فیل اسپنسر: احساس خوبی بعد از دیدن معرفی Playstation 5 به من دست داد

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
کنسول پلی‌استیشن ۵ هفته قبل همراه با تعدادی از عناوینش به صورت رسمی توسط سونی معرفی شد. از آن زمان تا به امروز شاهد سکوت تیم ایکس‌باکس در خصوص این همایش و برنامه آن‌ها در قبال رقابت با سونی بودیم. البته رییس بخش مارکتینگ ایکس‌باکس در فضای توییتر به صورت رسمی تعدادی از عناوین معرفی شده در طول همایش پلی‌استیشن ۵ را برای کنسول ایکس‌باکس سری ایکس تایید کرد، اما این تنها واکنشی بود که آن‌ها نسبت به همایش پلی‌استیشن تا روز گذشته از خود نشان داده‌بودند. حال امروز بر اساس آخرین اخبار بازی‌ها مصاحبه‌ای از کانال Gamelab با فیل‌ اسپنسر مدیر بخش ایکس باکس منتشر شده که او به صورت مستقیم در خصوص همایش پلی‌استیشن اظهار نظر کرده‌است.

فیل اسپنسر در خصوص معرفی پلی‌استین و برنامه‌های ایکس‌باکس گفت:
«می‌خوام باهاتون رو راست باشم، بعد از دیدن مراسم سونی احساس خوبی به من دست داد. من فکر می‌کنم مزایای سخت افزاری که در کنسول ایکس باکس سری ایکس ساخته‌ایم به خوبی در بازی‌های ما و نرخ فریم آن‌ها خود را نشان خواهند داد.

ما در خصوص برنامه‌ سونی اطلاعات بیشتری کسب کرده‌ایم و این به ما کمک می‌کند تا تمرکز خود را بر روی چیز هایی که داریم افزایش دهیم و من فکر می‌کنم این مورد برای لانچ کنسول‌ها به عنوان موردی قدرتمند برای ما به حساب می‌آید.
سونی همان کاری که همیشه انجام می‌دهد را این‌بار هم به بهترین شکل ممکن انجام داد.»

در نهایت او در خصوص شوکیس ایکس‌باکس برای ماه آینده گفت:
«وقتی به موقعیتی که در آن قرار داریم فکر می‌کنم، به بازی‌هایی که قصد داریم نمایش دهیم و این که چگونه آن‌ها را نمایش می‌دهیم و مزایای سخت‌افزاری که ما داریم به این نتیجه می‌رسم که در جایگاه بسیاری خوبی قرار داریم.»

شرکت مایکروسافت قصد دارد در ماه جولای همایشی را در خصوص معرفی عناوین کنسول‌ ایکس‌باکس سری ایکس برگزار کند و حال باید منتظر ماند و دید در این مراسم شامل چه عناوینی خواهیم بود. تا به امروز حضور هیلو اینفینیت و نمایش‌ گیم‌پلی آن برای این همایش تایید شده‌است.

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
راست میگه دیگه بنده خدا
بعد از اون همایش کذایی سونی تنها امید نسل بعد و دیدن حداقل چند تا بازی نسل بعدی به همین ایونت مایکرو بستگی داره

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
483
نام
Sera
فیل یکی از بهترین های صنعت گیمه،و خیلی هم با فن هاش روراسته.بهتره یکم در مورد رو راست بودن تحقیق و تفحص کنید.تا اینچنین خود خواسته نظرات آبکی ندید تا ناخواسته از خودتون لاجرم جک بسازید.
زیبنده نیست نازنینم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
«وقتی به موقعیتی که در آن قرار داریم فکر می‌کنم، به بازی‌هایی که قصد داریم نمایش دهیم و این که چگونه آن‌ها را نمایش می‌دهیم و مزایای سخت‌افزاری که ما داریم به این نتیجه می‌رسم که در جایگاه بسیاری خوبی قرار داریم.»

اینطوری که ایشون داره میگه یعنی گرافیک بازی هاشون خیلی بهتر از PS5 ـه و خیالش راحت شده:D ببینیم چی ساختن:D

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
اینطوری که ایشون داره میگه یعنی گرافیک بازی هاشون خیلی بهتر از PS5 ـه و خیالش راحت شده:D ببینیم چی ساختن:D

دقیقا منم داشتم به همین فکر می کردم ! کاملا خیالش راحته توی قدرت کنسول برتری داره.

• Like
Reactions: Love Console

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
آخه اسپنسر استودیویی دستش نداره که تو ویژوال بتونن با ناتی و سانتا رقابت کنند .‌‌ چیزی که اسپنسر داره سرش قپی میاد ، فریم تو بازی های مولتیه ... و همون طور که حدس میزدم احتمالا تو نمایششون مولتی پلتفرم aaa زیاد ببینیم ...

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
آخه اسپنسر استودیویی دستش نداره که تو ویژوال بتونن با ناتی و سانتا رقابت کنند .‌‌ چیزی که اسپنسر داره سرش قپی میاد ، فریم تو بازی های مولتیه ... و همون طور که حدس میزدم احتمالا تو نمایششون مولتی پلتفرم aaa زیاد ببینیم ...

قطعا نداشتن انحصاری و کنسول قوی تر بهتر از نداشتن انحصاری و کنسول ضعیفتره (مثل این نسل) ! هرچند هنوزم انحصاری یا چیزی برای این نسل جدید معرفی نشده و هنوز خیلی مونده.ولی چیزی که یادمه نسل پیش خیلی تو سری خوردن ایکس باکسیا سره ضعیفتر بودن کنسول و فریم کمتر و ... حالا کنسول قوی تر شده و این خودش یک قدمه مثبته ! قدم مثبت بعدی میتونه ساخت انحصاری بهتر و بیشتر باشه چون مایکروسافت توانایی خرید هر استودیو و هر شخصی رو که بخواد داره و می تونه راحت سرمایه گذاری کنه ! از اونطرفم توی آنلاین XBLive چند قدم جلوتره از PSN و به نظرم توی سه تا بخش (این دید منه که به سه بخش سخت افزار ، گیم ، سرویس آنلاین) تقسیم شده توی دوتا باسه نسل بعد جلوتره.

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
فریم بازیای مولتی پلتفرم که فکر نمیکنم تفاوتی با کنسول سونی داشته باشه که بخواد اونو بگه احتمالا منظورش همون کیفیت بصری یا 60 فریم بودن انحصاری هاشون باشه

• Like
Reactions: Arima Kishou

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اگر هلبلید ۲ مثل همون نمایش اولش باشه که قطعا همین طوریه. :D
طراح انجین هیلو اینفینیت هم قبلا اینو گفته بود:
Halo Infinite ‘has the most cutting edge engine on the planet,’ claims architect | VGC
ویرایش: اصل کاریو الان یادم اومد. فورتزا ۸ که اگر طبق شایعات و مواردی که دیزاینر های turn 10 نمایش داده بودن عمل کنه، قطعا یک چیز عجیب و غریب باید باشه از لحاظ بصری. به خصوص در زمینه طراحی پیست ها که قراره از تکنولوژی های photorealistic استفاده کنن و بالاخره ضعف طراحی پیست ها تو عناوین ریسینگ از بین می‌ره.

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
اگر هلبلید ۲ مثل همون نمایش اولش باشه که قطعا همین طوریه. :D
طراح انجین هیلو اینفینیت هم قبلا اینو گفته بود:
Halo Infinite ‘has the most cutting edge engine on the planet,’ claims architect | VGC
ویرایش: اصل کاریو الان یادم اومد. فورتزا ۸ که اگر طبق شایعات و مواردی که دیزاینر های turn 10 نمایش داده بودن عمل کنه، قطعا یک چیز عجیب و غریب باید باشه از لحاظ بصری. به خصوص در زمینه طراحی پیست ها که قراره از تکنولوژی های photorealistic استفاده کنن و بالاخره ضعف طراحی پیست ها تو عناوین ریسینگ از بین می‌ره.

من بیشتر از همه منتظرم فورتسا گرافیکش مادر بگرید باشه بیاد آفتابه بگیره رو اون یامائوچی ابله:D
Halo:I هم اگه همینی باشه که گفتن من مجبور میشم برم XSX بگیرم اول کاری:D چون فعلا برنامه ای برای خرید XSX ندارم و تصمیم داشتم ایشونو روی X1X بازی کنم تا بعدا که بازی های بیشتری میان کنسولو بخرم، اما گرافیکش خفن تر باشه یحتمل همین اول کاری بگیرم. بخصوص که سایبرپانکو باید حتما رو کنسول های نسل بعد رفت!

در کل ایونت جولای باید خیلی هیجان انگیز باشه، به چند دلیل، اول اینکه مایکروسافت از ایونت اول حسابی ترسیده و یاد گرفته دیگه مولتی درپیت نشون نده که فحشش رو الکی نخوره، دوم اینکه سونی با R&C و Horizon و DS خوب سر و صدا کرده و باید جلوی اینا هم در بیاد، پس جدی میگیرن نمایش رو و بعیده بیان نمایش های درپیت بزارن، قطعا با هرچی دارن میان و این وسط به قول خودت T10 حسابی قراره غوغا بپا کنه. اگه مایکرو حسابی از نظر گیم و ویژوال ها بترکونه سونی هم مجبور میشه برای نمایش بعدی، شاید ایونت آگست که حرفش هست، کارای بیشتری بکنه و کلا سر این رقابت گرافیک های نسل بعدی واقعی ببینیم. ضمن اینکه امیدوارم کل کل قیمتی هم باعث بشه جفتشون ارزون تر از برنامه های قبلی بدن بیرون ما بتونیم از پس خریدشون بر بیاییم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر