فعالیت به عنوان فروشنده معتبر در بازارچه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
3,979
2,623
نام
علی
Rating - 0%
0   0   0
با توجه به گسترش داد و ستد در بستر فضای مجازی و استقبال کاربران از این شیوه خرید و فروش، به اطلاع فروشنده های گرامی میرسانیم که فعالیت های تجاری کاربران در بازی سنتر که پیش از این به طور کامل ممنوع بوده است از این پس با رعایت قوانین در نظر گرفته شده و پرداخت حق عضویت در این گروه بلامانع است. این طرح در حال حاضر تنها مختص کاربرانی است که قصد فعالیت تجاری را دارا هستند و شامل حال سایر اعضا نخواهد شد و همچنین محدودیتی برای آن ها ایجاد نخواهد کرد.


فعالیت با نشان کاربری فروشنده معتبر در بازارچه

مزایا:
تغییر درجه کاربری به فروشنده معتبر
اعتماد بیشتر کاربران هنگام خرید

هزینه:
سالیانه 50 هزارتومان

نحوه عضویت:
متقاضی میبایست اطلاعات شخصی خود که شامل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن ثابت و همراه، آدرس و کد پستی را به همراه تصویر اسکن شده کارت بانکی(به نام متقاضی) کارت ملی، شناسنامه و یا گذرنامه خود را به ایمیل آدرس bazarcenter at bazicenter.com ارسال کند تا پس از تایید و احراز هویت دسترسی شخص فعال گردد.

نکته: تصاویر مورد نیاز حتما باید اسکن شده باشند. عکس از روی کارت های مورد نیاز تایید نخواهد شد.

اطلاعات هویتی کاربران به صورت کاملا محرمانه نزد بازی‌سنتر قرار دارد و تحت هیچ شرایطی در اختیار باقی کاربران و مدیران قرار نخواهد گرفت و تنها در صورت دستور مراجع قضایی و فقط به آن مراجع ارایه می شود.

قوانین:
رعایت تمامی قوانین انجمن و قسمت بازارسنتر الزامی است، همچنین مطابق قوانین بازارچه کاربران با مسوولیت خودشان اقدام به خرید میکنند و بازی سنتر هیچ گونه مسئولیتی در صحت و سقم کالای مبادله شده یا کلاهبرداری های احتمالی ندارد. هدف این طرح، تایید هویت فروشنده هایی است که به صورت تجاری فعالیت میکنند است که به واسطه آن مشکلات کمتر و رسیدگی به شکایت های احتمالی سریع تر خواهد شد.

فروشنده مجاز به فروش کارت های اعتباری که در فروشگاه سایت عرضه میشود نیست.


حل اختلاف:
فروشنده به واسطه درجه کاربری خود الزاما کاربر درستکاری نیست!
اما در صورت بروز مشکلات و احیانا شکایت های احتمالی از یک فروشنده معتبر در مراجع قضایی، شاکی مدارک معتبرتری در اختیار خواهد داشت تا زودتر به نتیجه برسد. البته این مدارک و مشخصات فقط در صورت درخواست کتبی آن مرجع قضایی ارایه می شود و در اختیار فرد شاکی قرار نمی گیرد.
 
آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟