فیلم The Last of Us توسط Neil Druckmann / Bruce Straley و Sam Raimi ساخته خواهد شد

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
قحط کارگردان بود که سم ریمی رو انتخاب کردن 8-|
کارگردان هنوز مشخص نشده کینگ
سمـ ریمی رئیس اون شرکت گوست هاوس پیکچرزه فقط کارهایـه تولید و نظارت رو انجام میده :d
البته بد نیـوز اینـه که همین اسکرین جمـز و گوست هاوس نوید یه کار به دردنخـور رو میدن
پس آسوده بخواب که قرار نیست شاهکار ازش در بیاد :d

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
بابا این Sony از خیلی وقت پیش گفته که میخواد فیلم Shadow of the Colossus رو بسازه ولی هنوز هیچ خبری نشده ! بعد حالا باز جّو گرفته اینها رو باز اومدن کلید کردن رو Tlou ! 8-|
حالا اگر زمان زیادی رو هم بُرد اشکال نداره، فقط فیلم خوش ساختی از آب دربیاد ! :-" چون با این تفاسیر فکر نکنم این اتفاق بیفته ! :d

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
مطمئنا ساخت این فیلم زمان زیادی میبره :-s
Sam Raimi هم کارگردانه بدی نیست :d
فکر کنم یه فیلم خوش ساخت در بیاد :d

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
من نمیدونم همین پروژه های فیلم سازیشون چی میشه یدفه قرار بود فیمGOWرو هم بسازن
باباTLOUرو خز نکنید اصلا موافق نیستم با ساختن فیلمش

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
یه نظر من که فیلم خوبی نمیشه. میخوان ۱۵ ساعت گیمو بکنن نود دقیقه فیلم... اصلا وقت نمیشه داستان شکل بگیره.
کارگردانش هم باید همون کارگردان بازی درنظر بگیرن. داشتن کارگردان بازی به عنوان ناظر فکر نمیکنم تاثیر زیادی داشته باشه.
بازیگراشم که معلومه دیگه ویگو مورتنسن و الن پیج. :d:d:x هرکس دیگه باشه بد میشه. البته برای نقش جول شاید مل گیبسون هم خوب باشه.

- - -ویرایش - - -

تا انجایی که من اخبارش رو دنبال میکردم گفته شده بود قراره Live Action بسازن نه فیلم سینمایی!
خوب سریال که نمیخوان بسازن حتما فیلمه سینمایی دیگه.

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
دستان اونی که شما میگین Live Action هست ! :d
فیلم ـش رو هم قراره رسما بسازن که اینجا خبرش زده شده ! که البته اینها همش حرفه ! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر