فیفا 12: تاریخ انتشار و تعادل نسخه‌‌ی PC با کنسول

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
3bmhxk934ns883idqw.png

شرکت Electronic Arts اعلان داشته که نسخه‌ی جدید سری FIFA، به تاریخ 30 سپتامبر سال جاری میلادی (8 مهر 90) روانه‌ی بازارهای اروپا می‌شود.

طی یک کنفرانس خبری، EA‌ با توضیحاتش پیرامون نسخه‌ی کامپیوترهای‌ شخصی، اعلام کرد FIFA 12 در 27 سپتامبر (5 مهر 90) به دست مشتریان امریکایی می‌رسد و عرضه‌ی جهانی آن سه روز بعد روی می‌دهد.

در حالیکه عنوانی از کنسول دستی DS به‌میان نیامده است، نسخه‌های iPhone، iPad، iPod Touch، Nintendo 3DS، PC، Xbox 360، PlayStation 3 برنامه ریزی شده‌اند.

pdm7eh3ftlwzxqxf4on.jpg

شرکت EA تصریح کرد که FIFA 12، بر روی کامپیوترهای شخصی به خوبی نسخه‌ی کنسولی تدارک دیده می‌شود. همچنین موتور جدید Player Impact در این نسخه نیز تعبیه شده است تا هرچه بیشتر و بهتر واقعیت را به دنیای شبیه‌سازهای ورزشی بیاورد.

این بدان معناست که برای اوّلین بار در تاریخچه‌ی طویل این سری بازیها موتور ساخت و ویژگی‌های نسخه‌های کنسول و PC باهم در تعادل خواهند بود.

کاز مکیتا (Kaz Makita)، مدیر تولید بازی در این راستا می‌گوید: "این لحظه‌ایست که تمام بازی‌کنندگان PC انتظارش را می‌کشیدند؛ زیرا از این به بعد می‌توانند گیم‌پلی نحسین شده‌ی سری فیفا را بر روی پلتفرم مورد علاقه‌ی خود تجربه نمایند." و ما همچنین گفته‌ی ایشان را تایید می کنیم که به راستی در نسخه های قبل از FIFA 11، بازی بر روی کامپیوتر شخصی فاجعه‌ای بیش نبود!

وی ادامه می‌دهد: "فَن‌های PC، از بهترین کیفیت در روند بازی، عمیق‌ترین حالات بازی، چشم‌نواز ترین جلوه‌های بصری ساخته شده بر روی پلت‌فرم [البته در سری فیفا] و شبکه ی تازه تأسیس EA Sports Football Club لذّت و بهره‌ی کافی ببرند."

شبکه‌ی EA Sports Football Club سرویسی است که در نمایشگاه E3 گذشته رونمایی شد و می‌تواند بازی کنندگان را به دنیای واقعی فوتبال مرتبط کند.

نسخه‌ی اصلی رایانه‌های شخصی این عنوان از طریق شبکه‌ی Steam نیز قابل تهیّه است.

اوّلین تصویر منتشر شده از نسخه‌ی کامپیوترهای شخصی را می‌توانید مشاهده کنید:

ss_preview_5859731628_12aa6a01d4_b.jpg.jpg

آخرین ویرایش:

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
فیفا اصلا با موس کیبورد حال نمیده فقط با کنترلر360 محشره.
در کل میخواد فن های PC هم به طرف خود بکشه

فکرشو کنین امسال یک مرتبه PES طوفانی ظاهر شه و...

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
از قضا آقایونی که درس دارن، باید بین FIFA و "باز آمد، بوی ماه مدرسه" یکیشو انتخاب کنن.
خب معلومه دیگه عشق است FIFA 12 :x
گور پدر دانشگاه و درس.:d>:)
این بازی خیلی وقته که در مقابل FIFA مورچه هم حساب نمیشه......طوفانی.....لول.:))

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
حتي اگه به فرض محال طوفاني ظاهر بشه بازم كسي با اين سرورهاي چرت اينو نميگيره:))

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
فیفا اصلا با موس کیبورد حال نمیده فقط با کنترلر360 محشره.
در کل میخواد فن های PC هم به طرف خود بکشه

با موس نمیشه بازی کرد فقط با کیبورده :D
بعد خوب آدم میده یه گیم پد برای pc میگیره:D

آره از قیافه ی سازندش معلومه:D شیرین میزنه:D

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
فیفا بازی کردن فقط با کنترلر های کنسول حال میده.......این تاریخ انتشارشم که هر سال دهن آدمو صاف میکنه همش اول پاییزه:d
بی شک برترین بازی شبیه سازی ورزشی میشه.....
هر سال ea canada دارن کله خودشونو می خوابونن هم از نظر فروش و هم از نظر فنی.
هیچ بازی به اندازه FIFA 12 امسال منتظرش نیستم.

با موس نمیشه بازی کرد فقط با کیبورده :D
بعد خوب آدم میده یه گیم پد برای pc میگیره:D

آره از قیافه ی سازندش معلومه:D شیرین میزنه:D

ببین داداش من بعضی از جمله خودم عمرا کیبرد رو ول نمیکنیم به دسته کنسول بچسبیم :d
شوخی نیست از اولین نسخه ها با کیبرد خاطره دارم تا همین فیفا ۱۱ !

باورش سخته ولی اگه حقیقت داشته باشه برای اینم همچون bf3 باید کامپیوترمون رو تجهیز کنیم:d

شما اگه واسه BF3 آماده شدی که سیستمت مثل هلو فیفا رو واست اجرا میکنه ! نگرانه چی هستی ؟

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
ببین داداش من بعضی از جمله خودم عمرا کیبرد رو ول نمیکنیم به دسته کنسول بچسبیم :d
شوخی نیست از اولین نسخه ها با کیبرد خاطره دارم تا همین فیفا ۱۱ !

من خودم فیفا رو 6سال تو pc بازی کردم 6سال تو 360 و ps3 جا داره اینجا بگم کیبورد بره فیفا یه آشغال محسوب میشه:D چون فقط 8 جهت میتونی حرکت کنی و کار کردن با دکمه های کیبورد تو فیفا خیلی سخت تر از گیم پده

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
واقعا خوب شد ولی به نظرم امسال با کمال تعجب نسخه pc fifa11 بهتر از 360 بود و در اصل همون 2010 بود که به نظرم خوب بود نسخه کنسولی مشکلی که داشت شده بود عین pes البته نه در اون حد ولی مثلا دویدنش شده بود عین pes که اگر کسی مثل خودم خوره فیفا باشه میدونه منظورم چی هست و نمیشه به هیچ وجه این دو نسخه را یکی دانست امیدوارم گیمپلیش را عین نسخه pc قبل ولی با گرافیک جدید بسازن چون دیگه تکمیل میشه

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
واقعا خوب شد ولی به نظرم امسال با کمال تعجب نسخه pc fifa11 بهتر از 360 بود و در اصل همون 2010 بود که به نظرم خوب بود نسخه کنسولی مشکلی که داشت شده بود عین pes البته نه در اون حد ولی مثلا دویدنش شده بود عین pes که اگر کسی مثل خودم خوره فیفا باشه میدونه منظورم چی هست و نمیشه به هیچ وجه این دو نسخه را یکی دانست امیدوارم گیمپلیش را عین نسخه pc قبل ولی با گرافیک جدید بسازن چون دیگه تکمیل میشه
والا من هم بعد از pes6 به بعد فقط فیفا میزدم . ولی هیچ تشابهی بین فیفا و PES ندیدم
اون هم تو دویدن بازیکنها !
میشه یکم بیشتر توضیح بدید ؟

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
موافقم
من هم همون اول که فیفا 11 رو بازی کردم گفتم چرا دویدنشون شبیه pes شده (نه عینش و بلکه یکم شبیهش ولی باز هم کلی بهتره ها ) و فیفا 10 خیلی بهتر بود دویدنشون تو 11 یکم کمرشون خم شده ولی تو 10 صاف تر بود که همین وجه شباهتش با pes شد
ولی باز هم با pes قابل مقایسه نیست و این دویدونشون هم دیگه برام عادی شد بعد 1 ماه و فقط همون اول به چشم میاد و بعدش آدم عادت مکنه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
من خودم فیفا رو 6سال تو pc بازی کردم 6سال تو 360 و ps3 جا داره اینجا بگم کیبورد بره فیفا یه آشغال محسوب میشه:D چون فقط 8 جهت میتونی حرکت کنی و کار کردن با دکمه های کیبورد تو فیفا خیلی سخت تر از گیم پده

خوب دیگه هر کسی یه نظر و علاقه ای داره !
شما که لطف میکنی و کیبرد رو آشغال خطاب میکنی هم با این حال نظرت محترمه !!!

ولی در کل خوده من مثلا با یه نفر بخوام جدی و حرفه ای با دسته بازی کنم و مثلا باهاش مساوی باشم با کیبرد حداقل با اختلاف ۴ گل ازش میبرم چون بهش عادت کردم.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
والا من هم بعد از pes6 به بعد فقط فیفا میزدم . ولی هیچ تشابهی بین فیفا و PES ندیدم
اون هم تو دویدن بازیکنها !
میشه یکم بیشتر توضیح بدید ؟

دوستمون به خوبی توضیح داد البته همون طور که گفتن بازم صد شرف داره ولی انتظارات بالا رفته :)

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
والا تو همون نسخه 11هم من رو سه تا پلتفرم بازی کردم بعد به این نتیجه رسیدم برا pc حتی از برا ی دو نسخه دیگر تو بعضی قسمت ها هم بهتر هست مثلا در مورد پنالتی زدن

با نظرت اصلا موافق نیستم...

درسته نسخه پی سی FIFA 11 پیشرفت کرده بود ولی اصلا به پای نسخه کنسولی نمیرسید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر