فیل اسپنسر در مورد نسل نهم کنسول ها: برنامه ای داریم که میتواند پیروزی را برای ما به ارمغان آورد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
xbox-series-x-740x416.jpeg

رئیس بخش اکس باکس شرکت مایکروسافت به تازگی در مصاحبه با وبسایت IGN در مورد کنسول جدید Xbox Series X و رقابت با PS5 صحبت هایی را انجام داده که در ادامه بخش هایی از آنرا می خوانیم.

صحبت های اسپنسر در مورد قیمت Xbox Series X و اهدافی که مایکروسافت برای این کنسول تعیین کرده:

"در ابتدای ساخت یک کنسول، باید قیمت مشخصی را برای آن تعیین کنید. در مورد قیمت نهایی کنسول خوشبین هستم. احساس خوبی نسبت به قیمت و توانایی های Xbox Series X دارم. در مجموع در مورد محصول نهایی بسیار خوشبینم."

"بی شک با نزدیک شدن به موعد عرضه کنسول، هوشمندانه تر عمل خواهیم کرد. حریفمان را زیر نظر داریم، اما در عین حال ما برنامه مشخصی داریم و بسیار نسبت به این برنامه مطمئن هستم. سال ها پیش، من و تو (شخص مصاحبه کننده) روبروی هم دیگر نشسته بودیم و من به تو گفتم که می خواهم پیروز شوم، و تو در همه این سال ها از این نقشه ناامید بودی. اکنون فکر می کنم که وقت آن رسیده که برنامه ما، پیروزمان کند."

"به شدت مورد حمایت مایکروسافت قرار داریم. رئیس من، ساتیا نادلا و مدیر مالی مجموعه، امی هود، به شدت از برنامه های ما استقبال کرده اند. مطمئننا در مورد قیمت گذاری کنسول زیرکانه عمل خواهیم کرد و برنامه مطمئنی برای عرضه کنسول داریم."

اسپنسر در جای دیگر این گفت و گو گفت:

"احساس بسیار خوبی نسبت به بازی های Xbox Series X دارم. وقتی برنامه های خود را عمومی کردیم، در مورد درستی تصمیماتی که در قبال این پلتفرم اتخاذ کرده بودیم، حتی مطمئن تر شدم و انتظار این را هم داشتم که چنین شود. "

اسپنسر در ادامه از بی نقص بودن سخت افزار Xbox Series X گفت و تاکید کرد:

"فکر می کنم که مارک (سرنی) و تیم تحت نظرش در بحث پردازش صدا که در مورد آن صحبت شد کار فوق العاده ای انجام داده اند و همچنین تکنولوژی SSD آنها قابل توجه است."

آخرین ویرایش:

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
یادش به خیر !
نسل پیشم همین شو اف سینه کفتری قبل از لانچ کنسول با اون لبخند ژکوند مسخره صورتش ، میگفت ما نسبت به سخت افزاری که داریم به شدت اعتماد به نفس داریم و این نسل قراره ال کنیم و بل کنیم و .... :-j

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
نقشه پیروزی کاملا مشخصه
سری اکس رو هم قیمت با ps5 برچسب میزنه که این خودش فشار رو روی سونی دو چندان میکنه
لاکهارت رو هم با 100 تا 150 دلار ارزون تر میده بازار
نقشه پیروزی :-j

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
اولا پستی که جو رو به قول معروف تاکسیک کنه پاک میشه
مورد بعدی بارها گفته شده تو تاپیک ها بحث منطقی. شوخی با خراب کردن جو فرق داره. تاپیک vs. وجود داره برای این بحث ها و بقیه که علاقه ای به اون نوع بحث ندارن حق دارن تو فروم فعالیت داشته باشن

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
مورد بعدی بارها گفته شده تو تاپیک ها بحث منطقی. شوخی با خراب کردن جو فرق داره. تاپیک vs. وجود داره برای این بحث ها و بقیه که علاقه ای به اون نوع بحث ندارن حق دارن تو فروم فعالیت داشته باشن
اخه سالار کجای کامنت من مشکل داشت که ادیت شد؟
واژه شکستن کمر یه واژه عامیانه که توی بازار تجارت کاملا به کار میبرن
نه توهین به کسی شده نه توهین به شخصی
اینکه یه کمپانی با یک سیاست کمر رقیب رو میشکنه که توهین حساب نمیشه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
خوبه حالا باز نگفت سونی و نینتندو عددی نیستن و رقبای ما رو هنوز مادر نزاییده:D پیشرفت داشت خدایی:D

تازه هنوز هیچی به هیچیه وضع اینه
وای به حال وقتی که واقعا نقشه های این بشر بگیره... :D

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
اخه سالار کجای کامنت من مشکل داشت که ادیت شد؟
واژه شکستن کمر یه واژه عامیانه که توی بازار تجارت کاملا به کار میبرن
نه توهین به کسی شده نه توهین به شخصی
اینکه یه کمپانی با یک سیاست کمر رقیب رو میشکنه که توهین حساب نمیشه
شما در مورد کمپانی و به اصطلاح تجارت به کار نبردی. کامنت دقیقا اون جمله برای جو و شخص بود. دیگه خودمون رو که نمیتونیم گول بزنیم. بله اون اصطلاح تو تجارت و بحث هیچ مشکلی نداره. هیچی. اما هدف و نوع کامنت شما چیز دیگه ای بود

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

پست تاکسیک دیگه چیه؟ یه حرف معمولی پاکی میکنی دیگه چرا؟ خب قرار که نیست هر کی هر چی میگی از فیلتر همه رد بشه که همه خوششون بیاد به‌به و چه‌چه کنن که؟

اون تاپیک مقایسه کنسول‌ها رو هم که بردین گذاشتین تو مقایسه بازی‌ها اصلا دیگه سنخیتی نداره و بحث نداره این حرکت. یه حالتی هم میگی هر کس خواست بره اون تاپیک انگار مثلا اونجا سرویس بهداشتی فروم هست :D

نه به 2007 تا 2019 که کلا هر کی هر کار خواست کرد تو این فروم نه به الان که باید فکر جریحه دار نشدن خاطر جماعتی بشیم :D

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
بله، سونی که در زمینه کلاود گیمینگ اصلا حریف حساب نمیشه
چه بد که آخرش اسم مارک رو آورد

رایان مکرافی ازش پرسید واکنشت چی بود تو اون سکانس اونم یه تعریف الکی کرد که ملت غیور و ... نریزن سرش تو توییتر و سایت‌ها :D و الا اون جلسه که کلا راجب فواید SSD بود و تمام ‌:D

خیلی خوب و مستقیم ازش پرسید 2013 که سونی آنقدر واکنشی و بسته به اشتباهات شما عمل می‌کرد یادته؟ الان میخواید همون کار رو کنید اینم برگشت گفت حمایت کامل ساتیا نادلا رو داریم و خلاصه شب درازه :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
رقابت با PS5

من نه میخوام جو رو تاکسیک کنم نه هیچی، ولی مگه همین آقا نیومد بگه رقبال ما گوگل و آمازون و رقابتی با سونی و نینتندو نداریم... کلا اسپنسر کل نسل رو با این تناقض گویی هاش سر کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر