم. در مجموع در مورد محصول نهایی بسیار خوشبینم."

"بی شک با نزدیک شدن به موعد عرضه کنسول، هوشمندانه تر عمل خواهیم کرد. حریفمان را زیر نظر داریم، اما در عین حال ما برنامه مشخصی داریم و بسیار نسبت به این برنامه مطمئن هستم. سال ها پیش، من و تو (شخص مصاحبه کننده) روبروی هم دیگر نشسته بودیم و من به تو گفتم که می خواهم پیروز شوم، و تو در همه این سال ها از این نقشه ناامید بودی. اکنون فکر می کنم که وقت آن رسیده که برنامه ما، پیروزمان کند."

"به شدت مورد حمایت مایکروسافت قرار داریم. رئیس من، ساتیا نادلا و مدیر مالی مجموعه، امی هود، به شدت از برنامه های ما استقبال کرده اند. مطمئننا در مورد قیمت گذاری کنسول زیرکانه عمل خواهیم کرد و برنامه مطمئنی برای عرضه کنسول داریم."

اسپنسر در جای دیگر این گفت و گو گفت:

"احساس بسیار خوبی نسبت به بازی های Xbox Series X دارم. وقتی برنامه های خود را عمومی کردیم، در مورد درستی تصمیماتی که در قبال این پلتفرم اتخاذ کرده بودیم، حتی مطمئن تر شدم و انتظار این را هم داشتم که چنین شود. "

اسپنسر در ادامه از بی نقص بودن سخت افزار Xbox Series X گفت و تاکید کرد:

"فکر می کنم که مارک (سرنی) و تیم تحت نظرش در بحث پردازش صدا که در مورد آن صحبت شد کار فوق العاده ای انجام داده اند و همچنین تکنولوژی SSD آنها قابل توجه است."

آخرین ویرایش:

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
نکته جالب مصاحبه میدونید چی بود.

که فیل اعتقاد داشت که ایندفعه رو برنده بشن

یعنی خودش هم خیلی نرم شکستش رو پذیرفته جلوی سونی و امیدواره این دفعه فرجی بشه :D

اولین مرحله پیروزی قبوله شکسته.
همینکه از اینهمه محتویات ویدیو به همین ی نقطه ضعف رسیدی ینی اسپنسر و تیم اکس باکس خعلی خوب کارشو بلده :D
ادامه بدید خوب دارین پیش میرین
ماشاا.... پشت کار:p:p:p:D

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
We're getting some incredible support from Microsoft. Satya Nadella, my boss, the CEO, Amy Hood the CFO -- they're very linked into what our plans our. We're going to make sure we stay agile on our pricing and that we have a good plan going into launch
کاملا واضح هست که قراره سونی رو از نظر قیمت تو تنگنا قرار بدن ... این دفعه دیگه قرار نیست مثل نسل 8 بشه ... حالا چه رفقا دوست داشته باشن چه نه ...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
کاملا واضح هست که قراره سونی رو از نظر قیمت تو تنگنا قرار بدن ... این دفعه دیگه قرار نیست مثل نسل 8 بشه ... حالا چه رفقا دوست داشته باشن چه نه ...

به عمل کار برآيد به سخنداني نيست

سر x1x هم اسپنسر از این حرفا زیاد زد.... و پیروانش هم 100 برابرش رو... آخرش شد ماینکرافت 4k ی پونصد دلاری

135021
135022

به جای اسپنسر باید شکر گذار این پت و مت باشید...
امیدوارم حتی اگه به قیمت از دست رفتن کل نسل بعد بشه، شرشون از سر ps کم بشه

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی

سر x1x هم اسپنسر از این حرفا زیاد زد.... و پیروانش هم 100 برابرش رو... آخرش شد ماینکرافت 4k ی پونصد دلاری

View attachment 135021
View attachment 135022

جدای عملکرد این دوتا ... از حرفاش برمیاد که کنسول نسبت به قدرتش قیمت خیلی خیلی مناسبی داره یعنی تیم مدیریتی مایکرو با این مسئله کنار اومدن که اگه میخوان مارکت شیر رو برگردونن باید ضرر رو قبول کنن ..... حالا گفتی وان اکس واقعا نسبت به عملکردش چه رو 4k یا FHD قیمتش فضایی خوب بود ... درباره بازی هم انشالله روزای خوب نسل 7 برمیگرده مخصوصا که گفت اکس باکس گیم پابلیشینگ قرارداد های ترد پارتی بزرگی بسته ...

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی

View attachment 135021
View attachment 135022

خدمتی که دان متریک نسل هشت بشما کرد خود کاز هیراری نکرد :D
خدایی سونی جز بازی های احصاری قوی دو سال یبار ی کار خفنی بنسبت اکس باکس داشت؟
بعد ۲۰۱۶ هم که به لطف فروش بیشتر ps4 بازی های ترد پارتی انحصاری خود جوش اومدن اونوری وگرنه اگه اکس باس مث ps4 فروخته بود الان ni oh رو اکس باکس انحصاری میشد
اینم بگم حرف من این نیست که سونی کار خاصی نکرده و ضعیف بوده اما نسبت به نسل هفت همون تایم لاین تولید محتوای با کیفیتو حفظ کرد با قیمت مناسب اولیه
که به لطف دان همینم که اکس باکس باهاش موفقیت بدست اورده بود رو از دست داد.
اگه سونی با فرمون نسل هشت سوییچ کنه نسل نهم که اکس باکسم طبق همین فرومل عمل میکنه و موفق میشه
بنظرم نسل نهم سونی جهش گیمپلی و تجربه گیمپلی میتونه برگ برندش باش که اگه اینا نباش با عرض پوزش تو بهترین شرایط باید سودشو 50% -50% کنه(نظر شخصی)

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی

View attachment 135021
View attachment 135022

اون Gears که بروس هم بازی کردش اتفاقا چشمتون رو بگیره دیگه . کدوم بازی پی اس تو این چند سال به اون پرفکتی اجرا شده روی پی اس؟ متاشم خدارو شکر بالاست بهونه ندارید.

• Smile
Reactions: g4mer

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
بله در حالی که دوستان مشغول تحلیل جنس زیرشلواری ملت و میزان ارتباط اون با درستی/عدم‌درستی شایعات هستن این ویدیو جدید رو ببینید لذت ببرید :D صحبت‌های جدید اسپنسر (برای امروز هست)

Xbox Boss: Price a "Critical Factor" - Next-Gen Console Watch

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر